Перейти к содержанию



YevhenR

Перша подача податків

Рекомендуемые сообщения

На диво, не знайшов існуючої теми про подачу податків в Канаді.

Маю кілька питань:

1. Чи варто звертатись по допомогу з подачею податків, якщо у мене виключно employment income, а у дружини малкнький бізнес (sole proprietorship), що заробив <$5000 минулого року. Чи і самому подати не важко буде?

2. Якщо самому подавати, які програми можете порадити? Чув, що SimpleTax - хороший інструмент, і коштує pay what you want.

3. Чув, що по-перше, треба декларувати майно за кордоном на >$100,000, а по-друге, при першій подачі податків треба вказати вартість нерухомого майна за кордоном, щоб потом, при його продажі, заплатити податки тільки з різниці. Я володію квартирою, гаражем і чвертю бітьківської квартири. Вартість цього всього я знаю лише приблизно. Чи потрібно робити оцінку майна в Україні, чи можна якось обійтись приблизними цифрами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, YevhenR сказал:

На диво, не знайшов існуючої теми про подачу податків в Канаді.

Маю кілька питань:

1. Чи варто звертатись по допомогу з подачею податків, якщо у мене виключно employment income, а у дружини малкнький бізнес (sole proprietorship), що заробив <$5000 минулого року. Чи і самому подати не важко буде?

2. Якщо самому подавати, які програми можете порадити? Чув, що SimpleTax - хороший інструмент, і коштує pay what you want.

3. Чув, що по-перше, треба декларувати майно за кордоном на >$100,000, а по-друге, при першій подачі податків треба вказати вартість нерухомого майна за кордоном, щоб потом, при його продажі, заплатити податки тільки з різниці. Я володію квартирою, гаражем і чвертю бітьківської квартири. Вартість цього всього я знаю лише приблизно. Чи потрібно робити оцінку майна в Україні, чи можна якось обійтись приблизними цифрами?

1. Можно самому совершенно спокойно, у вас не трастов и прочей сложной тематики

2. SimpleTax пользуюсь много лет, все супер

3. Не знаю есть ли смысл. В будущем продадите по отдельности, чтобы в каждый год не было больше 100К дохода от продажи недвижимости в одном году, и ничего не нужно будет платить. Если же хотите задекларировать, то цифры приблизительные рыночной стоимости подойдут, делать оценку не нужно. Часто люди продают и потом вывозят по 10К с человека кешем в Канаду (10К и менее декларировать не нужно ни на канадской ни на украинской границах) и тут тратят на повседневные расходы чтобы даже в банк не ложить. Причем они летали в Украину через год, и их родители через год. 80К перевезли за 4 года так :) 

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, MartinEden сказал:

1. Можно самому совершенно спокойно, у вас не трастов и прочей сложной тематики

2. SimpleTax пользуюсь много лет, все супер

Разве ПЕРВАЯ подача не на бумаге??? Раньше было так что пока не отправить документы в первый раз - то и CRA номер не присвоят, без чего не получится самому податься онлайн.

Я бы заплатил 50-80$ бухгалтеру для первой подачи.

Dec 2016 WES - Master's degree ==> May 2017 IELTS G - L8R9W7S7 ==> EE 467 ==> May 2017 ITA + e-AOR, fees paid ==> August 2017 COPR+Visa ==> Landed on Oct 2017 ==> Dec 2017 PR Card ==> Nov 2020 CTZN docs sent ==> Feb 2021 AoR ==> Aug 2021 CTZN Test ==> Jan 2022 CTZN Oath

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, mps3132 сказал:

Разве ПЕРВАЯ подача не на бумаге??? Раньше было так что пока не отправить документы в первый раз - то и CRA номер не присвоят, без чего не получится самому податься онлайн.

Я бы заплатил 50-80$ бухгалтеру для первой подачи.

В 2016 я подавался в первый раз электронно. А что за CRA номер?

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, MartinEden сказал:

В 2016 я подавался в первый раз электронно. А что за CRA номер?

Account #

Dec 2016 WES - Master's degree ==> May 2017 IELTS G - L8R9W7S7 ==> EE 467 ==> May 2017 ITA + e-AOR, fees paid ==> August 2017 COPR+Visa ==> Landed on Oct 2017 ==> Dec 2017 PR Card ==> Nov 2020 CTZN docs sent ==> Feb 2021 AoR ==> Aug 2021 CTZN Test ==> Jan 2022 CTZN Oath

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, YevhenR сказал:

1. Чи варто звертатись по допомогу з подачею податків, якщо у мене виключно employment income, а у дружини малкнький бізнес (sole proprietorship), що заробив <$5000 минулого року. Чи і самому подати не важко буде?

Предложу поступить так же как вы поступили с самой иммиграцией. Т.е. если вы сами осилили процесс, то и с налогами наверняка справитесь; если же нанимали консультантов - наймите и для налогов, по крайней мере в первый раз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, YevhenR сказал:

На диво, не знайшов існуючої теми про подачу податків в Канаді.

