Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Serpanok

Чемодан
 • Публикаций

  27
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Обычный

1 Подписчик

Информация о Serpanok

 • Звание
  Собеседник

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів

Посетители профиля

224 просмотра профиля
 1. Без проблем - повернення до родини, на землю батьків (мама жила і мала громадянство в дитинстві), перелокіція у Вроцлавский відділ нашої фірми, ІТ, хороша польська мова, високі заробітки і т.д.
 2. W odpowiedzi na Pana pismo przesłane drogą elektroniczną 24 lutego 2020 r. Biuro Obywatelstw i Prawa Łaski uprzejmie informuje, że postanowieniem z 31 stycznia 2020 r. Prezydent RP odmówił nadania Panu obywatelstwa polskiego. АП - 24.07.18
 3. Поки що складається враження що зараз взагалі нічого не розглядається і не підписується, принаймі останніх два місяця.
 4. Остаточне рішення приймає Президент. І поки він не підпише ніхто вам нічого не скаже. Можуть в мейлі сказати результат лише після підпису.
 5. Та вам вже напевно не вартує пробувати онульовувати: 23.07 підписано ще в грудні, вже люди напевно довуди отримали; 24.07 (моя справа) розглянуто але ще не підписано. У вас на тиждень пізніше реєстрація, то ж вартує вже той місяць, два почекати. Через воєводу вже скоріш за все точно не буде. Вам напевно більше займе часу сама нова подача.
 6. Це означає що на даний час черга на розляд справи більше півтора року (1,5 року і ++++++) з часу реєстрації в канцелярії. Тобто в даному випадку дають зрозуміти що до початку літа цього року нема на що розраховувати і писати запити.
 7. Добрий день. Чи надійшла вам вже відповідь з канцелярії?
 8. Без проблем :-) bol@prezydent.pl Проінформуйте нас, будь-ласка, що вам відпишуть.
 9. W odpowiedzi na Pana pismo przesłane drogą elektroniczną 14 stycznia 2020 r. Biuro Obywatelstw i Prawa Łaski Kancelarii Prezydenta informuje, że Pana wniosek o nadanie obywatelstwa nadal oczekuje na decyzję Prezydenta RP. Реєстрація - 24.07.18
 10. Подавася через консульство у Львові. Подавав місцеві документи. Довідка про доходи, проживання і все решта українські перекладені завірено на польську. Необхідність громадянства - поляк, і планую виїзджати в Польщу, вернутись до родини. Взагалі можна подавати прохання з будь якого консульства по цілому світі.
 11. Щойно прийшла відповідь: W odpowiedzi na Pana pismo przesłane drogą elektroniczną w dniu 18 grudnia 2019 r. Biuro Obywatelstw i Prawa Łaski Kancelarii Prezydenta informuje, że Pana wniosek o nadanie obywatelstwa polskiego został już rozpatrzony i wkrótce Prezydent RP wyda decyzję w tej sprawie. Po podjęciu postanowienia przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej stosowne zaświadczenie w tej sprawie zostanie Panu przekazane za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie. Дата реєстрації 24.07.2018
 12. На носі вибори. Скоріш за все в президента вже почалась передвиборча кампанія. Так що прийдеться нам ще почекати. Можливо що й до наступника.
×
×
 • Создать...