Перейти к содержанию



Vasya

Шанс виїзду в Канаду ,відкриття візи.

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня ! Основне питання : потрібна фірма ,яка зможе зібрати документи .Бажано західна Україна. (В ідеалі Івано-Франківськ) Буде запрошення від дяка з Канади перед Пасхою  і весь пакет документів ,потрібно тільки правильне оформлення і подача. 

 

Можливо хтось так виїжав і вкаже на нюанси ,переваги/недоліки.

Буду всім вдячний за допомогу.

Изменено пользователем Vasya
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уточніть що означає виїзд в Канаду. Ви маєте на увазі короткостроковий візит "в гості", чи щось інше?

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Vasya сказал:

Доброго дня ! Основне питання : потрібна фірма ,яка зможе зібрати документи .Бажано західна Україна. (В ідеалі Івано-Франківськ) Буде запрошення від дяка з Канади перед Пасхою  і весь пакет документів ,потрібно тільки правильне оформлення і подача. 

"Собрать документы" - имеется ввиду, подготовить пакет документов и анкет для подачи на visitor visa? или что-то другое? 

Vitaliy Goodkovsky, RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant), Member of CICC and CAPIC, License #R535651
Man Proposes, God Disposes

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Micellangelo сказал:

Уточніть що означає виїзд в Канаду. Ви маєте на увазі короткостроковий візит "в гості", чи щось інше?

Так ,короткочасний виїзд в гості і наскільки часу при таких обставинах відкривають візу ?Наскільки я розумію на 10 років скоріш за все.

 

2 часа назад, Милан сказал:

"Собрать документы" - имеется ввиду, подготовить пакет документов и анкет для подачи на visitor visa? или что-то другое? 

Да ,именно так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

При наличии современных средств коммуникации Не вижу никаких проблем с расположения клиента и консультанта, от слова "вообще". Ищите нормального консультанта, заключайте контракт. Но до начала весьма желательно, чтоб он / она расписали как и каким образом будет выполяться работа. Что дуде делать консультант. Что потребуется сделать клиенту. Если этого нет и не понятно что и как делает, то это основание задуматься.

Изменено пользователем fregat222
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відкривають дуже по різному. Починаючи від візи лише на тривалість заявленої поїхдки і аж до 10 років. Зазвичай (лише з особистого досвіду) перший раз часто відкривають на рік. Другу на 2 роки, а третю вже на 10 років. Принаймні так було у моїх та мого друга батьків.

Проте, тривалість візи це лише дата(и) до яких можна вїхати в Канаду. Дозволений час перебування визначається визначається митником на кордоні при вїзді, але не можу бути більшим ніж 6 місяців.

За подачу документів, нікого крім зареєстрованих тут офіційних консультантів порекомендувати не можу, так як 90% місцевого форумного "населення" подібними питаннями займалися самі. Якщо будете це робити самі, і по ходу діла будуть виникати запитання - звертайтеся, ми з радістю допоможемо.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Micellangelo сказал:

Відкривають дуже по різному. Починаючи від візи лише на тривалість заявленої поїхдки і аж до 10 років. Зазвичай (лише з особистого досвіду) перший раз часто відкривають на рік. Другу на 2 роки, а третю вже на 10 років. Принаймні так було у моїх та мого друга батьків.

Проте, тривалість візи це лише дата(и) до яких можна вїхати в Канаду. Дозволений час перебування визначається визначається митником на кордоні при вїзді, але не можу бути більшим ніж 6 місяців.

За подачу документів, нікого крім зареєстрованих тут офіційних консультантів порекомендувати не можу, так як 90% місцевого форумного "населення" подібними питаннями займалися самі. Якщо будете це робити самі, і по ходу діла будуть виникати запитання - звертайтеся, ми з радістю допоможемо.

Як мені сказали ,що саму візу зазвичай відкривають на 10 років 90% випадків  , а перший вїзд буде на 2 тижня ,як буде зазначено в запрошенню(якщо все відбудеться без нюансів )

 

Наступні рази ,я зможу вїжати кожні  пів року на 3 місяці ,якщо я все правильно зрозумів .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все не правильно (хоча і близько) :)

Можливо той хто казав думав про америку. Зараз Американці дійсно дають на 10 років для Українців, або не дають взагалі. В Канаді тут як кому повезе, ну і від вашого кейсу залежить. Якщо у вас стабільна робота, багато грошей, і вас запрошує родич, який там вже давно і довго. А ще є реальна причина і все виглядає реалістично, тоді дійсно можуть дати і на 10. Просто майте на увазі що це далеко не гарантія, а лише один з можливих варіантів.

З вїздом можна заїзжати скільки хочете раз (якщо мульти віза, хоча одиночних візиторських більше не дають, якщо мені не зраджує память). За один раз можна перебувати не більше ніж вказав на штампі офіцер, або 6 місяців. Перезаїхати теоретично можна хоть через день. Але на практиці це залежить від офіцера. Якщо ви були в Канаді 6 місяців, виїхали і пробуєте приїхати назад через тиждень, в нього будуть закономірні сумніви щодо ваших намірів (на туризм явно не схоже), і досить імовірно вас не впустять (хоча інколи і впускають - такі випадки теж є).

Якщо потрібно затриматися в Канаді довше ніж 6 місяців, то за місяць до закінчення 6-місячного перебування можна попросити продовження перебування, яке (якщо можете гарно описати причини) часто дають на додаткові 6 місяців.

Десь так. Ну в вашому випадку, якщо на 3 тижні, а потім час від часу (1-2 рази на рік) знову в гості на пару тижнів - то проблем не повинно бути.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...