Перейти к содержанию



LenaA

Розлучення

Рекомендуемые сообщения

Розлучаюсь з чоловіком і на даний момент втратила роботу. Маємо спільну дитину . Сьогодні мені сказали що після розлучення він має платити за квартиру яку винаймаємо на підставі того що то його дитина проживає в цій же квартирі. Чи  є справді такий закон? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чоловік пішов від нас з дитиною і живе з іншою. Коли з чоловіком ходили подавати на розлучення, то заради нашої спільної дитини, щоб добре спілкуватись я не писала що то з його вини,а за спільною згодою. Але так вийшло що та інша зробила так що він мало дає грошей і не спілкується з дитиною . Сьогодні прийшов лист з суду і Є призначена дата суду. Протягом 2 тижнів я маю дати відповідь чи згідна я з тією заявою яку ми подали. Але я не згідна бо по його вині ми розлучаємось. Якщо я скажу правду що  буде далі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...