Перейти к содержанию



igormaru8

Програма CUAET

Рекомендуемые сообщения

2 hours ago, KateKoss said:

Ребят, подскажите пожалуйста пермит на работу, он на какое-то определённое время выдаётся? Или навсегда? 

До 3 років

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.07.2022 в 8:39 PM, Micellangelo сказал:

Тут вже не від нас залежить. Якщо пришлють foil-less, то є можливість вибирати: їхати чи вклеювати.Якщо пришлють Original Passport Request - то вибору немає - треба вклеювати.

Выбор есть. Если не прислали foil-less а вы хотите именно электронную визу что бы побыстрее попасть в Канаду то стоит написать в web form. На официальном сайте есть эта информация. https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures/get-visa.html - читайте раздел HOW TO GET A FOIL-LESS VISA. 

Знакомая подала заявку на СUAET, прошло уже 2 дня и не прислали до сих пор biometric instruction letter и client application summary тоже нету в кабинете. Только Submission confirmation есть. Что делать в этой ситуации, кто знает ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 hours ago, Zakhar said:

Знакомая подала заявку на СUAET, прошло уже 2 дня и не прислали до сих пор biometric instruction letter и client application summary тоже нету в кабинете. Только Submission confirmation есть. Что делать в этой ситуации, кто знает ?

Чекати.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день,  подскажите если я нахожусь в Украине и хочу податься по этой программе на визу,  какой срок выезда,  могу я сейчас подать на визу,  а выехать после окончания военного положения?  Спасибо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребят , а если ребенок 5 лет . Какие документы на него нужны в заявке ? И если родитель только один подаеться то нужна доверенность с переводом от другого? Подскажите пожалуйста 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 8/15/2022 at 5:24 AM, Zakhar said:

Выбор есть. Если не прислали foil-less а вы хотите именно электронную визу что бы побыстрее попасть в Канаду то стоит написать в web form. На официальном сайте есть эта информация. https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada/ukraine-measures/get-visa.html - читайте раздел HOW TO GET A FOIL-LESS VISA. 

Знакомая подала заявку на СUAET, прошло уже 2 дня и не прислали до сих пор biometric instruction letter и client application summary тоже нету в кабинете. Только Submission confirmation есть. Что делать в этой ситуации, кто знает ?

Дякую. Гарна інформація.

On 8/15/2022 at 1:35 PM, Zakhar said:

А такое уже было у кого-то? Просто всем в основном приходило в течении суток всегда 

Не часто, але буває.

On 8/15/2022 at 2:07 PM, P0oh said:

Добрый день,  подскажите если я нахожусь в Украине и хочу податься по этой программе на визу,  какой срок выезда,  могу я сейчас подать на визу,  а выехать после окончания военного положения?  Спасибо. 

Проблема з здачею біометрії. В теорії можна у Львові, але зараз пробитися на запис туди практично не реально.
Якщо все вдасться то вїхати можна поки діє віза (потенційно до кінця паспорта, Проте чи будуть в той час видавати дозвіл на роботу так як зараз, ніхто на жаль зараз сказати не можу.

On 8/17/2022 at 3:50 AM, Zakhar said:

Ребят , а если ребенок 5 лет . Какие документы на него нужны в заявке ? И если родитель только один подаеться то нужна доверенность с переводом от другого? Подскажите пожалуйста 

Закордонний паспорт, свідоцтво про народження, дозвіл від батька/матері на виїзд за кордон (якщо батько/мати не їдуть, або не подаються на візу). Ці документи (крім паспорту), потрібно надати з сертифікованим перекладом.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.07.2022 в 6:52 PM, MartinEden сказал:
Для тих хто по CUAET приїхав із короткостроковою візою, бачу багато confusion із цього приводу.
Вам при в'їзді видадуть ворк перміт на 3 роки.
Віза та перміт - різні речі. Віза – щоб в'їхати до Канади. Перміт - щоб знаходитись легально та працювати.
Не треба хвилюватися що ваша віза закінчується якщо у вас є перміт. Без візи (з простроченою), але з пермітом ви можете спокійно продовжувати перебувати в Канаді та подаватись на ПР (ПМП).
Віза потрібна лише якщо ви плануєте виїжджати з Канади та повертатися. Якщо не плануєте цього робити, то і подаватися для продовження візи не потрібно, навіть якщо вона прострочена – це не є проблемою за наявності перміту.
 
