Перейти к содержанию



Purposeful

Иммиграция в Канаду. Различные легальные варианты

Рекомендуемые сообщения

В 10/26/2019 в 12:46 AM, sweetapple сказал:

Доброго всім дня.

Я вже писала на цьому форумі про оцінку дипломів і цей процес успішно розпочато. 

Моє питання  - по які програмі можу іммігрувати? IELTS: W, L-5,5;  R, S - 6. Освіта вища музична, вік 37. Працюю репетитором вокалу, муз керівником та диригентом у театрі. Дивилася на професії у Manitoba Demand list - там є театральні професії, але не музичні. Знаю, що музикантам важко іммігрувати по професії, якщо не відомі. Отже, на що мені варто звернути увагу? Чи яку програму шукати? Чоловік - директор, художній керівник теж у театрі. Освіта вища художня - художник, обробка дерева. Англійська в процесі навчання. до IELTS ще не готовий. вік - 40. 

Буду вдячна за поради і підказки.

Так. Шансів нуль. Але Ви принаймні розумієте на яке дно ви обоє тут, скоріш за все, опуститеся після ваших творчих типів робіт та доволі високих посад в Україні? Та ще і з дуже слабкою англійською. У нас з дружиною середній бал IELTS був 8,5 під час міграції, і з вчителів-репетитопів ми перетворилися на продавців. Інших варіантів для нас тут не існує, без отримання дорогого канадського диплома у зовсім іншій затребуваній професії, по якій можна знайти роботу. У перші 3-4 місяці опускання на дно було велике бажання повернутися додому. Та й зараз тримає лише можливість отримання громадянства та народження дитини. По грошах тут для нас не набагато краще, ніж в Україні.

Изменено пользователем bokambek
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, bokambek сказал:

Так. Шансів нуль. Але Ви принаймні розумієте на яке дно ви обоє тут, скоріш за все, опуститеся після ваших творчих типів робіт та доволі високих посад в Україні? Та ще і з дуже слабкою англійською. У нас з дружиною середній бал IELTS був 8,5 під час міграції, і з вчителів-репетитопів ми перетворилися на продавців. Інших варіантів для нас тут не існує, без отримання дорогого канадського диплома у зовсім іншій затребуваній професії, по якій можна знайти роботу. У перші 3-4 місяці опускання на дно було велике бажання повернутися додому. Та й зараз тримає лише можливість отримання громадянства та народження дитини. По грошах тут для нас не набагато краще, ніж в Україні.

Ну будучи ПРом, навчання не таке вже і дороге. Вчитися можна в кредит при потребі (з мінімальними процентами).

Проте взагальному таке, легко не буде. І незважаючи на те що ЗП вищі, витрати теж вищі. Тим не меньше бути бідним чи багатим в Канаді значно "велеіше" ніж в Україні. Проблема в тому що при імміграції часто з середнього рівня в Україні приходиться опускатися на низький рівень в Канаді ... що звичайно не легко.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем добрый день.

Подскажите, пожалуйста, по шансам. Начальные данные:

Жена, 42 года, английский 7 точно, будет подтягивать до 8.

Опыта лет 10, его можно подать на  следующие ноки:

Personal assistant,  he assistant,  web content editor, admin executive,  technology trainer

 

Дочка, 1 годик

 

Я, 34 года, английский - буду готовиться на 4-4,5. Опыт - категорийный менеджер.

Основным из-за английского думал, что жена, но в ЕЕ у нее пока что 377. 

Как я вижу - либо работа либо провинции. Может кто подскажет программу подходящую?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10/28/2019 в 10:09 AM, Micellangelo сказал:

Ну будучи ПРом, навчання не таке вже і дороге. Вчитися можна в кредит при потребі (з мінімальними процентами).

Проте взагальному таке, легко не буде. І незважаючи на те що ЗП вищі, витрати теж вищі. Тим не меньше бути бідним чи багатим в Канаді значно "велеіше" ніж в Україні. Проблема в тому що при імміграції часто з середнього рівня в Україні приходиться опускатися на низький рівень в Канаді ... що звичайно не легко.

