Перейти к содержанию



YevhenR

BC PNP Tech Pilot

Рекомендуемые сообщения

Привіт,

Я зараз проходжу по програмі BC PNP Tech Pilot. Можу відповісти на питання, якщо хтось також планує пройти по ций програмі.

Також сам маю невирішене питання: чи достатньо зробити work permit на півроку? Чи встигну я за цей час отримати PR? Наразі не хочу витрачати час і гроші на медичне обстеження, що необхідне для work permit на довший період.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, YevhenR сказал:

Привіт,

Я зараз проходжу по програмі BC PNP Tech Pilot. Можу відповісти на питання, якщо хтось також планує пройти по ций програмі.

Також сам маю невирішене питання: чи достатньо зробити work permit на півроку? Чи встигну я за цей час отримати PR? Наразі не хочу витрачати час і гроші на медичне обстеження, що необхідне для work permit на довший період.

При подаче на ВП у вас нет возможности попросить его на полгода сделать. Даже если бы это было возможно, то за полгода может быть напряжно получить ПР и придется продлять ВП, теряя опять деньги. Кроме того, медицина нужна будет по-любому на ПР, так что сдавать ее в любом случае нужно.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, MartinEden сказал:

При подаче на ВП у вас нет возможности попросить его на полгода сделать. Даже если бы это было возможно, то за полгода может быть напряжно получить ПР и придется продлять ВП, теряя опять деньги. Кроме того, медицина нужна будет по-любому на ПР, так что сдавать ее в любом случае нужно.

Принаймні в CIC можна вибрати строк до 6 місяців.

6m.png.e97847c18cb92a56081455aab572b601.png

Але так, я щойно вибрав цей варіант, продовжив заповнювати дані і все одно отримав "Based on your answers, you need to get a medical exam performed by an authorized doctor.". Так що, схоже, без цього не обійтись. Дякую.

До речі, на медичний огляд треба завчасно записуватись? Скільки то часу займає? Це вже після подачі заявки в CIC і до отримання work permit?

І ще одне питання. Після заповнення початкових даних в CIC мені видає такий вибір:

fw.png.b4c5a045e910e809ef5eadfab3fd74dc.png

Мені, очевидно, потрібен звичайний work permit, не open. Але що означає "visitor's visa required"? Мені потрібно ще окремо на візу подаватись? А з open work permit, виходить, не треба? (якщо я дружині зроблю open work permit, наприклад).

Здається, вже знайшов відповідь на останнє питання: http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=202&top=17. Віза видається автоматично, разом з work permit.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, YevhenR сказал:

Принаймні в CIC можна вибрати строк до 6 місяців.

6m.png.e97847c18cb92a56081455aab572b601.png

Але так, я щойно вибрав цей варіант, продовжив заповнювати дані і все одно отримав "Based on your answers, you need to get a medical exam performed by an authorized doctor.". Так що, схоже, без цього не обійтись. Дякую.

До речі, на медичний огляд треба завчасно записуватись? Скільки то часу займає? Це вже після подачі заявки в CIC і до отримання work permit?

І ще одне питання. Після заповнення початкових даних в CIC мені видає такий вибір:

fw.png.b4c5a045e910e809ef5eadfab3fd74dc.png

Мені, очевидно, потрібен звичайний work permit, не open. Але що означає "visitor's visa required"? Мені потрібно ще окремо на візу подаватись? А з open work permit, виходить, не треба? (якщо я дружині зроблю open work permit, наприклад).

Здається, вже знайшов відповідь на останнє питання: http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=202&top=17. Віза видається автоматично, разом з work permit.

Виза для пересечения границы, пермит для права работы, это разные вещи. 

Записываться на медицину надо АСАП, обычно несколько нкдель очереди в Киеве. Многие летят в Варшаву, Стамбул или едут Кишенев, там дешевле и быстрее выходит. 

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, MartinEden сказал:

Виза для пересечения границы, пермит для права работы, это разные вещи. 

Записываться на медицину надо АСАП, обычно несколько нкдель очереди в Киеве. Многие летят в Варшаву, Стамбул или едут Кишенев, там дешевле и быстрее выходит. 

Але якщо я в CIC створюю заявку на work permit, я автоматично візу отримую, вірно?

