Перейти к содержанию



dwarf

Чемодан
  • Публикаций

    6
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

dwarf's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Репутация

  1. Доброго дня, хотів попросити про пораду у такій справі: Я маю право на сталий побит, але у мене за 4 місяці закінчується термін дії закордонного паспорту. Новий паспорт вже замовив у консульстві, але він буде готовий десь за 3 місяці. Тепер є два шляхи - 1) податися на сталий побит зараз і вписати дані мого наявного паспорту, а за три місяці прислати до Уженду Воєвудського копію нового паспорту, або 2) чекати три місяці на новий паспорт і тоді вже подаватися на сталий побит. Недоліком першого варіанту мені здається те, що у новому паспорті буде стоята дата видачі десь грудень-січень, а отримаю я його тільки у лютому. Тобто мені буде треба якось довести Ужендові, що я вислав їм копію щойно отримав паспорт, але я його отримаю значно пізніше післа дати видачі, яка буде у ньому вписана (якщо я нічого не плутаю). І я не знаю, як довести, що я не зволікав із повідомленням про новий паспорт - мені ж у консульстві не дадуть довідки, що мій паспорт місяць блукав із дип. поштою? Чи я даремно хвилююся, і це цілком робочий варіант? Недоліком другого варіанту мені здається те, що у разі початку повномасштабної війни в Україні у січні-лютому 2022, я не зможу отримати новий паспорт і залишуся із недійсним старим. Тобто змарную 2-3 місяці, чекаючи на новий паспорт, не отримаю його, і буду змушений подаватися на сталий побит не із дійсним паспортом, а із тимчасовим документом подорожі (і немає жодної впевненості, що я отримаю це документ в Ужонді Воєвудському серед хаосу, який почнеться). Ризикувати не хочеться, тож схиляюся до першого варіанту. Прошу поділитися думками про цю ситуацію. Дякую! (На всякий випадок уточню, що чекати півроку-рік на сталий побит не планую, бо маю адвоката із досвідом боротьбі із Ужондом - тож буду судитися, якщо в Ужонді зволікатимуть хоча б день).
  2. о, то це ваша творчість? Думаю, скоро дізнаєтеся, про які саме
  3. Цікаво, скільки законів порушили оці спритні хлопці та дівчата з Вроцлава: (це висить біля галерії Домініканської)
  4. А про які переклади йдеться? Згідно з інформацією на сайте консульства, перелік документів для оформлення закордонного паспорту такий: - заява; - закордонний паспорт (оригінал та копія 1 сторінки); - карта побиту (дійсна не менше 90 днів) - оригінал та копія; - реєстраційний номер облікової картки платника податків - копія ; - кольорове фото 10*15 (білий фон, 50-60% обличчя) та 1 фото -3,5*4,5; Я думав, що фото зроблять прямо на місці, у гданському консульстві. Цікаво, чи можна буде заплатити консульскій збір карткою, і у якій валюті?
  5. Дякую! А чи зможу я, офіційно мешкаючи у Вроцлаві, оформити закордонний паспорт у Гданську? Теріторіально нас, вроцлав'ян, ніби має обслуговувати генконсульство у Кракові. Питаю, бо сьогодні вранці мені вдалося записатися на вільну дату у Гданську я записався, але не впевнений, що це має сенс..
  6. Вітаю, знайшов такі визначення на сайті Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu: Jaka jest różnica między zezwoleniem na pobyt stały, a zezwoleniem na pobyt rezydenta długoterminowego? Różne są podstawy, dla których możesz je uzyskać: - zezwolenie na pobyt stały jest wydawane dla cudzoziemców którzy mają więzi rodzinne z Polską (polskie pochodzenie, polski małżonek, Karta Polaka); - zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego jest wydawane cudzoziemcom, którzy są w Polsce ze względów ekonomicznych – np. praca. Ten typ zezwolenia wydawany jest po co najmniej 5- letnim pobycie w Polsce i spełnieniu innych warunków. Я маю побит часовий на підставі шлюбу із громадянкою Польщі, і зараз можу податися у Вроцлаві або на побит сталий, або на резидента. Працюю на umowę o pracę, але робота не є основною формальною метою моєго перебування у Польщі. Виходить, що згідно із цим визначенням мені не варто подаватися на резидента, бо відмовлять?
  7. Доброго дня, за 6 місяців спливає термін дії моєго закордонного паспорту, і я вже тиждень намагаюся впіймати вільну дату у консульствах - насамперед у Кракові (бо мешкаю у Вроцлаві, маю тут часовий побит), але також у Гданську, Варшаві і Люблині. На жаль, не вдається. Як ви вважаєте, чи є сенс далі ловити дату у консульствах, чи треба просто їхати до України? Я маю постійну реєстрацію на окупованих територіях - чи зможу оформити закордонній паспорт не за місцем прописки, а десь у Києві чи Львові? Не був в Україні вже 10 років, і не знаю, які там зараз реалії щодо заміни закордонного паспорту. Боюся приїхати до України і застрягти там у якості безхатченка, якщо із оформленням паспорту будуть проблеми, а польські прикордонники не вустять мене до Польщі через те, що термін дії закордонного паспорту менший за 6 місяців.. Звертатися до "посередників" у Польщі не хотілося б, щоб не надавати свої особисті дані шахраям. Може, є ще якісь варіанти, як достучатися до консулатів? Може, хтось має свіжий досвід у подібній справі? Дякую за поради!
×
×
  • Создать...