Перейти к содержанию



natalyingermany

Вїзд в Україну після відвідання Криму - не політична дискусія!

Рекомендуемые сообщения

Привіт! Зразу попереджаю, що моя тема не носить політичного характеру і не є темою для політичної дискусії, що Крим належить Україні.

Я шукаю РЕАЛЬНИЙ ДОСВІД і можливе юридичне пояснення, і я не шукаю шляхи як організувати вїзд. На іншому форумі мене - на жаль - просто заклювали за моє питання, вирішивши, що я шукаю шляхи незаконного вїзду в Україну.

Ситуація така: наші друзі планують наступного року весілля в Україні. Один із запрошених - дядько майбутнього нареченого - німець, який, на жаль, минулого року поїхав по туристичній візі в Росію до друзів  і відвідав Крим - він же не міг знати, що через два роки його племінник буде в Україні одружуватися. І зараз дуже про це шкодує, бо мав на мені просто туристичну поїздку і не думав, що це призведе до таких проблем.

Тепер постала проблема: чи зможе він взагалі наступного року вїхати в Україну, якщо він відвідав Крим з території Росіі?

Будь ласка,  жодних коментарів по поводу "Хай сидить вдома, якщо такий придурок і вїхав через Росію" чи щось подібне. Я шукаю реальне нормальне пояснення до виникнувшої ситуації, а не звинувачення когось в чомусь.

 

Дуже дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Уверяю Вас, что такие сообщения удаляются нещадно, а авторы получают бан... Часто пожизненный. Я все узнаю и напишу. Подождите, пожалуйста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за відповідь!

Я підозрюю, що мене видалять швидше за все, тільки не дуже розумію причини. Я не розумію, що в моєму пості є таким, щоб мене видалили. Я - громадянка України, яка походить з Західної України і моя позиція - Крим належить Україні - чітка і безповоротна. Я питаю для знайомих і не маю нічого спільного з цим запрошеним гостем. Я не винувата, що дядько майбутнього чоловіка поїхав в Крим. Я їм пояснювала, що це неможливо просто, бо, наскільки я знаю, є закон, який передбачає таким людям заборону на вїзд 3 роки. Але точно я не впевнена

Якщо ця тема і правда заборонена на форумі, то, будь ласка, видаляйте

1 час назад, natalyingermany сказал:

Привіт! Зразу попереджаю, що моя тема не носить політичного характеру і не є темою для політичної дискусії, що Крим належить Україні.

Я шукаю РЕАЛЬНИЙ ДОСВІД і можливе юридичне пояснення, і я не шукаю шляхи як організувати вїзд. На іншому форумі мене - на жаль - просто заклювали за моє питання, вирішивши, що я шукаю шляхи незаконного вїзду в Україну.

Ситуація така: наші друзі планують наступного року весілля в Україні. Один із запрошених - дядько майбутнього нареченого - німець, який, на жаль, минулого року поїхав по туристичній візі в Росію до друзів  і відвідав Крим - він же не міг знати, що через два роки його племінник буде в Україні одружуватися. І зараз дуже про це шкодує, бо мав на мені просто туристичну поїздку і не думав, що це призведе до таких проблем.

Тепер постала проблема: чи зможе він взагалі наступного року вїхати в Україну, якщо він відвідав Крим з території Росіі?

Будь ласка,  жодних коментарів по поводу "Хай сидить вдома, якщо такий придурок і вїхав через Росію" чи щось подібне. Я шукаю реальне нормальне пояснення до виникнувшої ситуації, а не звинувачення когось в чомусь.

 

Дуже дякую!

 

Изменено пользователем natalyingermany
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Никто ничего удалять не собирается. Сами почитайте Правила форума и убедитесь в том, что Вы ничего не нарушали. Смею Вас заверить как модератор данного форума, что Вы соблюдаете данные Правила. А ответ я дам чуть позже, когда все уточню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отвечаю на вопрос. Тут ответ однозначный, если он предъявит паспорт в котором будут отметки РФ о визите в Крым через территорию РФ то это однозначно разворот на погранконтроле и до свиданья.

Единственный для него вариант который может пройти, получить новый загранпаспорт где не будет отметок РФ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Не факт. Он гражданин не РФ, а ФРГ (как я понял). В отношении граждан РФ - Вы все правильно указали. В отношении же граждан иностранных государств, как мне объяснили в ГПУ, не все так однозначно. И решение принимает начальник смены погранконтроля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Значится так. Информация 100%. Если товарищ въезжает в Украину, то погранцы оформляют ему админку по ст. 204 КОАП и ставят запрет на въезд на 3 года. Информация непосредственно от погранцов.

Поэтому единственный вариант - новый паспорт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.07.2019 в 2:03 PM, fregat222 сказал:

Значится так

Ну то может ваш пост на 2 выше тогда удалить, чтобы не вводить в заблуждение?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Я не являюсь владельцем данного ресурса. Поэтому все сообщения, как уже неоднократно отмечалось принадлежат, после опубликования, не форумчанину его/их написавшему, а исключительно форуму. Об  этом неоднократно писалось с момента начала работы форума, а именно с 2004 года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.7.2019 в 1:03 PM, fregat222 сказал:

Значится так. Информация 100%. Если товарищ въезжает в Украину, то погранцы оформляют ему админку по ст. 204 КОАП и ставят запрет на въезд на 3 года. Информация непосредственно от погранцов.

Поэтому единственный вариант - новый паспорт.

Значить я правильно прочитала.
дуже дякую за відповідь. Хай він сам вирішує, чи він поїде чи ні. Моя думка вашими словами все ж підтвердилася і я передала йому вірну інформацію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.07.2019 в 11:45 AM, natalyingermany сказал:

німець, який, на жаль, минулого року поїхав по туристичній візі в Росію до друзів  і відвідав Крим

А які є документальні підтвердження факту відвідування Криму? Якщо він в'їхав в Росію по туристичній візі, то у паспорті повинні бути лише штампи ПП "Шеремєтьєво" (чи іншого ПП, через який він заїжджав/виїжджав в Росію). До Криму літають місцевими авіалініями, там штампи до паспорту не ставлять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Как-то вычисляют. Нужно узнавать непосредственно у сотрудников ПСУ. Но, то что выясняют - 100%.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...