Дякую за інформацію щодо медогляду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, YevhenR сказал:

Але якщо я в CIC створюю заявку на work permit, я автоматично візу отримую, вірно?

Дякую за інформацію щодо медогляду.

Так ваша заявка на візу та перміт одночасно. Візу вклеять в Києві (я так розумію подача з України). А при прильоті в Канаді видадуть Ворк Перміт.

Дружина, якщо не планує працювати, просто отримує візітор візу. Ви можете подати документи разом з вашого профілю. Коли в опитнику дойдете до питання чи хтось вас супроводжує - тисніть "так". І відповідайте на запитання про дружину.

Тоді система згенерує два списки документів: один для вас і один для дружини і ви все засабмітите одним пакетом.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, YevhenR сказал:

Також сам маю невирішене питання: чи достатньо зробити work permit на півроку? Чи встигну я за цей час отримати PR? 

Однозначно недостаточно и весьма рисковано. 
Я бы делал минимум на год, а то и на пару лет (если работодатель даёт такой job offer). Зачем ходить по краю (иммиграция бывает весьма непредсказуемым процессом) и рисковать не вложиться в отведённое время, когда подобные риски можно минимизировать?

Vitaliy Goodkovsky, RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant), Member of CICC and CAPIC, License #R535651
Man Proposes, God Disposes

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Милан сказал:

Однозначно недостаточно и весьма рисковано. 
Я бы делал минимум на год, а то и на пару лет (если работодатель даёт такой job offer). Зачем ходить по краю (иммиграция бывает весьма непредсказуемым процессом) и рисковать не вложиться в отведённое время, когда подобные риски можно минимизировать?

Поддерживаю 100%

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=983&top=4

Я правильно розумію, після медогляду ще треба буде чекати близько 4х тижнів до отримання візи і work permit?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, YevhenR сказал:

http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=983&top=4

Я правильно розумію, після медогляду ще треба буде чекати близько 4х тижнів до отримання візи і work permit?

Не уверен по неделям, но однозначно медицина еще вами не "пройдена". Все ваши данные отправляются скорее всего в Лондон, где врачи принимают решение + ждать результаты анализов, все это занимает какое то время. Вам ничего делать в этом процессе не нужно, только ждать.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, YevhenR сказал:

http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?qnum=983&top=4

Я правильно розумію, після медогляду ще треба буде чекати близько 4х тижнів до отримання візи і work permit?

В нормальном варианте - пожалуй и меньше, 1-2 недели (тут как повезёт, само собой). Но это только для получения визы. 
Сам Work permit человек получает уже на канадской границе. 

Vitaliy Goodkovsky, RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant), Member of CICC and CAPIC, License #R535651
Man Proposes, God Disposes

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, MartinEden сказал:

Не уверен по неделям, но однозначно медицина еще вами не "пройдена". Все ваши данные отправляются скорее всего в Лондон, где врачи принимают решение + ждать результаты анализов, все это занимает какое то время. Вам ничего делать в этом процессе не нужно, только ждать.

А процес розгляду документів на візу починається тільки після повного "проходження" медицини? Мені потрібно знати орієнтовну дату від'їзду, я наразі не розумію, як її рахувати. На медицину я записаний на 31.10, доументи на work permit і візу ще не подавав (чекаю offer of employment number від роботодавця, обіцють надати до 01.11). Тобто, 01.11 я планую подати документи на work permit і візу, разом з папірцем, що дасть лікар.

До речі, на медицину записався в Варшаву до доктора Крука. 400 злотих з людини + рентген (до 100 злотих). До того дзвонив у Краків (у всіх лікарів зі списку однакові адреса і номер телефону), там 956 (!) злотих з людини. І ще раніше дзвонив до львівського лікаря, де мені сказали, що наступне обстеження буде 19.11. Ціну вже не питав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, YevhenR сказал:

А процес розгляду документів на візу починається тільки після повного "проходження" медицини? Мені потрібно знати орієнтовну дату від'їзду, я наразі не розумію, як її рахувати. На медицину я записаний на 31.10, доументи на work permit і візу ще не подавав (чекаю offer of employment number від роботодавця, обіцють надати до 01.11). Тобто, 01.11 я планую подати документи на work permit і візу, разом з папірцем, що дасть лікар.