По навчанні: технікум SAIT - web developer -. 8,5 тис за 2 роки тільки за навчання. Без підручників і ще багатьох прихованих витрат. 4 річний курс в університеті потягне тисяч на 30. І жити за щось треба під час навчання.Ну і, звичайно, ніяких гарантій працевлаштування після закінчення.

15 часов назад, Dennypaladin сказал:

Всем добрый день.

Подскажите, пожалуйста, по шансам. Начальные данные:

Жена, 42 года, английский 7 точно, будет подтягивать до 8.

Опыта лет 10, его можно подать на  следующие ноки:

Personal assistant,  he assistant,  web content editor, admin executive,  technology trainer

 

Дочка, 1 годик

 

Я, 34 года, английский - буду готовиться на 4-4,5. Опыт - категорийный менеджер.

Основным из-за английского думал, что жена, но в ЕЕ у нее пока что 377. 

Как я вижу - либо работа либо провинции. Может кто подскажет программу подходящую?

А сколько Вы в Украине/России зарабатываете на двоих, если не секрет? Неужели жизнь такая трудная и невыносимая? Ну хорошо я, 180см рост и вес под 90кг, рожей кирпичи можно разбивать, 120кг жим с груди на 5 раз. Целый день на ногах работаю в строительном супермаркете: касса, погрузка товара в автомобили клиентов, работа на автопогрузчике, нарезка древесины, гипсокартона, подготовка доставок и т.д. В Украине такое только в кошмарном сне себе представить мог, ибо был законченным интеллигентом- гуманитарием с дипломом магистра. А Вы готовы к таким кардинальным переменам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, bokambek сказал:

По навчанні: технікум SAIT - web developer -. 8,5 тис за 2 роки тільки за навчання. Без підручників і ще багатьох прихованих витрат. 4 річний курс в університеті потягне тисяч на 30. І жити за щось треба під час навчання.Ну і, звичайно, ніяких гарантій працевлаштування після закінчення.

А сколько Вы в Украине/России зарабатываете на двоих, если не секрет? Неужели жизнь такая трудная и невыносимая? Ну хорошо я, 180см рост и вес под 90кг, рожей кирпичи можно разбивать, 120кг жим с груди на 5 раз. Целый день на ногах работаю в строительном супермаркете: касса, погрузка товара в автомобили клиентов, работа на автопогрузчике, нарезка древесины, гипсокартона, подготовка доставок и т.д. В Украине такое только в кошмарном сне себе представить мог, ибо был законченным интеллигентом- гуманитарием с дипломом магистра. А Вы готовы к таким кардинальным переменам?

Да, готов, т к ради ребенка. 1500$ на двоих, т к совсем не айти. + я надеюсь , что дена сможет найти место получше, у нее опыт и английский. 

Я прекрасно понимаю, что по ЕЕ мы не проходим, а денег на учёбу нет.

Выходит, что только через пилотные программы? Но опять же, джоб оффер.....

Bokambek, Вам на столько плохо, что Вы бы вернулись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Dennypaladin сказал:

Да, готов, т к ради ребенка. 1500$ на двоих, т к совсем не айти. + я надеюсь , что дена сможет найти место получше, у нее опыт и английский. 

Я прекрасно понимаю, что по ЕЕ мы не проходим, а денег на учёбу нет.

Выходит, что только через пилотные программы? Но опять же, джоб оффер.....

Bokambek, Вам на столько плохо, что Вы бы вернулись?

Я тут ещё планирую год отработь, и назад в Украину после подачи документов на гражданство. Потом ещё на несколько месяцев сам приеду, чтобы проконтролировать процесс и тест на гражданство сдать. После сдачи на гражданство ноги моей, надеюсь, больше сдесь не будет. Жизнь в Украине для нас намного проще. Репетиторство и переводы: 25-30 часовая неделя, работа удалённо. До переезда зарабатывали 1100-1200 USD в месяц на двоих. Простая и дешёвая жизнь в своей родной стране, где ты никому ничего не должен. Что может быть лучше?

