Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Merien

Чемодан
 • Публикаций

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о Merien

 • Звание
  Собеседник
 • День рождения 06/22/1983

Информация

 • Пол
  Женщина
 • Город
  Україна,Львів
 1. Якщо я не помиляюсь, LMIA дає додаткових 600 балів по EE.
 2. Дякую за відповідь! Хочу чути всі думки та бути готовою до всього . Ми вже більше 2 років мрієм про Канаду та більше року вчимо англійську. Весь робочий час віддаю роботі, тому на вивчення мови лише пізній вечір і не надто стрімкий прогрес (хоча мій репетитор мене й хвалить) ((( Страшно те, що той IELTS можна і 5-6 разів перездавати до потрібного результату, а це час (нам вже й так по 33, дитині6 ).
 3. Я правильно розумію?У випадку якщо все буде гладко і пощастить Виправіть мене будь-ласка, де я неправа! 1) Якщо на мене буде джоб оффер з LMIA (розумію,що важко його отримати-ми для цього знайомого в свій час теж багато зробили, я вірю в те, що він зробить усе від себе можливе) ми зможемо отримати на чоловіка теж OWP i виїхати до Канади за робочою візою? 2) Відпрацювавши в Канаді якийсь час ми зможемо податись на ЕЕ будучи в Канаді та підтягнувши мову на місці , це додасть бали. 3) Для робочої візи для NOC 0 або A потрібен IELTS? З якими балами,якщо так? Робочий досвід (8років) та диплом (магістр) у мене в галузі фінансів.Єдина моя проблема це IELTS, я розумію що всерівно його треба здати на 6.Готуюсь до іспиту на листопад, але й попереднього разу надіялась на кращі результати (L4/R5/W5/S6), тому якщо не вийде здати на потрібні бали цього разу та податись в ЕЕ, розглядаю варіант через робочу візу (тоді зможу готуватись до третьої здачі вже в Канаді). P.S. Так хочеться вже за океан (((
 4. Писала в іншій темі,але думаю тут буде правильніше Хочу почути думки форумчан стосовно моєї ситуації! На ЕЕ поки що не проходжу, тому що IELTS L4/R5/W5/S6, буду перездавати, але так можна ще довго готуватись до Канади і мріяти. Чи можна надіятить на успіх таким шляхом: знайомий в Канаді може дати Job offer з LMIA по NOC 0, що відповідає моїй освіті та досвіду. Я так розумію, що це буде тимчасова робоча віза мені та чоловіку(автоматично).Я орієнтувалась тільки на ЕЕ, але можливо варіант з тимчасовою роб.візою і кращий та швидший шлях потрапити в Канаду. По цьому NOCу можна буде подаватись на PR та й канадський досвід буде. Чи правильно я думаю?
 5. Merien

  Ielts

  Зареєструвалась в BC на листопад, продовжую підготовку.Попередній результат не тішить: L4/R5/W5/S6 (була надія на кращі результати).
 6. Merien

  Ielts

  Botanik, як ваші результати тесту?Я в легкому шоці після іспиту, в 1 секції лисингу пропустила 2 чи 3 пункти, далі все написала, але чи правильно...( Рівень знань мови в мене не надто високий, 3 місяці відвідувала курси (Pre-Intermidiate) та 7 місяців займалась з репетитором, 4 з яких- підготока до тесту. Перездавати так не хочеться, втомилась вже (крім англійської ще й робота та сім'я).Пошвидше вже б побачити свої бали, можливо вдалось набрати по 6 А то доведеться продовжувати підготовку (
 7. Merien

  Ielts

  Найбільше переживаю за райтинг та спікінг (який буде на наступний день). На пробних тестах лисинг виходив непогано, побачим який буде результат...Поки лише читаю форум, а хочеться вже питати порад стосовно свого NOC або профіля в ЕЕ, чи провінційних номінацій
 8. Merien