До речі, на медицину записався в Варшаву до доктора Крука. 400 злотих з людини + рентген (до 100 злотих). До того дзвонив у Краків (у всіх лікарів зі списку однакові адреса і номер телефону), там 956 (!) злотих з людини. І ще раніше дзвонив до львівського лікаря, де мені сказали, що наступне обстеження буде 19.11. Ціну вже не питав.

После прохождения медицины через день-два вам Крук даст бумаги, что прошли. И одновременно в  электронном виде доктор отправит их в СИС. После этого, если остальные документы в наличии, подавайтесь на визу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, YevhenR сказал:

А процес розгляду документів на візу починається тільки після повного "проходження" медицини? Мені потрібно знати орієнтовну дату від'їзду, я наразі не розумію, як її рахувати. На медицину я записаний на 31.10, доументи на work permit і візу ще не подавав (чекаю offer of employment number від роботодавця, обіцють надати до 01.11). Тобто, 01.11 я планую подати документи на work permit і візу, разом з папірцем, що дасть лікар.

До речі, на медицину записався в Варшаву до доктора Крука. 400 злотих з людини + рентген (до 100 злотих). До того дзвонив у Краків (у всіх лікарів зі списку однакові адреса і номер телефону), там 956 (!) злотих з людини. І ще раніше дзвонив до львівського лікаря, де мені сказали, що наступне обстеження буде 19.11. Ціну вже не питав.

Якщо медицина пройдена то отримання візи займе десь 2-3 тижні. Проте звісно можуть бути винятки. Наприклад може бути інетрвю, тоді трохи затримається і тд.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2018 году в ноябре-декабре документы на визу рассматривали в течении недели, а в январе-феврале 2019 уже растянули на 4-6 недель.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10/25/2019 в 11:12 AM, YevhenR сказал:

Привіт,

Я зараз проходжу по програмі BC PNP Tech Pilot. Можу відповісти на питання, якщо хтось також планує пройти по ций програмі.

Доброго дня, підскажіть, будь ласка, як проходить іміграція по цій програмі?

1. Спочатку знайти працедавця? Це може бути будь-яка фірма і зареєструватися в програмі, маючи на руках job offer.

2. В цій програмі свої бали, які не пов'язані з ЕЕ? Яку потрібно кількість балів набрати, щоб бути відібраним?

3. Скільки часу у вас зайняла іміграція від дати отримання оферу до отримання візи?

Ви коли шукали працю, то відразу працедавцю говорили, що хочете стати учасником даної програми, тому їм не потрібно робити LMIA? Чи фірма до вас вже мала досвід з такими переїздами інших працівників?

Які повинні бути кроки, щоб повторити ваш успішний переїзд?

Дякую

Изменено пользователем Эвелина
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Эвелина сказал:

Доброго дня, підскажіть, будь ласка, як проходить іміграція по цій програмі?

1. Спочатку знайти працедавця? Це може бути будь-яка фірма і зареєструватися в програмі, маючи на руках job offer.

2. В цій програмі свої бали, які не пов'язані з ЕЕ? Яку потрібно кількість балів набрати, щоб бути відібраним?

3. Скільки часу у вас зайняла іміграція від дати отримання оферу до отримання візи?

Ви коли шукали працю, то відразу працедавцю говорили, що хочете стати учасником даної програми, тому їм не потрібно робити LMIA? Чи фірма до вас вже мала досвід з такими переїздами інших працівників?

Які повинні бути кроки, щоб повторити ваш успішний переїзд?

Дякую

Доброго дня. 

Так я описав процес роботодавцю:

First of all, you need to check if you meet the employer requirements of BC PNP. You can find the requirements at [1, pages 50-54].
 
Step 1: Registration
The process starts with my registration in "Express Entry BC — Skilled Worker" program. In order to register, I need to have an accepted indeterminate, full-time employment offer.
The following information is required during the registration [2, page 25]:
  • Legal name of company/organization.
  • Operating name (If different from legal name).
  • Job title.
  • National Occupational Classification (NOC) code. As I understand, it should be 2174 (Computer programmers and interactive media developers) [3].
  • Hourly wage (Excluding gratuities, bonuses, commissions, etc.).
  • Annual wage (Will be verified on the job offer form that is required at the application stage, see below).
  • Hours of work per week (On average, in a 52 week period).
  • Primary work location address.
  • Company phone number (Provide all numbers required to place a call from B.C.).
This should be enough for the registration.
Each week the highest-scoring registrants are invited to apply. Last week the passing score for my category was 90 points. According to my imprecise calculations, I get circa 140 points, so they should invite my right away.
The invitations for Tech Pilot take place every Tuesday, that is, the next invitations will be issued tomorrow [4]. Not sure if we can still make it this week, but we could try.
If you are ready to provide me with the job offer today, please try to do it before 2 PM PDT, so we can discuss if any questions appear.
 