Изменено пользователем bokambek
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, bokambek сказал:

Я тут ещё планирую год отработь, и назад в Украину после подачи документов на гражданство. Потом ещё на несколько месяцев сам приеду, чтобы проконтролировать процесс и тест на гражданство сдать. После сдачи на гражданство ноги моей, надеюсь, больше сдесь не будет. Жизнь в Украине для нас намного проще. Репетиторство и переводы: 25-30 часовая неделя, работа удалённо. До переезда зарабатывали 1100-1200 USD в месяц на двоих. Простая и дешёвая жизнь в своей родной стране, где ты никому ничего не должен. Что может быть лучше?

Скажите пожалуйста, а вы не рассматривали вариант учебы? Можно за год получить какой нибудь навык типа бухучета, и найти офисную работу. 

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, bokambek сказал:

Простая ...

Вы это серьезно? Я от этой "простоты" и удрал и даже в гости туда не хочется... 

Дешевая? Ну да, но смотря что и с чем сравнивать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, VadimI сказал:

Вы это серьезно? Я от этой "простоты" и удрал и даже в гости туда не хочется... 

Дешевая? Ну да, но смотря что и с чем сравнивать.

Тут с ребенком на одну зарплату ой как трудно жить, учитывая космические цены на дошкольные заведения. Да и в чем смысл жизни здесь? Фанерный дом взять за 450тыс на 25 лет, если в Украине имеется отличный кирпичный  утеплённый дом? Ни налогов платить не надо, ни страховки на дом. Автостраховка в Украине 20CAD в год. И даже учитывая, что зарплата в Канаде в несколько раз выше, по любому, разница очень большая в пользу Украины. Я уже подсчитал, что если в Украине в райцентре, откуда мы родом, иметь доход 600-700USD и собственное жилье, в Канаду стоит съездить туристом, чтобы просто посмотреть и очки розовые снять. Преимущества, которые здесь были в 90-х, сейчас уже малоактуальны. И разрыв все время уменьшается. Соглашусь, что если Вы на минималку в Украине работаете или трудитесь физически за копейки, то можно сюда ехать. Только вот опыт подсказывает, что большинство мигрантов - это средний образованый класс, так как бедным сюда не попасть.

Изменено пользователем bokambek
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, bokambek сказал:

Тут с ребенком на одну зарплату ой как трудно жить, учитывая космические цены на дошкольные заведения. Да и в чем смысл жизни здесь? Фанерный дом взять за 450тыс на 25 лет, если в Украине имеется отличный кирпичный  утеплённый дом? Ни налогов платить не надо, ни страховки на дом. Автостраховка в Украине 20CAD в год. И даже учитывая, что зарплата в Канаде в несколько раз выше, по любому, разница очень большая в пользу Украины. Я уже подсчитал, что если в Украине в райцентре иметь доход 600-700USD и собственное жилье, в Канаду стоит съездить туристом, чтобы просто посмотреть и очки розовые снять. Преимущества, которые здесь были в 90-х, сейчас уже малоактуальны. И разрыв все время уменьшается. Соглашусь, что если Вы на минималку в Украине работаете или трудитесь физически за копейки, то можно сюда ехать. Только вот опыт подсказывает, что большинство мигрантов - это средний образованый класс, так как бедным сюда не попасть.

Извините, а если вы в Канаде жить не собираетесь, зачем вы на гражданство подаете? 

Сanada

05.12.2016 - IELTS L9 R9 W7 S8.5

WES: Bachelor

ЕЕ CRS: 387

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
 
 
 
 
 
 
15 часов назад, bokambek сказал:

По навчанні: технікум SAIT - web developer -. 8,5 тис за 2 роки тільки за навчання. Без підручників і ще багатьох прихованих витрат. 4 річний курс в університеті потягне тисяч на 30. І жити за щось треба під час навчання.Ну і, звичайно, ніяких гарантій працевлаштування після закінчення.

Прекрасно вкрусі. Я тут вчився за повну ціну (це коли 16 тис за рік в простенькому коледжі). І нічого, працював паралельно за мінімалку. І знаєте що - на життя хватило. Чи було легко, зовсім ні, було дуже тяжко. Чи було варто - так. Це дало мені можливість отримати ПР та старт кар'єри. Зараз можна сказати успішно перебрався в Middle Class.

