Перейти к содержанию



Leonkiller

Чемодан
  • Публикаций

    12
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Весь контент Leonkiller

  1. А гриби - взагалі фуфло (прошу пардону за грубість). Платять копійки, беруть тільки жінок з досвідом роботи в сільській місцевості. Шансів еміграції - нуль. Правда й мови не вимагають. Контракт - 2 роки.
  2. Видно недобір людей з мовою для конкурсу, адже роботодавець ставить умову, щоби було як мінімум з чоловіка на місце з необхідним рівнем англійської
  3. Про Квебек. Буквально ще кілька років тому емігрувати до Канади було найлегше через Квебек. До аплікантів висувалися мінімальні вимоги з досвіду роботи та мови. Єдине але - обов'язкова співбесіда з канадським офіцером французькою мовою.(На рівні: добрий день, мене звати так-то, працюю там-то, дуже хочу жтит в Квебеку...) Англійська також віталась. Загало співбесіду проходило 80% людей. Ти міг подати заяву і через 7-8 місяців отримати запрошення на співбесіду. Після успішного інтерв'ю аплікант отримував протягом кількох місяців візу. Протягом року повинен був виїхати з сім'єю. Сьогодні ситуація кардинально помінялась. Перед подачею заяви - обов'язковий тест з французької та англійської (типу IELTS),без нього ніхто заяву не прийме. Рівень французької - дуже високий. На співбесіді валять 80% аплікантів. Заяви не приймають, бо така їх кількість з усього світу, що офіс не справляється. Так що рипатись зараз на Квебек, на мою думку, марна трата часу, грошей, особливо нервів на вивчення французької.
  4. Зараз на Квебек нереально. Нових аплікантів майже не приймають, тому що старих набрали дофіга. Більше двох мільйонів. Подався на еміграцію з сім'єю ще три роки назад, вивчили з нуля французьку. Присвоїли номер, півтора року назад, далі - ніц. І невідомо коли щось стане відомо.
  5. Щоб підтвердити ваш робочий досвід, окрім трудової, може також бути рекомендаційний лист, а згідно нього взагалі жодних податкових відрахувань може і не здійснюватись (Ви працюєте за усною домовленістю сторін). Багато моїх знайомих отримали візу з рекомендаційним листом, правда це було кілька років тому, може зараз правила вже трохи змінились
  6. За кожну секцію ти отримуєш окремий бал (наприклад: listening - 3.5, writing - 4, reading - 4, speaking - 4), далі бали підраховуються до середнього арифметичного, як правило на користь апліканта (тобто ти отримаєш 4 бали)
  7. Та, мабуть не можуть набрати людей з рівнем мови для конкурсу, а це більше ніж 200 чоловік.
  8. В ILC вже на сайті повідомляється, що перенесені сроки співбесіди з Франсін аж на два місяці. Круто! Мала приїхати в кінці березня, а тепер аж 13 травня. Ні фіга собі, з якого б це дива???
  9. никто никак не прокомментирует? Все елементарно: 2100 мінус 700(в Канаді податки кусючі 30% і більше, якщо дохід більше 35000 на рік,то 35%). Суворі Канадські будні: більше заробляєш, більше платиш податків, меньше залишаеться.....
  10. Да цього року мову здати дуже непросто,хоча на сайті і сказано, що потрібно мати хоч би IELTS 2, але на тестуванні дають завдання з IELTS 4. Тести IELTS взагалі річ трохи каверзна, питання такі, що збивають з пантелику, особливо якщо зтикаєшся з ними вперше. Минулого року здати тест було в рази легше, аудіювання взагалі не було. А цього року багато проблем з аудіюванням, та з письмом. Навіть ті хлопці, що приїжджають з англомовних країн не можуть написати листа англійською і тому подібне. Так що варто готуватися до англійської і серйозно, тренуватись складати тести IELTS самому, благо в і-неті їх валом. Особливо аудіювання.
  11. Насправді презентація у Вашому рідному місті нічого не вирішує і є суто інформативною. Щоб отримати статус апліканта необхідно попередньо записавшись по телефону приїхати в київський офіс, узгодити документи та пройти тест з англійської мови.
×
×
  • Создать...