Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Bilochka

Чемодан
 • Публикаций

  78
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

1 Подписчик

Информация о Bilochka

 • Звание
  Собеседник

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Україна-Вроцлав
 1. Зарплата 8К - дуже велика для Польщі, не знаю жодної людина, яка стільки б заробляла, зараз ходжу на курси тут в Польщі по ринку праці - і середня зарплата - 1800 злотих у більшості людей. Звичайно є категорії, які заробляють більше - менеджери корпорацій, програмісти...але це меншість, як і в Україні.
 2. Я б не сказала, що українські заробітчани працюють на менших зарплатах як поляки. Зарплати поляків настільки мізерно малі, що їхати ще на меншу сенсу немає. Рук робочих не вистачає. Амазон, що у Вроцлаві наймає автобуси, які збирають людей за 150 км навколо і щодня так їх возять на роботу і все-одно треба робочі руки.
 3. Не зрозуміла, чому Вас перекосило, може, чолов"яга хотів щось добре про українців сказати, наприклад, як вони економіці країни допомагають Взагалі поляки різні як усі люди, але останнім часом націоналізм тут загострився однозначно (власне, як у всій Європі). Мені особисто некомфортно, але більшість поляків, яких особисто знаю, досить лояльно до українців відносяться. Хоча мене, наприклад, перекосило від того, як на дитячому майданчику утворилася черга до труби, щоб вгору піднятися, і тут дитя років 7-8 пробує обійти чергу (він добре почув, що ми говоримо українською), а я кажу, що тут колейка, а він мені відповідає, що він тут народився і жив все життя і буде робити, що хоче...
 4. Однієї прабабці замало, потрібно або дві прабабці (дідусі) або 1 бабусю.
 5. Я маю на увазі, що при наявності законних підстав карту поляка видають без особливих проблем - тобто не завалюють на співбесідах, як часто бувало раніше. В графі про національність моїх предків в паспорті пише українська і саме так я написала у вньоску. І карту чомусь видали без питань про історію, культуру, звичаї. Більше - знаю, що в Польщі без карти поляка на основі таких документів дають відразу побит сталий (є знайомі, які отримали). По-моєму в Польщі є проблема з працездатним населенням і вони його заоохочують всіляко - тепер по новому закону з вересня карту будуть видавати не лише в консульствах, але і у воєводи, громадянство можливо буде отримати через рік і ще й грошові виплати для власників карти...
 6. Карту таки отримала. Через 1 місяць і 10 днів після співбесіди на сайті консульства в Луцьку вивісили інформацію, що можу забирати. Мені видається, що зараз дали зелене світло тим картам, по-моєму видають всім бажаючим, якщо з документами все ок.
 7. Bilochka

  Ипотека

  Підкажіть, чи можна брати кредит від МДМ, якщо є у власності квартира в Україні?
 8. Цілком можуть прийняти, нас у Вроцлаві прийняли, взагалі були місця майже в усіх навколишніх публічних садках. Зараз при школах організували групи садочкові для дітей 5 років.
 9. Мені подобається сервіс airbnb.com. Ідея - супер, можна знімати і кімнату, і ціле мешкання. Якщо будете знімати кімнату, то і з місцевими познайомитися разом. Успіхів!
 10. Поясніть чому Ви вважаєте його накращим.
 11. Написала Вам в повідомленні, я вказала як свою - польська, але щодо родичів вписала - українська, там вказано в їх паспортах. Я живу в Польщі вже півтора року, маю карту тимчасового побиту, діти вже в школу збираються... Але я за своїми поглядами - універсалістка, тому мені питання національності непринципові. Але так по правді частина предків таки були поляками, документи на них просто не знайшла, давно то було, війни і все-таке. В мене навіть тато часто так закидав польські словечка, прислів"я.
 12. Дякую за підтримку і оптимізм - приналежність до польського народу підписала - просто якось геть розхвилювалася - студіювала інтенсивно історію, культуру Польщі - і тут таке - ніхто ні про що не питав.
 13. Скажіть, будь-ласка, позавчора проходила співбесіду на карту поляка, консул перевірила документи, особливо ні про що не запитувала. Потім сказала через 2 місяці по коду перевірити чи мені видадуть карту. Це означає, що мені карту все-таки видадуть чи швидше ні?
 14. Мені особисто Гданськ нагадує Київ, в Києві, правда, замість моря Дніпро. Такі ж запашні соснові ліси навколо, багато парків, населення більш-менш інтернаціональне. Вроцлав мені нагадує Львів, для прикладу - там такий самий запах і склад населення подібний. Але приїхати варто, ми так наосліп переїхали у Вроцлав, мені це місто геть не для душі, а дехто взагалі в захваті. Міста як люди мають свою атмосферу і характер. Щодо квітів - то мені ті, що в супермаркетах по 5 злотих точно не до вподоби - я такі нікому не дарувала б. Зазвичай купую просто в квіткових точках на вулиці, зимою - в магазинах.
×
×
 • Создать...