З ПРом це набагато простіше. МОжна вчитися в кредит (під майже 0%) і нормально жити поки навчаєшся.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15 часов назад, bokambek сказал:

А сколько Вы в Украине/России зарабатываете на двоих, если не секрет? Неужели жизнь такая трудная и невыносимая? Ну хорошо я, 180см рост и вес под 90кг, рожей кирпичи можно разбивать, 120кг жим с груди на 5 раз. Целый день на ногах работаю в строительном супермаркете: касса, погрузка товара в автомобили клиентов, работа на автопогрузчике, нарезка древесины, гипсокартона, подготовка доставок и т.д. В Украине такое только в кошмарном сне себе представить мог, ибо был законченным интеллигентом- гуманитарием с дипломом магистра. А Вы готовы к таким кардинальным переменам?

Я наприклад мав дуууууже високу ЗП як для свого міста. Цілих 1000-1200 у.о. Так це давало досить комфортне життя. Проте практично без перспективи розвитку. А комфортним воно було, бо квартира батьків, машина дісталася в спадок. Тоді звісно за 1к можна жити дуже не погано, і навіть назбирати на відпочинок один раз в рік в якійсь умовній турції.

А якщо потрібно розраховувати лише на себе, а не на 4 покоління своїх родичів, то життя за 1к далеко не таке солодке. Менш більш нормальна квартира коштує 300, бензин 100-150. Це вже ПОЛОВИНА ЗП. А ще бадано ту машину купити, може і поїсти купити, бажано з мяском. А дитяча їжа (та що в паучах) зараз у Львові ДОРОЖЧА за органік яку я купую в Торонто!!!

Я вже мовчу про те щоб купити будинок, мати можливість відправити дитину вчитися в топові ВУЗи світу, поїхати на Кариби раз в рік і тд.

7 часов назад, bokambek сказал:

Я тут ещё планирую год отработь, и назад в Украину после подачи документов на гражданство. Потом ещё на несколько месяцев сам приеду, чтобы проконтролировать процесс и тест на гражданство сдать. После сдачи на гражданство ноги моей, надеюсь, больше сдесь не будет. Жизнь в Украине для нас намного проще. Репетиторство и переводы: 25-30 часовая неделя, работа удалённо. До переезда зарабатывали 1100-1200 USD в месяц на двоих. Простая и дешёвая жизнь в своей родной стране, где ты никому ничего не должен. Что может быть лучше?

Те що ваша професія/досвід не актуальні в Канаді, це не вина Канади. Як писав Мартін, ви можете спокійно закінчити 1-2 річний сертифікат в Коледжі, і якщо не будете лінитися то почнете працювати вже за 18-20/год. А якщо будете працювати на совість, вчитися та розвиватися, то років за 5 дойдете до ЗП в 30-35/год. А це вже зовсім інший рівень життя.

І це досить таки консервативна оцінка. Цього можна добитися і набагато скорше, якщо ви готові "пахати".

1 час назад, bokambek сказал:

Тут с ребенком на одну зарплату ой как трудно жить, учитывая космические цены на дошкольные заведения. Да и в чем смысл жизни здесь? Фанерный дом взять за 450тыс на 25 лет, если в Украине имеется отличный кирпичный  утеплённый дом? Ни налогов платить не надо, ни страховки на дом. Автостраховка в Украине 20CAD в год. И даже учитывая, что зарплата в Канаде в несколько раз выше, по любому, разница очень большая в пользу Украины. Я уже подсчитал, что если в Украине в райцентре, откуда мы родом, иметь доход 600-700USD и собственное жилье, в Канаду стоит съездить туристом, чтобы просто посмотреть и очки розовые снять. Преимущества, которые здесь были в 90-х, сейчас уже малоактуальны. И разрыв все время уменьшается. Соглашусь, что если Вы на минималку в Украине работаете или трудитесь физически за копейки, то можно сюда ехать. Только вот опыт подсказывает, что большинство мигрантов - это средний образованый класс, так как бедным сюда не попасть.

