-
Публикаций
156 -
Зарегистрирован
-
Посещение
Тип контента
Профили
Форумы
Календарь
Весь контент anniaua
-
masyana Тем багато, орыєнтовний перелік можна знайти в інтернеті, але він буде приблизний. Якщо Вам залишилось два дні, навряд чи варто цим перейматися, невстигнете... IMHO. Тему ессе Вам дадуть на іспиті, теми різні. За це особливо не переймайтеся. На даному етапі, для посольства загалом буде достатньо впевненості роботодавця у Ваших мовних здібностях. Для подальшої еміграції буде потрібен результат IELTS 4.0. Не здасте тут, доведеться здавати в Канаді.
-
Чи важко: нормально, але тут все залежить від підготовки. Я ходив на курси ILC, реальнор допомогли, хоча все-одно дуже нервував)) Про розділи: тут все індивідуально, але для мене та деяких знайомих найважчим був Listening. До курсів була катастрофа з Writing-ом. Але останній найлегше підтягнути... IMHO. Шпори: якщо дуже хочеться то завжди знайдеш спосіб. Але дуже проблемно, а побачать (99,9 % так і буде) одразу виженутью. Тож не варто... IMHO. Допомога: лише психологічно)) Хіба що на Speaking-у багато залежить від екзаменатора. Загалом: тест досить об"єктивний. Допомогають: концентація, логіка, знання специфіки екзамену та випадок... IMHO. Успіхів на екзамені!! Впевнений всі здадуть))
-
Питання до тих хто вже подався на AINP. 1. Де краще робити переклади документів: в Україні чи Канаді? 2. Якщо робити в Україні чи потрібний апостиль (можливо не вірно називаю)? 3. Копії документів потрібно нотаріально завіряти (мова йде про документи, оригінали яких не можеш взяти з собою до Канади)? 4. Довідку про несудимість брали повторно? І яким чином? Дякую)
-
Сьогодні проходив медкомісію, ніби норм) marinavu - сума така, але візьміть гроші прозапас (можуть знадобитися додаткові кошти, наприклад, якщо у Вас тату чи пірсінг); - фотографують на місці, але бажано взяти з собою на випадок форс мажору); - обовязково, плюс військовий квиток. stanleipk Можна, але страховка буде значно дорожче. Якщо статус легальний, які проблеми) PS Від себе: приходьте раніше (8.00). Одразу займайте чергу на ренген, можна також на аналіз крові, але це вже не так суттєво. Всім успішних результатів)
-
В данному питанні не маю такого даного досвіду( Разом з тим, могли б Ви дати посилання на цитату. Хотілося б більш докладно розібратись у питанні. P.S. Перефраз: Звернення до ILC є добровільним. Ви також можете подати шукати варіанти імміграції самостійно: через знайомих у Канаді або скориставшись мережею інтеренет . Такі формулювання в Україні не викликають віри у швидку реалізацію.
-
Dear marinavu, Ну навіщо Ви одразу зводете наклеп на ILC. Краще б зайшли на сайт посольства Канади (<noindex>ось сюди</noindex>), де змогли б прочитати: "Візові Центри (VAC) у Києві та Львові вже відкрилися та приймають заяви! Дізнайтеся про те, як подати заяву на тимчасову візу або проїзний документ постійного мешканця через найближчий VAC. Завітайте на сайт Міністерства Громадянства та Імміграції Канади для того, щоб дізнатися більше про Візові Центри", а то й ще більше) P.S. Це, напевно, наша ментальність, я й сам таким грішу. P.S.S. Приєднуюсь до вітань. Нехай Ваша імміграційна дорога буде швидкою і легкою