Перейти к содержанию



Sitkar

Робота

Рекомендуемые сообщения

55 минут назад, Sitkar сказал:

Закінчив коледж маю білети

Какой колледж вы закончили?

Какие билеты вы имеете в виду?

Можете описать свою ситуацию более подробно?

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені потрібно отримати роботу сварщика або все що зв’язане з тією роботою, тому що я закінчив коледж у SK,(8 міс) отримав PGWP і хочу податися на SINP щоб отримати PR. Потрібна робота full time, щоб мій роботодавець зміг зарегіструвати компанію у SINP і подати заявку на SINP job Approval Letter. Зібрав уже всі необхідні документи на подачу на PR окрім SINP job Approval Letter, без якого моя заявка буде відхилена. Я працював на тимчасовій роботі в компанії NLS welding and contracting. Hеодноразово просив роботодавця податися на SINP job approval letter. Але на жаль отримував відказ у зв’язку з тим, що я був не на full time job. А мені потрібна робота з гарантованими 40 h / week , і тільки у провінції SK. Маю tickets (SMAW- all position) and (GMAW/FCAW- flat and horizontal). Також маю CPR, SCOT, H2S Alive, і Ground Disturbance.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sitkar сказал:

Мені потрібно отримати роботу сварщика або все що зв’язане з тією роботою, тому що я закінчив коледж у SK,(8 міс) отримав PGWP і хочу податися на SINP щоб отримати PR. Потрібна робота full time, щоб мій роботодавець зміг зарегіструвати компанію у SINP і подати заявку на SINP job Approval Letter. Зібрав уже всі необхідні документи на подачу на PR окрім SINP job Approval Letter, без якого моя заявка буде відхилена. Я працював на тимчасовій роботі в компанії NLS welding and contracting. Hеодноразово просив роботодавця податися на SINP job approval letter. Але на жаль отримував відказ у зв’язку з тим, що я був не на full time job. А мені потрібна робота з гарантованими 40 h / week , і тільки у провінції SK. Маю tickets (SMAW- all position) and (GMAW/FCAW- flat and horizontal). Також маю CPR, SCOT, H2S Alive, і Ground Disturbance.

 

https://www.saskatchewan.ca/residents/jobs-working-and-training/labour-market-services-for-job-seekers

Обратитесь сюда. Единственный нюанс что они могут отказаться помогать вам если вы не ПР, но в Манитобе такая организация помогает иногда студентам на ПГВП if you ask nicely. 

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт усім.Ніяк не можу знайти собі роботу,розіслав дуже багато резюме і так нічого не виходить,може гтось щось підскаже 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Sitkar сказал:

Привіт усім.Ніяк не можу знайти собі роботу,розіслав дуже багато резюме і так нічого не виходить,може гтось щось підскаже 

Вы обращались в организацию, про которую я вам написал выше?

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3/28/2020 в 4:55 PM, Sitkar сказал:

може гтось щось підскаже 

Предложу забить на поиски работы как минимум до лета.

Её не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sitkar сказал:

Я обращался одні відповіли що таким не занимаються,а другі не відписали

Да, с такой настойчивостью вам будет тяжело найти работу.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2019 в 11:27 AM, Sitkar сказал:

Мені потрібно отримати роботу сварщика або все що зв’язане з тією роботою, тому що я закінчив коледж у SK,(8 міс) отримав PGWP і хочу податися на SINP щоб отримати PR. Потрібна робота full time, щоб мій роботодавець зміг зарегіструвати компанію у SINP і подати заявку на SINP job Approval Letter. Зібрав уже всі необхідні документи на подачу на PR окрім SINP job Approval Letter, без якого моя заявка буде відхилена. Я працював на тимчасовій роботі в компанії NLS welding and contracting. Hеодноразово просив роботодавця податися на SINP job approval letter. Але на жаль отримував відказ у зв’язку з тим, що я був не на full time job. А мені потрібна робота з гарантованими 40 h / week , і тільки у провінції SK. Маю tickets (SMAW- all position) and (GMAW/FCAW- flat and horizontal). Також маю CPR, SCOT, H2S Alive, і Ground Disturbance.

 

Ви в Канаді чи в Україні зараз? На саскджобі є декілька свіжих оголошень для зварювальника на фул тайм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...