  Ielts

  Здаю IELTS 27 червня (через 4 дні) у Львові в British Council. Страшнооооо.... Складно себе оцінити, надіюсь буде бажаний результат з першого разу. P.S. за студентських років жодного разу в універі так не переживала перед іспитом, не знаю що з цим робити (розумію, що це лише гроші (не такі вже й великі, хоча й не малі)+можливість перездачі), але шкода часу та сил на підготовку!Можливо тут ще хтось здає тоді, коли і я?
 9. Чи треба для провінційних програм відправляти дипломи у WES? Я так розумію, що це потрібно для навчання? Дякую за допомогу! Я хвилююсь, чи встигну зібрати документи до 1 січня... IELTS маю здавати 13 грудня. Підкажіть, чи реально встигнути?
 10. В такому разі буту збирати та перекладати документи, спробую здати IELTS (принаймі буду точно знати свій рівень знання мови, тести здаю один раз на intermediate, інший- pre-intermediate ) . Якщо поспішу, то до січня зберу пакет документів, а можливо якраз пощастить і Нова Шотландія снане новим домом А ні- то підтягувати мову та вчитись
 11. Aidan, дякую за підказки . Мова йде про програму Нової Шотландії, яка була відкрита у березні і куди квота була в 150 людей ? Туди потрапити,напевне, рівно з шансами виграти Green Card в США Якщо їхати на навчання, чи можу я вступати в коледж на медичну спеціальність, якщо за освітаю я економіст? Думаю, лист-підтримку родичі нададуть. Якщо в коледжі програма на два семестри (один рік), то чи зможу я, знайшовши після навчання роботу, подаватись на еміграцію?
 12. Доброго вечора всім ! Буду і я просити допомоги в добрих людей Вже кілька років переслідує бажання емігрувати в Канаду сім''єю. Рік тому робила спроби порадитись з форумчанами щодо своїх можливостей, далі цікавилась самостійно. Після вивчення форуму допоможіть розплутати кашу в голові... Про себе: вік 31 рік, диплом магістра "Економіки та підприємництва" за спеціальністю "фінанси", 8 років працюю в банку фінансововим аналітиком, англійська на рівні pre-intermadiate (планую йти в British Consil на підготовку до ILTS). Чоловік теж має вищу екомічну освіту, працює в банку, англійська-базова. Маємо донечку, якій 4 роки. В Торонто живе татова двоюрідна сестра сім'єю. 1) Чи можуть мені дати запрошення на роботу продавцем, наприклад, при моїх теперішніх обов'язках (я так розумію, що ні ), але.... 2) Їхати на навчання дорого, хотіла б вчитись, але згодом ( чи достатньо 30 тис.дол. на нашу сім'ю , зважаючи, що вчитись 2 роки?). 3)Чим можуть допомогти родичі (з ними щодо себе не говорила, при розмовах кажуть, що хотіли б когось з родичів поруч, але натякають, що подаватись краще по Саскачеванській програмі (подалі від Торонто )? 4)За якою програмою подаватись ( по моїй спеціальномті, ніби, кілька NOCів підходить, чи я помиляюсь?)? Допоможіть порадою, будь-ласка!
 13. Нажаль, польську мову знаю лише на примітивному рівні,хоча вже давно маю польську робочу шенген візу. Якщо вчитись, то вже краще б їхала через навчання до Канади (дорожче,але гроші потрібні для навчання везли б звідси, а на проживання чоловік,думаю, заробив би)
 14. Буду шукати роботодавця, сподіваюсь, на більш-менш кваліфіковану роботу, який буде готовий мене прийняти і чекати (розумію, що звучидь дудже оптимістично, майже фантастично).Поспішати мені немає куди, оскільки робота та її оплата у нас з чоловіком тут непогана, причина для емміграції - закони України,які ніякої сили тут не мають(безнаказаність "мажорів"), бюрократія, бездоріжжя, корупція та багато інших чинників, не хочеться жити в такому суспільстві самому, а ще більше не хочеться аби дитина жила тут і у майбутньому не починала сама емміграційний процес. Покращень в державі, у якій живу сьогодні, в майбутньому не бачу
 15. Якщо ж зробити чоловіка основним аплікантом, тому що має досвід роботи на будівництві (не великий і без підтвердження). Чи прийметься таке до уваги?
×
×
 • Создать...