Але робочий перміт дадуть тільки якщо вам виповниться 18 років на момент в'їзду до Канади. У 17 років дають навчальний перміт для школи, коледжу або університету. Працювати по ньому не можна, і це проблема.
 
Теоретично, є шанс попросити видати саме робочий перміт прямо у офіцера, коли вас процесуватимуть замість навчального перміту.
 
Чи можна отримати робочий після того як отримали у 17 навчальних закладів та виповниться 18 у Канаді, я не знаю, але думаю що можливо буде. Коли вам буде 18? Якщо через пару місяців, то я б подождав за кордоном України.

Добрий день! Дочці 17 років, отримала візу по програмі CUAET. Зараз знаходиться в Канаді. Термін візи закінчується в квітні 23 р (віза вклеєна в паспорт), оскільки закінчується термін закордонного паспорта. Ворк перміт дали на 3 роки. В серпні виповнюється 18 років, і я так розумію можна робити новий паспорт. Чи можливо отримати новий паспорт в Канаді в посольстві, чи потрібно приїжджати в Україну? Якщо буде інший паспорт, тоді, я так зрозумів, краще бути в Канаді і подаватись на візу. Яким чином і на яку візу тоді подаватись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Нехай оформляє у Посольстві/Генеральному консульстві. І це робить мінімум за 3-4 місяці, т.я. усе зараз -ДУЖЕ довго. Я маю на увазі і запис на прийом та надсилання документів в Україну (МЗС та ДМС) та повернення самого паспорта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет всем! Пришло письмо с запросом выслать паспорт на вклейку визы, но т.к. дело срочное, 4 дня назад отправил заявку на foil-less. Есть ли представление о том сколько это занимает по времени? Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.08.2022 в 4:47 PM, Micellangelo сказал:

Проблема з здачею біометрії. В теорії можна у Львові, але зараз пробитися на запис туди практично не реально.
Якщо все вдасться то вїхати можна поки діє віза (потенційно до кінця паспорта, Проте чи будуть в той час видавати дозвіл на роботу так як зараз, ніхто на жаль зараз сказати не можу.

А получение данной визы не предусматривает автоматически разрешение на работу?  И что то писали как то через Польшу можно отправить паспорт через родственников или я что то не правильно понял,  у меня просто в  Польше папа давно живёт.  

Изменено пользователем P0oh
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 hours ago, P0oh said:

А получение данной визы не предусматривает автоматически разрешение на работу?  И что то писали как то через Польшу можно отправить паспорт через родственников или я что то не правильно понял,  у меня просто в  Польше папа давно живёт.  

Ви отримаєте лише візу. Зараз по приїзду видають робочий перміт на 3 роки, але це можуть відмінити у будь який момент, тобто в'їхати зможете, але без перміту будете як турист.

16 hours ago, IgorCa said:

Добрий день! Дочці 17 років, отримала візу по програмі CUAET. Зараз знаходиться в Канаді. Термін візи закінчується в квітні 23 р (віза вклеєна в паспорт), оскільки закінчується термін закордонного паспорта. Ворк перміт дали на 3 роки. В серпні виповнюється 18 років, і я так розумію можна робити новий паспорт. Чи можливо отримати новий паспорт в Канаді в посольстві, чи потрібно приїжджати в Україну? Якщо буде інший паспорт, тоді, я так зрозумів, краще бути в Канаді і подаватись на візу. Яким чином і на яку візу тоді подаватись?