Step 2: Application
After I am invited to apply, I have 30 days to pay a $700 fee (this will be included in the relocation bonus, right? ☺ ) and add scans of all the necessary documents to my application.
All the documents required from me are ready, and here is the list of documents required from you [2, page 54]:
  • BC PNP job offer form [5].
  • Employer recommendation letter.
  • Copy of the offer of employment.
  • Detailed job description.
  • Company information.
  • Copy of the Certificate of Incorporation (or legal equivalent).
  • Copy of the valid municipal Business License.
  • Evidence of recruitment efforts (if applicable).
You can find a detailed description of each document at [2, page 60].
After all the documents are submitted, the application is reviewed. According to [6], this can take up to 3 months, but [7] says that tech applications are prioritized, so it should be faster. A person at [8] says he applied twice and got his applications processed in one and two weeks (processing of the second one was interrupted because of a mistake in one of the documents).
After the application is reviewed, I receive a work permit support letter which I can use to apply for a work permit [9, page 14].
 
Step 3: Work Permit
To apply for the work permit with the support letter received on the previous step I need an offer of employment number. To get this number you have to pay $230 employer compliance fee at IRCC's Employer Portal [9, page 16].
According to [10], it takes about three weeks to get a work permit. With the work permit, I can go to Canada and start working right away.
 
That's it.
 
If you have any questions regarding the process, you can contact the BC PNP concierge at [email protected] [7].
 
There are two more things I'd like to clarify with you:
1. Regarding the remote work: If my estimations are correct, the process should not take more than two months. I'm not sure if it makes sense to work remotely for a month or so. Obviously, this would be less productive because of the time difference and relative ineffectiveness of remote communication. So I'd prefer to start working only after I come to Canada. But if you're in a hurry, I can start working remotely in October (as I said, I need to give a notification to my current employer one month before I leave. I guess, this is negotiable, but I'd rather follow the rules).
2. Regarding the relocation bonus: If you plan to offer me a relocation bonus, I would like to know when exactly will I be able to receive it. I received my last relocation bonus almost two months after the actual relocation. That was quite inconvenient.
 
References:
 
 
Далі по ваших питаннях:
1. Так, в першу чергу треба знайти працедваця, який готовий підтримати ваш іміграційний процес. Власне, він нах не так багато треба - надати документи щодо їх діяльності, написати вам рекомендаційного листа, заповнити пару форм і заплатити $230. Списку компаній немає, є список професій, які підходять під програму. До компаній теж є вимоги: має бути розтушована в BC, не займатись нічим пов'язаним з сексом (в порнхаб не можна влаштуватись :( ) і може ще щось, почитайте за посиланнями. 
2. Так, теж є свої бали. Посилання на детальну інформацію є вище. Загалом, набрати ці бали, маючи job offer, хоч якось сданий IELTS і хоч якусь підтверджену освіту - не проблема.
3. Приблозно три місяці, при цьому основні затримки були через працедавця, який не поспішав надсилати документи. Номінацію я отримав за тиждень, work permit - за два. Тобто, теоретично міг би і сумарно в один місяць вкластись, якби роботодавець оперативно реагував на запити. Підозрюю, що людей сортууть по балах. Бо на сайті написано, що номінація може до трьох місяців займати. ITA в EE отримали відразу після номінації, щоправда засабмітив я документи тільки 30 грудня, зараз чекаємо.
 
Фірма досвіду не мала (саме тому той опис вище мені довелось писати самому), хоча про програму вони знали. Деякі інші, до яких я подавався, не знали і не хотіли разглядати мене навіть за умови проходження по цій програмі.
 
