Перейти к содержанию



gelembjuk

Бізнес віза в Британію, особливості отримання під час військового стану

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня.

Мої британські партнери пропонують поїхати в Лондон з бізнес візитом. Готові сприяти в отриманні візи.

Я зараз в Україні, але можу перетинати кордон (3 дітей). 

Я бачу що візові центри не працюють в Україні. Хто може поділитися досвідом відвідин візових центрів від початку війни?

В яку країну краще їхати у візовий центр (Польща, Угорщина, Молдова?) 

На які дати реально реєструватися? На скільки тижнів закриті всі слоти у візових центрах? 

Як бути з паспортом? Його потрібно віддати і чекати в тій країні? Я бачив повідомлення що паспорт можна не залишати, а приїхати другий раз для вклеєння візи якщо видано.

Які ще є особливості повязані з війною в нас? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день.

На гостевую визу можете подать из любой страны мира, где есть британский визовый центр.

В зависимости от страны, паспорт раньше могли вернуть, но скорее всего, заберут.

Слоты есть на следующие недели. 

 

 

Изменено пользователем British Lawyer

Помощь русскоговорящего адвоката высшей категории: консультации, проверка заявлений, ведение дел:  www.legalcentre.org  Mob/Viber/WhatsApp:+44(0)77 911 45 923, Skype: immigration_lawyer

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Гостьова віза та бізнес-віза – різні типи віз. І вони мають різні мети. Уточніть Вашу мету в'їзду та перебування в ЮК.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 hours ago, fregat222 said:

Гостьова віза та бізнес-віза – різні типи віз. І вони мають різні мети. Уточніть Вашу мету в'їзду та перебування в ЮК.

В мене саме бізнес мета. Поїздка до тижня для зустрічей з моїми клієнтами (чи то бізнес партнерами) в Лондоні.

Я їздив десь 10 років назад з такою самою метою і тоді робив бізнес візу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...