Дійсно, ціна садочку практично не підйомна. Тому моїй дружині зараз працювати просто не вигідно. ПРОТЕ, якщо ви заробляєте 60к і меньше то частина (аж до 100%) витрат вам компенусють. Ну а якщо заробляєте більше ніж 60к, то вже можете собі дозволити жити на зарплату одного поки дитина не піде до школи (раптом 4 роки).

Дім за 450к в Канаді може дозволити практично кожен, хто не "протирає штани". Я зараз живу у власному домі, в умовах які мені не були б доступні в Україні не те що через 10 років, а взагалі. А цегляний дім в Україні теж не бесплатно правда? Ви або його купили/збодували, або він залишився від батьків. Дім такого розміру як тут за 450, в Україні з ділянкою в облцентрі буде 120к якщо будувати, або 180к+ якщо купувати. Всього то в 2 рази різниця. Я можу перерахувати на пальцях одної ноги людей яких я знаю, які можуть собі дозволити витягнути 200к у.о. з кишені. Кредити під 15% я не розглядаю через зрозумілі причини.

Про податки взагалі тяжко коментувати. Доки люди які не платять податки в Україні не будуть вважатися злочинцями і сидіти в тюрмі, доти там буде бардак.

1 час назад, DreamBig сказал:

Извините, а если вы в Канаде жить не собираетесь, зачем вы на гражданство подаете? 

Ну як навіщо, а якщо не дай Бог через 10 років серце боліти почне, або рак який, то ж гріх не полікувати за ваші та мої податки. Та й дітям можна паспорти зробити, щоб по всьому світу їздити могли і в топ університеті вчитися. Ну і зайвий паспорт не пошкодить. Десь так? :)

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Micellangelo сказал:

Прекрасно вкрусі. Я тут вчився за повну ціну (це коли 16 тис за рік в простенькому коледжі). І нічого, працював паралельно за мінімалку. І знаєте що - на життя хватило. Чи було легко, зовсім ні, було дуже тяжко. Чи було варто - так. Це дало мені можливість отримати ПР та старт кар'єри. Зараз можна сказати успішно перебрався в Middle Class.

З ПРом це набагато простіше. МОжна вчитися в кредит (під майже 0%) і нормально жити поки навчаєшся.

 

Я наприклад мав дуууууже високу ЗП як для свого міста. Цілих 1000-1200 у.о. Так це давало досить комфортне життя. Проте практично без перспективи розвитку. А комфортним воно було, бо квартира батьків, машина дісталася в спадок. Тоді звісно за 1к можна жити дуже не погано, і навіть назбирати на відпочинок один раз в рік в якійсь умовній турції.

А якщо потрібно розраховувати лише на себе, а не на 4 покоління своїх родичів, то життя за 1к далеко не таке солодке. Менш більш нормальна квартира коштує 300, бензин 100-150. Це вже ПОЛОВИНА ЗП. А ще бадано ту машину купити, може і поїсти купити, бажано з мяском. А дитяча їжа (та що в паучах) зараз у Львові ДОРОЖЧА за органік яку я купую в Торонто!!!

Я вже мовчу про те щоб купити будинок, мати можливість відправити дитину вчитися в топові ВУЗи світу, поїхати на Кариби раз в рік і тд.

Те що ваша професія/досвід не актуальні в Канаді, це не вина Канади. Як писав Мартін, ви можете спокійно закінчити 1-2 річний сертифікат в Коледжі, і якщо не будете лінитися то почнете працювати вже за 18-20/год. А якщо будете працювати на совість, вчитися та розвиватися, то років за 5 дойдете до ЗП в 30-35/год. А це вже зовсім інший рівень життя.

І це досить таки консервативна оцінка. Цього можна добитися і набагато скорше, якщо ви готові "пахати".

Дійсно, ціна садочку практично не підйомна. Тому моїй дружині зараз працювати просто не вигідно. ПРОТЕ, якщо ви заробляєте 60к і меньше то частина (аж до 100%) витрат вам компенусють. Ну а якщо заробляєте більше ніж 60к, то вже можете собі дозволити жити на зарплату одного поки дитина не піде до школи (раптом 4 роки).