Маю кілька питань:

1. Чи варто звертатись по допомогу з подачею податків, якщо у мене виключно employment income, а у дружини малкнький бізнес (sole proprietorship), що заробив <$5000 минулого року. Чи і самому подати не важко буде?

2. Якщо самому подавати, які програми можете порадити? Чув, що SimpleTax - хороший інструмент, і коштує pay what you want.

3. Чув, що по-перше, треба декларувати майно за кордоном на >$100,000, а по-друге, при першій подачі податків треба вказати вартість нерухомого майна за кордоном, щоб потом, при його продажі, заплатити податки тільки з різниці. Я володію квартирою, гаражем і чвертю бітьківської квартири. Вартість цього всього я знаю лише приблизно. Чи потрібно робити оцінку майна в Україні, чи можна якось обійтись приблизними цифрами?

1. Я всі подачі роблю сам, але мені це приносить задоволення. Якщо ви не любитель такого, то 50-80 дол то не страшна ціна, щоб бути спокійним. Проте якщо тільки ЗП, то там декларація на 2 хвилини від сили.

2. Я особисто 5 років через H&R Block роблю, поки що наріань жодних.

3. Тут все Як Мартін вище написав.

4 часа назад, mps3132 сказал:

Разве ПЕРВАЯ подача не на бумаге??? Раньше было так что пока не отправить документы в первый раз - то и CRA номер не присвоят, без чего не получится самому податься онлайн.

Я бы заплатил 50-80$ бухгалтеру для первой подачи.

Наскільки я знаю перша подача дійсно на папері, бо без даних з попередньої декларації неможливо зареєструвати MY CRA Account. Проте я для колеги, який минулого року вперше подавав, роби в тому ж H&R Block онлайн, і просто потім роздруковані форми вислали в Такс Офіс. Правда оцінили аже в Липні, а онлйан або через бухгалтера переважно до квітня вже є результати.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, YevhenR сказал:

Дякую, спробую сам подати. Не можу знайти інформації щодо першої подачі на папері. Наче можна і онлайн.

Отпишитесь потом ради интереса:huh:

Dec 2016 WES - Master's degree ==> May 2017 IELTS G - L8R9W7S7 ==> EE 467 ==> May 2017 ITA + e-AOR, fees paid ==> August 2017 COPR+Visa ==> Landed on Oct 2017 ==> Dec 2017 PR Card ==> Nov 2020 CTZN docs sent ==> Feb 2021 AoR ==> Aug 2021 CTZN Test ==> Jan 2022 CTZN Oath

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, YevhenR сказал:

Не можу знайти інформації щодо першої подачі на папері. Наче можна і онлайн.

https://simpletax.ca/faq

I'm filing my taxes for the first time. Can I use SimpleTax?

Yes! The CRA allows first-time filers to submit their returns online using NETFILE.

 

https://help.hrblockonline.ca/hc/en-ca/articles/115002238547-Are-you-filing-your-return-for-the-first-time-

If you’re filing your return for the first time and want to file it using NETFILE, there is a possibility your return might be rejected by the Canada Revenue Agency (CRA), if they don’t have your complete date of birth on file.

When you file your return electronically, the CRA does several validations of your identity, including verifying your social insurance number and date of birth, with their database. Their system automatically rejects a return if your personal information on your return doesn’t match what they have on record for you.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2/20/2021 в 1:18 PM, mps3132 сказал:

Разве ПЕРВАЯ подача не на бумаге??? Раньше было так что пока не отправить документы в первый раз - то и CRA номер не присвоят, без чего не получится самому податься онлайн.

Я бы заплатил 50-80$ бухгалтеру для первой подачи.

В 2018 делала первую подачу через H&R BLock онлайн программу сама. И мужу также на следующий год тоже.

Atlantic Immigration Pilot Program. NB infosession 08/07/2017.
14/11/2017 landed in Canada,  27/02/2019 Permanent Resident of Canada, 28/10/2022 - Canadian Citizen

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2/21/2021 в 6:22 PM, mps3132 сказал:

Отпишитесь потом ради интереса:huh:

Подав онлайн через SimpleTax, отримав confirmation number, так що, схоже, все добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора. 
В нас перша подача податків. Вирішив чоловік робити сам через Turbotax.
Ми заповнюємо однією аплікацією за двох. Однак, виникла проблема при поверненні таксів за навчання.
Я студентка, і не працюю, відповідно в мене 0 дохід. Я хочу повернути частину суми за навчання.
В Turbotax ми вибрали опцію, що клеймити такси буде чоловік. Однак, нічого не повернулось.
Там є поле одне Tuition transfer from other eligible individuals, ми про трансфер нічого не заповнювали. 
Чи потрібно в цьому полі щось вказувати? 
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...