Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

vasiaua

Чемодан
 • Публикаций

  9
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о vasiaua

 • Звание
  Дебютант
 1. Доброго вечора, друзі) Промоніторив трохи інфи поп посередникам. Знатить ситуація наступна. Всі посередники пропонують виключно бізнес візи, якщо ми говоримо про піврічну чи річну мульти, паспорт при цьому подається у візовий центр без вашої присутності, всі документи, окрім паспорту, виготовляють під вас, це і довідка з роботи і рух та залишок коштів на рахунках, все "липове" (деякі компанії пропонують окремо довідки, ціна в середньому 300грн за 1шт, наприклад довідка з уявної роботи). При цьому клієнту обіцяють 100відсотків гарантії у відкритті. У моєму випадку, вже маючи відмову в польській національній, хоча паспорт змінив і штамп в ньому відсутній, але якщо це десь світиться в системіі якщо консульство зацікавиться походженням всіх довідок і запрошення уявного бізнес партнера з литовськоі сторони, то проблем не уникнути. Або приведу елементарну ситуацію яка може викликати підозру: людина місяць тому подавала документи на національну роботчу візу з метою працевлаштування в одну країну, а зараз при подачі на гостьову чи бізнес в іншу країну подає довідку з роботи за останні, наприклад 6місяців. Попередня ціль візиту була Польща - робота, а через місяць вже бізнес і довідка з роботи за останні півроку. Тож в даному випадку аби давати 100, чи як деякі 110, відсотків гарантіі у відкритті візи треба мати особисте знайомство з консулом як мінімум, а ліпше з самим президентом) Але. Але виходить що інших шляхів просто не існує, бо того переліку документів які я маю і про які ми говорили вище не достатньо. Телефонував у візовий центр, сказали що обов"язково потрібно: -рух коштів та залишок, - робота. Я являюсь підприємцем але офіційно діяльності не веду, рух коштів показати не можу, вірніше можу але там смішні суми. Можу показати довідку про залишок коштів та документи права власності на рухоме і нерухоме майно. Якщо візовий центр і прийме наявний перелік то шанси отримати візу дуже малі. Така от палиця в двох кінцях виходить. Чи з двома кінцями) Цікавить ваша думка і перепрошую за трішки сумбурний текст - не маю літературного таланту) Дякую вже)
 2. Припустимо, моі знайомі в Литві зроблять гостьове запрошення. Чи буде достатньо наступних документів для подачі у візовий центр, а саме: - Свідоцтво приватного підприємця, без довідок про доходи - Довідка з банку про наявність певної суми на рахунку - Документи право власності на нерухоме майно (земельна ділянка) та рухоме майно (автомобіль) Якщо я попрошу зразу річну, то в разі відмови в річній можуть поставити 6 чи 1 місяців? Коли відмовляють то відмовляють взагалі чи можуть надати менш тривалого терміну на свій розсуд? Також цікавить чи запитують у візовому центрі чи анкеті про попередні відмови у візах.
 3. Цікавий випадок) Яка процедура подання запрошення громадянину Литви? Куди він мажє підти і які документи надати? Які дані йому потрібні від мене? Як швидко це відбувається? Володієте такою інфою? Буду вдячний
 4. по приглашению какие шансы на мульти в чистый паспорт 180/90?
 5. 1500 євро - це тільки 37днів, на 90потрібно 90*40=3600 + квитки, які мені нне потрібні, та броні отелів, в яких теж немає потреби. То скільки в такому випадку потрібно на візу? Звісно, можна подати спершу на короткотермінову, а потім пробувати піврічну чи річну мульти, але на це не має часу. потрібна тривала і зараз. Щодо виведення штампу то це правда, потім на цемісце вклеюється віза) Я просто подав заявку на новий паспорт. Вбазі даних звіснодані вже є,але настільки мені відомо тільки в польській бо відмова була в польській національній. В СІС незанесені.
 6. В тому то й справа, до я не можу надати документів про фінансове забеспечення та довідку з роботи(я взагалі не працюю офіційно, вільний підприємець),а без цого, навітьм, маючи запрошення від знайомих з Литви чи іншої крїни Шенгенської зони, отримати мульті на півроку чи рік шансів практично немає. Тому як не крути,а лишаються тільки посередники. Ціна у посередників на литовську мульти 180/90 від 350 до 550 євро. Всі клянуться в 100℅ гарантіі на отримання, оплату беруть по факту, договорів не заключають. Деякі обіцяютьнавіть 110℅)) Але, навіть, в 100℅ як на мене не впевнений ні сам консул ні сам господь Бог. Польські національні до недавніх пір теж без відмов відкривали, а зараз до 30% відмов. Що найбільше насторожує в цих всіх посередниках так це те що жодна не вкладає договору з клієнтами, тож коли з іхньоі вини вам відмовлять у візі, вони просто віддадуть вам паспорт з відмовою і скажуть що не вийшло, а причин відмови може бути багато, наприклад: підролені документи. А потім докажіть, що це не ви подавали липові папери. Деякі контори пропонують аидалити штамп з відмовою за 150-200 євро, хімпрепаратами, а це вже кримінал. До чого я?А до того що ці ділки можуть після відмови повернути вам чистий паспорт з видаленим штампом і ви навіть не будете здогадуватись, що ви в базі даних. Можливо я перебільшую, але з чим чорт не жартує. п.с. В продовження роздумів про автентифікацію знайденого трупу хітчакера) зараз з цим проблем не має бути, головне аби лишилась шкіра хоча би на одному з вказівних пальців, відбитки яких є вбіометричному паспорті)
 7. не можу надати ні довідки з роботи ні довідки з потрібною сумою на рахунку та й шанси отримати першу візу мульти 180 в чистий паспорт дуже низькі. фірми посередники роблять бізнес візи, тобто я так розумію, на підставі запрошення компаніі з країни в яку оформлюється віза. в самій візі ціль візиту не вказується. в минулому році об"їхав пів-європи з рюкзаком і наметом по польськфій національній,але як виявилося це було дуже ризиково, оскільки візи Д польські часто анульовують як в самій польщі, або на кордоні, так і за межами, особливо за межами, під приводом нецільового використання, щзо по суті так і було)
 8. Проблема не в чистому паспорті,хоча і в цьому теж,а проблема в тому,що я не можу надати всі необхідні документи для отримання візи.А якщо це робити за гроші і платити 200 за місячну то краще вже заплатити 400за піврічну. Чому Литва? Серед пропозицій найдешевші Польша, Греція і Литва. В Польшу вже мав відмову у національній, а в Грецію перший в'ізд вийде дорого тому лишається Литва. Ще може бути Угорська але пропонують тільки бізнес. В литовській ціль поіздки не вказується, тому подорожуючи Шенгеном запитань не повинно виникнути.
 9. доброго дня. хочу звернутися до посередників для отримання мультивізи в литву 180/90в чистий паспорт. в мережі десятки компаній які пропонують 3а 300-500євро відкрити візу за 5-10днів, але жодноі з них не має у списку акредитованих представників посольства. хто має досвід? давайте обговоримо
×
×
 • Создать...