Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

LenaA

Чемодан
 • Публикаций

  6
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

Информация о LenaA

 • Звание
  Дебютант

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. LenaA

  Розлучення

  Чоловік пішов від нас з дитиною і живе з іншою. Коли з чоловіком ходили подавати на розлучення, то заради нашої спільної дитини, щоб добре спілкуватись я не писала що то з його вини,а за спільною згодою. Але так вийшло що та інша зробила так що він мало дає грошей і не спілкується з дитиною . Сьогодні прийшов лист з суду і Є призначена дата суду. Протягом 2 тижнів я маю дати відповідь чи згідна я з тією заявою яку ми подали. Але я не згідна бо по його вині ми розлучаємось. Якщо я скажу правду що буде далі?
 2. LenaA

  Розлучення

  Розлучаюсь з чоловіком і на даний момент втратила роботу. Маємо спільну дитину . Сьогодні мені сказали що після розлучення він має платити за квартиру яку винаймаємо на підставі того що то його дитина проживає в цій же квартирі. Чи є справді такий закон?
 3. LenaA

  Робота

  Дуже дякую за відповіді!)
 4. LenaA

  Робота

  Воєвода одразу по розлученні не відмінить її?? Запитую бо мені сказали що карта перестає діяти через місяць після розлучення
 5. LenaA

  Робота

  Доброго вечора! Зараз в стані розводу з поляком, маю карту тимчасового побиту зв'язану з ним як воз'єднання сім'ї. Я маю роботу і працюю на умові злеценя.Після розводу карта через місяць не буде діяти, але після розводу я подамся на нову карту. Чи зможу я працювати дальше чи втрачу роботу, поки не буде нової карти???
×
×
 • Создать...