Отримуйте новий паспорт через консульство України. Подаватись на візу так само як і в перший раз. Але можна і не подаватись, ви маєте право знаходитись на території Канади до кінця строку перміту. Віза потрібна лише якщо плануєте виїжджати та повертатись в Канаду.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

On 8/19/2022 at 3:24 PM, P0oh said:

А получение данной визы не предусматривает автоматически разрешение на работу?  И что то писали как то через Польшу можно отправить паспорт через родственников или я что то не правильно понял,  у меня просто в  Польше папа давно живёт.  

Робочий дозвіл дадуть вже по прильоту. Коли програма закінчиться ніхто не знає, як і написав @MartinEden. Відправити паспорт в Польщі через родича, можна по довіреності. Тут більше питання здати біометрію.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! 

Ми здали біометрію 18 07.2022.  Сьогодні (23.08.22) надійшов лист про "дійсність біометричних даних" яким повідомляється, що наші біометричні дані підтверджені та дійсні строком на 10 років.  Питання про наболіле для тих, хто вже отримав запит на вклеювання візи або електронні візи:

Після отримання такого листа, як довго Ви ще чекали листа про отримання (відправлення на вклеювання або елек.візи) самої візи?

 Дуже вдячний за відповідь!  Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 8/19/2022 в 4:34 PM, hesuis сказал:

Привет всем! Пришло письмо с запросом выслать паспорт на вклейку визы, но т.к. дело срочное, 4 дня назад отправил заявку на foil-less. Есть ли представление о том сколько это занимает по времени? Спасибо.

Добрый день. Напишите,пожалуйста, как отправляли (если возможно, отправьте ссылку) заявку на foil-less. Был ли Вам какой либо ответ по отправленной заявке? Заранее спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, 777 сказал:

Доброго дня! 

Ми здали біометрію 18 07.2022.  Сьогодні (23.08.22) надійшов лист про "дійсність біометричних даних" яким повідомляється, що наші біометричні дані підтверджені та дійсні строком на 10 років.  Питання про наболіле для тих, хто вже отримав запит на вклеювання візи або електронні візи:

Після отримання такого листа, як довго Ви ще чекали листа про отримання (відправлення на вклеювання або елек.візи) самої візи?

 Дуже вдячний за відповідь!  Дякую.

Все, дякую, питання не актуальне, прийшов запрос на відправку паспорта для вклеювання візи. 

Тепер, другі питання: 1. Як подати запрос на отримання foil-less ? 2. Скільки часу треба чекати  після подання заявки на foil-less? 

Дякую за відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні!

Ще питання: 

Якщо відправляти паспорт для вклеювання візи, якою поштовою службою це зробити?  Можливо є інши варіанти.

Якщо хтось відправляв за дорученням рідним до іншої країни для вклеювання візи, будь ласка, поетапно, як це зробити, напишіть!  

Шалено вдячний за відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просити можна через Кризисну форму зворотного зв'язку. Проте це може все одно зайняти 1-3 тижні, і фойл-лес дають лише одноразову і на відносно короткий термін. Переважно 4-6 місяців.

Якщо треба швидко, здавайте паспорт особисто в Відні. Клієнт здав в четвер, в понеділок вже був паспорт в посольстві, а сьогодні (вівторок) вже відправили в візовий. Завтра або після завтра вже буде на руках. Тобто все про все 4-5 робочих днів.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 8/23/2022 в 8:58 PM, Micellangelo сказал:

Просити можна через Кризисну форму зворотного зв'язку. Проте це може все одно зайняти 1-3 тижні, і фойл-лес дають лише одноразову і на відносно короткий термін. Переважно 4-6 місяців.

Якщо треба швидко, здавайте паспорт особисто в Відні. Клієнт здав в четвер, в понеділок вже був паспорт в посольстві, а сьогодні (вівторок) вже відправили в візовий. Завтра або після завтра вже буде на руках. Тобто все про все 4-5 робочих днів.

Щиро дякую Вам відповідь!