Дім за 450к в Канаді може дозволити практично кожен, хто не "протирає штани". Я зараз живу у власному домі, в умовах які мені не були б доступні в Україні не те що через 10 років, а взагалі. А цегляний дім в Україні теж не бесплатно правда? Ви або його купили/збодували, або він залишився від батьків. Дім такого розміру як тут за 450, в Україні з ділянкою в облцентрі буде 120к якщо будувати, або 180к+ якщо купувати. Всього то в 2 рази різниця. Я можу перерахувати на пальцях одної ноги людей яких я знаю, які можуть собі дозволити витягнути 200к у.о. з кишені. Кредити під 15% я не розглядаю через зрозумілі причини.

Про податки взагалі тяжко коментувати. Доки люди які не платять податки в Україні не будуть вважатися злочинцями і сидіти в тюрмі, доти там буде бардак.

Ну як навіщо, а якщо не дай Бог через 10 років серце боліти почне, або рак який, то ж гріх не полікувати за ваші та мої податки. Та й дітям можна паспорти зробити, щоб по всьому світу їздити могли і в топ університеті вчитися. Ну і зайвий паспорт не пошкодить. Десь так? :)

Звичайно, що переслідую власні цілі. Ми живемо у капіталістичному суспільстві.  Добре обдумував ситуацію. Громадянство - це можливий плюс до зарплати в Україні та більший комфорт, вищий соціальний статус. І дітям звичайно також не зашкодить. Добре мати декілька варіантів. А про лікування: зубний і простий терапевт - тільки в Україні. Звик лікуватися у приватників, бо звик до високої якості, тому Канада стала кроком назад у цьому питанні. А про інші захворювання. Ніхто не вічний. Але кредитним рабом до кінця свого життя бути не збираюся, маючи можливість бути вільною людиною в Україні. А щодо однорічного навчання: в мене погодинка 18,5CAD, у дружини -19 CAD. За декілька доларів більше такий гешефт не коштує виїденого яйця. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, bokambek сказал:

Звичайно, що переслідую власні цілі. Ми живемо у капіталістичному суспільстві.  Добре обдумував ситуацію. Громадянство - це можливий плюс до зарплати в Україні та більший комфорт, вищий соціальний статус. І дітям звичайно також не зашкодить. Добре мати декілька варіантів. А про лікування: зубний і простий терапевт - тільки в Україні. Звик лікуватися у приватників, бо звик до високої якості, тому Канада стала кроком назад у цьому питанні. А про інші захворювання. Ніхто не вічний. Але кредитним рабом до кінця свого життя бути не збираюся, маючи можливість бути вільною людиною в Україні. А щодо однорічного навчання: в мене погодинка 18,5CAD, у дружини -19 CAD. За декілька доларів більше такий гешефт не коштує виїденого яйця. 

Звісно, кожен сам собі аналізує і приймає рішення базуючи їх на тих критеріях які є пріоритетними для нього.

Проблема більшості аналізів тих хто негативно відгукується про Канаду в цілому в тому що це зазвичай нерівномірне порівняння між вже влаштованим життям "на всьому готовому" в Україні та житті яке починається з абсолютного нуля в Канаді. Це не є об'єктивне порівняння, а суб'єктивне.

Об'єктивний аналіз це в принципі правильно, тому що ви є суб'єктом і саме ваше життя буда таким чи інакшим в залежності від рішення де жити. Проте в розрізі порад свіжим мігрантам потрібно старатися бути максимально об'єктивним, так як суб'єктивні параметри в кожного будуть свої.

 

Що до навчання то мені здається що ви не розумієте концепту звичайного "гамбіту". Ви "жертвуєте" рік часу щоб отримати освіту не через те щоб отримати додатковий долар до ЗП, а щоб через 5-10 років отримати 35 дол/год.