Кроки:
1. Здати IELTS
2. Підтвердити освіту через WES (if any)
3. Знайти роботу
4. Створити профіль EE (якщо проходите по FSW), або без EE проходити повністю іміграцію по провінційній програмі (там нижчі вимоги до мови і освіти, але документи треба подавати в паперовому вигляді і сам процес може зайняти кілька років. Що, в принципі, не заважає вам тут ці кілька років жити, маючи work permit).
5. Податись на номінацію на welcomebc.ca. З усім іншим вже по ходу розберетесь.
 
Удачі :) 
 
PS: EE = Express Entry, FSW = Federal Skilled Worker
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, YevhenR сказал:

ITA в EE отримали відразу після номінації, щоправда засабмітив я документи тільки 30 грудня, зараз чекаємо.

Дякую за таку розгорнуту відповідь. Впевнена, що вона для багатьох буде корисна. Так ви ще в Україні очікуєте, чи вже в Канаді?

Підскажіть, в своєму CV ви вказували український телефонний номер чи купували канадський? Бо в мене таке питання: як працедавець наперед знав, що йому не потрібно буде робити LMIA? Фірма ж могла відразу відкинути ваше CV, бо, наприклад, подумала б, що це довгий процес і вона не хоче цим займатися. Чи ви робили якийсь запис в CV, даючи їм наперед зрозуміти, що вам не потрібний  LMIA? Може написали це в cover letter?

На чому сфокусований працедавець Канади під час співбесіди? Більше питань про досвід, технології... чи дає напочатку завдання(алгоритми чи написати невеличку програму) і лише потім запрошує на розмову? Цікаво, як виглядає процес працевлаштування :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Судя по описанию процесса, человек [правильно] сразу разжёвывал этот момент потенциальному работодателю, видимо, в Cover Letter.

Vitaliy Goodkovsky, RCIC (Regulated Canadian Immigration Consultant), Member of CICC and CAPIC, License #R535651
Man Proposes, God Disposes

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Эвелина сказал:

Дякую за таку розгорнуту відповідь. Впевнена, що вона для багатьох буде корисна. Так ви ще в Україні очікуєте, чи вже в Канаді?

Підскажіть, в своєму CV ви вказували український телефонний номер чи купували канадський? Бо в мене таке питання: як працедавець наперед знав, що йому не потрібно буде робити LMIA? Фірма ж могла відразу відкинути ваше CV, бо, наприклад, подумала б, що це довгий процес і вона не хоче цим займатися. Чи ви робили якийсь запис в CV, даючи їм наперед зрозуміти, що вам не потрібний  LMIA? Може написали це в cover letter?

На чому сфокусований працедавець Канади під час співбесіди? Більше питань про досвід, технології... чи дає напочатку завдання(алгоритми чи написати невеличку програму) і лише потім запрошує на розмову? Цікаво, як виглядає процес працевлаштування :)

Вже в Канаді, працюю, майже місяць.

В CV вказував український номер.

Насправді, щодо статусу в Канаді нічого не вказував, поки самі не питали. Думаю, як написав Мілан вище, варто було б вказувати. В багатьох випадках під час подачі резюме треба заповнювати форму, де треба вказати, чи є статус в Канаді і дозвіл на роботу. Той роботодавець, на якого я зараз працюю, в першому листі спитав де я і які в мене плани, а на співбесіді з HR вона сказала, що знає про таку програму і тому вони зацікавлені. Ще одні (Electronic Arts) мені написали з питаннями щодо статусу, я їм відразу написав про BC PNP, вони сказали що обговорять це зі своїм "міграційним відділом" і більше мені не писали. Дивні.

Залежить від працедавця, були різні варіанти, навіть "автоматизована співбесіда", де мені програма видавала питання і я мав записати відео-відповіді на них :huh:

Що саме цікавить з процесу працевлаштування? Співбесіди я б не сказав що відрізняються від українських. Я чув історії, що тут деяких людей цілий день, а то і два співбесідують, але, принаймні, не в моєму випадку. У мене було три співбесіди, перша з HR на півгодини, потім (через пару тижнів) півтори години з лідами команд і остання (ще через тиждень) - з CTO. Після того мені прислали офер і я почав процес BC PNP.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, YevhenR сказал:

Вже в Канаді, працюю, майже місяць.

 

Вы уже получили постоянного резидента или еще на временной визе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, viktor2k сказал:

Вы уже получили постоянного резидента или еще на временной визе?

Досі на work permit. Документи на PR відправив 30 грудня, чекаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...