Перейти к содержанию



Nataly

Вопросы по учебной визе

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора, форумчани!

Хочу у вас спитати чи то уточнити стосовно Visitor Visa і не тільки:)
Найперше уніеврситет (Of Winnipeg) має таку вимогу , що мій GPA має бути не менше 60%. Як його взагалі вони мають виміряти? я вчилась у школі по 12 бальній системі, і трохи не доганяю як мені то рахувати. 
Також я так розумію, крім своїх університетських надбань (дипломи бакалавра , магістра), я маю надати їм переклад свого шкільного атестата? Вірно?

І тепер щодо візи самої. На офіційному сайті Канадського уряду є список документів:
1. Медогляд ; 2. Біометрика 3. Справка про несудимість 4. Гроші на рахунку (за саме навчання + 10000 + 4000 - бо їду з чоловіком) 5. Переконати про не намір там залишатись (той страшний лист, яким всі лякають. Але якщо серйозно, то це дуже серйозно). 6. якась форма Study permit IMM 1294; 7. Переклад свідоцтва про одруження 8.Фотки 9. Квитанція про сплату зборів 10. Ще якась форму про сім"ю IMM 5645 11. І ще якась форма про надання тимчасової візи IMM 5257 (то для чоловіка чи як) 12. a letter of acceptance from a Designated Learning Institution (DLI) - лист зарахування від унверситета.

і ще десь таке вичитала, але тут , будь ласка, уточніть , що потрібно свідоцтво про народження , бронь білетів , підтвердження від роботодавця якогось , що я таки в Україну повернусь  ,бо мене тут через рік готова робота чекає :lol: і якісь дані про сім'ю. Ще свідоцтво зрозумію, а все решта?

Також не розумію, які все ж документи потрібно моєму spouse? 
І на останок , чи потрібно мені дані моїх батьків, їхні зарплати, майно тощо?

Тепер розумію, чому не всі доживають до того glorious day і таки добивають ту імміграцію:flag-canada-10:

і ВСІМ ДЯКУЮ!
 

Изменено пользователем Nataly
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Універу тут залежить на що поступаєте.
Якщо на Пост-Град, то додаток до диплому покаже ваші оцінки і чи був в вас відповідний ГПА. Низький ГПА не 100% відмова, але прийдеться написати гарного супровідного листа щоб показати чому ви такі класні і чому вам треба в той універ.
Якщо на Бакалавра чи Магістра, то може бути потрібен Хайскул Екзамен, або ГМАТ. Це вже в самого універу уточняйте.

По списку документів найкраще зробити собі профіль в MyCIC і почати заявку на студ візу + ОВП (Open Work Permit) для чоловіка. Тоді система вам сама згенерує потрібний список документів.

В загальному список що ви назвали майже повний. Так на вскидку хіба що немає сертифікату про одруження.

Щодо решти документів, то це підтвердження того що ви не залишитесь нелегалом. Якщогось чіткого списку тут немає - вільний політ думки. Єдине, все таки побутує думка що білети не треба. Довідку з роботи що відпускають і можливо навіть дадуть підвищення після навчання це звісно дуже позитивно. Але і без цього візу можуть дати. В принципі яким би то не було способом - вам треба показати намір залишити Канаду, як тільки закінчаться ваші візи.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Nataly сказал:

Доброго вечора, форумчани!

Хочу у вас спитати чи то уточнити стосовно Visitor Visa і не тільки:)
Найперше уніеврситет (Of Winnipeg) має таку вимогу , що мій GPA має бути не менше 60%. Як його взагалі вони мають виміряти? я вчилась у школі по 12 бальній системі, і трохи не доганяю як мені то рахувати. 
Також я так розумію, крім своїх університетських надбань (дипломи бакалавра , магістра), я маю надати їм переклад свого шкільного атестата? Вірно?

І тепер щодо візи самої. На офіційному сайті Канадського уряду є список документів:
1. Медогляд ; 2. Біометрика 3. Справка про несудимість 4. Гроші на рахунку (за саме навчання + 10000 + 4000 - бо їду з чоловіком) 5. Переконати про не намір там залишатись (той страшний лист, яким всі лякають. Але якщо серйозно, то це дуже серйозно). 6. якась форма Study permit IMM 1294; 7. Переклад свідоцтва про одруження 8.Фотки 9. Квитанція про сплату зборів 10. Ще якась форму про сім"ю IMM 5645 11. І ще якась форма про надання тимчасової візи IMM 5257 (то для чоловіка чи як) 12. a letter of acceptance from a Designated Learning Institution (DLI) - лист зарахування від унверситета.

і ще десь таке вичитала, але тут , будь ласка, уточніть , що потрібно свідоцтво про народження , бронь білетів , підтвердження від роботодавця якогось , що я таки в Україну повернусь  ,бо мене тут через рік готова робота чекає :lol: і якісь дані про сім'ю. Ще свідоцтво зрозумію, а все решта?

Також не розумію, які все ж документи потрібно моєму spouse? 
І на останок , чи потрібно мені дані моїх батьків, їхні зарплати, майно тощо?

Тепер розумію, чому не всі доживають до того glorious day і таки добивають ту імміграцію:flag-canada-10:

і ВСІМ ДЯКУЮ!
 

1. Не надо считать свой GPA и показывать им :) Вы посылаете свои дипломы и переводы, и они пусть этим занимаются. Есть шансы, что они вообще этим не будут заморачиваться. Школьный аттестат им не нужен.

2. По поводу визы и списка документов. Начните подаваться на визу онлайн, и там высветится список документов, которые нужно загрузить с коротким описанием что именно нужно. Как уже написал Микеланджело, часто вместо каких то документов, которые невозможно например получить, загружают письменное объяснение почему документа нет. Бронь билетов и жилье НЕ НУЖНО, вы еще никуда не летите :) По поводу документов мужа - то же самое, вы когда будете подаваться, там высветится его список документов и поля для их загрузки. Данные родителей не нужны.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Прошу обратить внимание модераторов данной ветки, что в данной теме уже давно все смешалось в кучу. Тема о визиторской визе:Rulz:. Поэтому, убедительно прошу следовать теме и навести тут порядок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, MartinEden сказал:

1. Не надо считать свой GPA и показывать им :) Вы посылаете свои дипломы и переводы, и они пусть этим занимаются. Есть шансы, что они вообще этим не будут заморачиваться. Школьный аттестат им не нужен.

2. По поводу визы и списка документов. Начните подаваться на визу онлайн, и там высветится список документов, которые нужно загрузить с коротким описанием что именно нужно. Как уже написал Микеланджело, часто вместо каких то документов, которые невозможно например получить, загружают письменное объяснение почему документа нет. Бронь билетов и жилье НЕ НУЖНО, вы еще никуда не летите :) По поводу документов мужа - то же самое, вы когда будете подаваться, там высветится его список документов и поля для их загрузки. Данные родителей не нужны.

Все зрозуміло. 
Дякую! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, fregat222 сказал:

ТС пока получает устное предупреждение.

Выделил обсуждение учебной визы в отдельную тему

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...