Те саме з іміграцією, ви жертвуєте Н-ну кількість років, звичне життя, свою культуру та зв'язкияки і підписуєтеся на досить не легке життя свіжого імігранта, не для того щоб в перший рік заробити 50 тис дол. і купити квартиру в Україні (це заробітчани, не плутати з іммгрантами),а для того щоб через 5, 10, 20 років вам жилося на три порядки краще. І щоб ваші діти були в дикому шоці від ваших байок про те як люди жили в Україні в 90ті - 2000-ні

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А який сенс страждати і бідувати 10-20 років тим, у кого хороше життя і в Україні? Я в 35років в Україні буду мати те, що і люди в Канаді в 65. Хороший рахунок, нуль кредитів, гарну нерухомість, яка буде служити ще не одному поколінню нащадків. Але буду молодим, з купою вільного часу, гарною роботою, Європою під боком, дітьми, які залишаться українцями, зв'язком з родичами і т.д. Для чого ці всі гоніння і ходіння пустелею?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, bokambek сказал:

А який сенс страждати і бідувати 10-20 років тим, у кого хороше життя і в Україні? Я в 35років в Україні буду мати те, що і люди в Канаді в 65. Хороший рахунок, нуль кредитів, гарну нерухомість, яка буде служити ще не одному поколінню нащадків. Але буду молодим, з купою вільного часу, гарною роботою, Європою під боком, дітьми, які залишаться українцями, зв'язком з родичами і т.д. Для чого ці всі гоніння і ходіння пустелею?

Ну так если вам больше нравится в Украине - то почему бы и нет. Просто так оказалось, что Канада не для вас. Не всем удаётся устроиться лучше, чем в стране исхода.

Изменено пользователем anarsoul
исправил опечатку
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, anarsoul сказал:

Ну так если вам больше нравится в Украине - то почему бы и нет. Просто так оказалось, что Канада не для вас. Не всем удаётся устроиться лучше, чем в стране исхода.

Та чому Канада не для мене? Спокійно тут можу жити. Просто нема тут нічого особливого і легкого життя, яким нас зомбують в голлівудських фільмах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, bokambek сказал:

А який сенс страждати і бідувати 10-20 років тим, у кого хороше життя і в Україні? Я в 35років в Україні буду мати те, що і люди в Канаді в 65. Хороший рахунок, нуль кредитів, гарну нерухомість, яка буде служити ще не одному поколінню нащадків. Але буду молодим, з купою вільного часу, гарною роботою, Європою під боком, дітьми, які залишаться українцями, зв'язком з родичами і т.д. Для чого ці всі гоніння і ходіння пустелею?

Нічого поганого в цьому немає. Жити потрібно там де подобається. Для мене Канада - це мій дім. І фінансова складова, це може і не остання проте і не найперша причина для мене.

Мені тут набагато комфортніше ніж в Україні. Мені Канада та місцевий менталітет ближчий по духу.

А з фінансової точки зору тут звичайно в кожного різна ситуація. Я за 4 роки в Канаді вийшов на рівень на "дві голови" вище ніж той який в мене був в Україні. В мене не було сво\ї нерухомості і тд.

Все те що показують в фільмах тут є, і воно є досяжним для кожного. Правда ніхто не каже що цього досягнути дуже легко чи дуже швидко.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, bokambek сказал:

Преимущества, которые здесь были в 90-х, сейчас уже малоактуальны.

Вы правы, в украине сейчас стало хуже чем в конце 90х. Всё-таки страна в состоянии военного конфликта...

19 часов назад, bokambek сказал:

дітям звичайно також не зашкодить. 

У меня перед глазами несколько примеров, где выросшие здесь дети имели возможность посетить родные места и в последствии чуть ли не в попу руку родителей целуют что вовремя вывезли оттель. Детям в канаде будет гораздо лучше и перспективнее имо.

1 час назад, Micellangelo сказал:

Мені тут набагато комфортніше ніж в Україні. Мені Канада та місцевий менталітет ближчий по духу.

А з фінансової точки зору тут звичайно в кожного різна ситуація. Я за 4 роки в Канаді вийшов на рівень на "дві голови" вище ніж той який в мене був в Україні. В мене не було сво\ї нерухомості і тд.

+1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю коментарі і таке відчуття, ніби мені розказують казочки. Я вже, слава Богу, тут 2 роки прожив і рожеві окуляри вже зняв. Можливостей тут рівно стільки ж, як і в Україні. У глобальному світі взагалі немає значення, де ти живеш, якщо професія та рівень англійської відповідний. Ну хочеться по 60год працювати і мільйонну іпотеку собі на шию повісити, так би мовити у рулетку пограти, ласкаво просимо в Канаду чи США. Тут для цього створені всі умови. Хочете спокійного життя і відчуття, що Ви на своїй землі,  а не тавро мігранта, ласкаво просимо в Україну.