Будь ласка, підкажіть, чи я можу відправляти паспорт до будь-якого візового центру Канади?  Італія, Польща і т.д.?  Я хотів відправити до Італії, через брата.  І відразу ще питання: Якщо брат, який мешкає в Італії, відправить до посольства Канади в Римі поштою та вкаже свою зворотну адресу одержувача (а він прописан в Італії), мені треба заповнювати у формі "Consent form" 3 сторінку із зазначенням даних брата як одержувача?  (я так розумію, якщо одержувач паспортів із візою не заявник, тоді треба сторінку 3 у цій формі заповнити?) Я заплутався у цьому питанні(.

Чи є більш просте і надійне рішення відправки паспортів?

Допоможіть, будь ласка! Дякую всім за відповідь!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 minutes ago, 777 said:

Щиро дякую Вам відповідь!

Будь ласка, підкажіть, чи я можу відправляти паспорт до будь-якого візового центру Канади?  Італія, Польща і т.д.?  Я хотів відправити до Італії, через брата.  І відразу ще питання: Якщо брат, який мешкає в Італії, відправить до посольства Канади в Римі поштою та вкаже свою зворотну адресу одержувача (а він прописан в Італії), мені треба заповнювати у формі "Consent form" 3 сторінку із зазначенням даних брата як одержувача?  (я так розумію, якщо одержувач паспортів із візою не заявник, тоді треба сторінку 3 у цій формі заповнити?) Я заплутався у цьому питанні(.

Чи є більш просте і надійне рішення відправки паспортів?

Допоможіть, будь ласка! Дякую всім за відповідь!!!

Так можете в будь якій країні.
Коли зворотня на адресу, в теорії не треба, проте я б на всякий все таки вказав. Мало лі що. Наприклад якби раптом треба було йому підійти і забрати, або щось вияснити коли загубилося. І копії собі всього зробіть.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, шановні!

Напишіть, будь ласка, які вакцини від Covid схвалені в Канаді. 

Якщо є посилання, напишіть будь ласка.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 hours ago, 777 said:

Доброго дня, шановні!

Напишіть, будь ласка, які вакцини від Covid схвалені в Канаді. 

Якщо є посилання, напишіть будь ласка.

Дякую.

Це не має значення, бо пускають і без вакцин по CUEAT.

Якщо ви не вакциновані, або вакциновані несертифікованими, то вакцинуєтесь в Канаді, це безкоштовно.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 hours ago, MartinEden said:

Це не має значення, бо пускають і без вакцин по CUEAT.

Якщо ви не вакциновані, або вакциновані несертифікованими, то вакцинуєтесь в Канаді, це безкоштовно.

Важливо те що якщо вакцина не визнана, то перед прильотом потрібно зробити тест інакше не пустять на літак. А також потрібно буде проходити карантин по прильоту.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день, уважаемые форумчане,

Не совсем понимаю, в эту ли тему мне с моим вопросом, если нет - то заранее приношу извинения и прошу модератора перенести мой пост в соответствующую тему.

Ситуация следующая. В начале июля 2022 года устроился на permanent full-time работу в Канаде по open work permit, полученному по программе CUAET. 

Столкнулся со сложностями при попытке заполнить в профиле Express Entry секцию, которая отвечает за баллы по CRS - Arranged Employment, поскольку в моем work permit не указан работодатель и NOC. Кроме того, NOC так же не указан и в job offer, который я подписал, только название должности, зарплата и бенефиты. Никакого LMIA по причине открытого work permit работодатель не делал.

Вопрос - при таких вводных есть какая-то возможность получить таки дополнительные CRS - Arranged Employment баллы в ExpressEntry или мне все равно необходимо запрашивать для этого LMIA у моего текущего работодателя?

Заранее спасибо за ответы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Micellangelo сказал:

Важливо те що якщо вакцина не визнана, то перед прильотом потрібно зробити тест інакше не пустять на літак. А також потрібно буде проходити карантин по прильоту.

Доброго дня!

Ми вакцинувались Janssen (Jonson&Jonson). Ця вакцина визнана в Канаді?

Тому я і запитував, перелік вакцин, визнаних в Канаді.

Дякую за відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...