Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Zontuk

Чемодан
  • Публикаций

    4
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент Zontuk

  1. Знов добрий день. Я можу вміти чи не вміти багато чого - ваканції від того незмінюються. Проте це дасть мені змогу оцінити ситуацію, проаналізувати зарплати а також просто чи підходить та чи інша робота. Ось нижче людина підказує роботу в Бедрьонці - думаєте там буде цікаво який університет я закінчив...
  2. А ви не дивуйтесь) У мене не стоїть питання їхати в Польщу саме зараз, хоч це і досить вірогідно в найближчий час - уявляєте таке буває. Тому і уникаю конкретики, щоб непривертати зайвої уваги (ось нище вже пропонують ваканцію, хоча я ж не запитую про роботу)... Хочу бути обізнаний в інформації наперед, а не робити потім все поспіхом. Все просто. Поскільки ви мені і підказали Праца.пл і подібні - дякую.
  3. Доброго дня! Всюди де не шукаю, всі пропонують роботу по 10-12годин та ще й в суботу. Чи реально знайти роботу з меншим графіком, якщо ти не знаєш Польської? Які до прикладу це можуть бути ваканції? Дякую!
  4. Доброго дня! Маю навики у вузькій спеціалізації, але поскільки невпевнено володію польською мовою, то виникла ідея знайти українських працедавців, до яких можна б було влаштуватись на роботу там. Якщо є люди, котрі вже мають свій бізнес/справу в Польщі, і шукають наших людей для роботи, то де вони це роблять? На яких ресурсах краще розмістити свої резюме щоб знайти нашого роботодавця? Агенства праці не інтересують, поскільки вони і комісію беруть і влаштовують або на будівництво, або на сезонні роботи.
×
×
  • Создать...