П.С.

Вчора, на Геллоуін, з дружиною у центрі Калгарі гуляли - абсолютно пусте місто, нуль життя. Львів, у порівнянні, просто епіцентр нічного життя. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, bokambek сказал:

Хочете спокійного життя

Вот именно за спокойной жизнью, кмк, и стоит ехать в канаду. Здесь я на почти 100 процентов что у меня, моей семьи и моих детей-внуков - всё будет как минимум не плохо, и в любом случае спокойно и стабильно, от рождения до смерти.

ИМХО разумеется :) 

 

А "тавро мигранта" - это мда, так что если это важно то :icon_confused: 

30 минут назад, bokambek сказал:

Львів, у порівнянні, просто епіцентр нічного життя.

Самовары разные, что уж. 

:icon_confused:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, KosMoss сказал:

 Здесь я на почти 100 процентов что у меня, моей семьи и моих детей-внуков - всё будет как минимум не плохо, и в любом случае спокойно и стабильно, от рождения до смерти.

ИМХО разумеется :) 

Люблю лінійне мислення. Ніхто, насправді, не знає, якою буде ситуація у світі не те, що за 20-30 років, а навіть у найближчі 5 років. Блаженний той, хто вірує. 

Изменено пользователем bokambek
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, bokambek сказал:

Люблю лінійне мислення. Ніхто, насправді, не знає, якою буде ситуація у світі не те, що за 20-30 років, а навіть у найближчі 5 років. Блаженний той, хто вірує. 

Люблю внимательных людей. Заметили слово "почти"? Дело в вероятностях. :ico_qip_al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тут вопрос в количестве прилагаемых усилий  и конечном результате, в ожиданиях и реальности.

Я, к примеру, знаю, что приложив те же усилия, которые я прикладываю в Украине, в Канаде я бы имела жизнь как минимум в два раза легче, спокойнее и успешнее (в плане финансового обеспечения и досуга). А bokambek говорит о том, что прикладывая небольшие усилия в Украине, его жизнь проще, чем в Канаде с приложением намного бОльшего количества сил. И он расстроен этим, поскольку видимо не достаточно глубоко изучил вопрос иммиграции и ожидал что в Канаде жизнь пойдет по тому же сценарию что и в Укарине. 

@bokambek, Возможно если бы у вас не было собственного жилья, или вам бы пришлось начать свою жизнь с нуля в другом городе Украины (по каким-либо причинам), тогда бы вы смотрели через другие призмы и  ваше мнение было бы иным.  Тогда бы вы сравнивали равные ситуации, и я уверена, что счет был бы в сторону Канады.  Так что в данной ситуации вопрос не в том, что в Канаде все плохо, а в том, что вам в Украине хорошо. И это прекрасно! Желаю вам успешно вернуться и преуспевать.

Изменено пользователем Vikkii
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, bokambek сказал:

Ніхто, насправді, не знає, якою буде ситуація у світі не те, що за 20-30 років, а навіть у найближчі 5 років. Блаженний той, хто вірує. 

Ситуацiя може змiнитися i в Канадi i в Украiнi i вцiлому в свiтi. Я б навiть сказав, не може, а змiниться. Та i що з того, нiхто не знаэ результату? В Украiни, як цивiлiзованоi краiни, я нажаль нiяких перспектив не бачу, навiть якщо там все дешево i комусь навiть i платять добре. Заробити звiсно можна, але тихцем, без податкiв. Менi це вiдверто набридло. А який результат для краiни? Але навiть якщо заплатиш податки, iх все рiвно хтось вкраде.

Розраховувати на якiсь перспективи, особливо для дiтей? Мммм, не знаю. Краiна не турбуэться про освiту молодого поколiння. Я то можу сказати точно, бо був свiдком як вбивали i продовжують вбивати колись вiдомий в багатьох краiнах навчальний заклад. Я вже мовчу про тупi эксперименти з навчальними программами, якi спускають зверху...

Изменено пользователем VadimI
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...