Перейти к содержанию



Sered

Переїзд в Канаду з паспортом ЄС

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня всім!

Таке от питання маю до форумчан.

В зв'язку з популярністю виготовлення паспортів ЄС в Україні, які перспективи і нюанси переїзду в Канаду з паспортом ЄС, конкретно Ромунії.

Чи можна з такими документами працювати. скільки перебувати в Канаді і так далі(так як у них безвіз).

Хто що знає поділіться інфою!

Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Sered сказал:

Доброго дня всім!

Таке от питання маю до форумчан.

В зв'язку з популярністю виготовлення паспортів ЄС в Україні, які перспективи і нюанси переїзду в Канаду з паспортом ЄС, конкретно Ромунії.

Чи можна з такими документами працювати. скільки перебувати в Канаді і так далі(так як у них безвіз).

Хто що знає поділіться інфою!

Дякую!

Нет, работать с паспортом ЕС без work permit в Канаде нельзя, никаких льгот для граждан ЕС нет. Находиться можно до полугода, но тут как повезёт - могут и на меньший срок поставить штамп на въезде.

Изменено пользователем anarsoul
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, anarsoul сказал:

Нет, работать с паспортом ЕС без work permit в Канаде нельзя, никаких льгот для граждан ЕС нет. Находиться можно до полугода, но тут как повезёт - могут и на меньший срок поставить штамп на въезде.

Я думаю раз з Канадою безвіз то це вже великий плюс. Без work permit всюди важко, те саме і в Польщі чи Чехії. Так в Польщі легше найти рбту нелегалом ніж в Канаді але я підозрюю що це можливо в обох країнах.

Мене цікавить чи легше знайти роботу в Канаді з паспортом ЄС, тобто розуміємо, що подати заявку з Ромунії вигідніше ніж з України. тай прстіше мабуть чи ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sered сказал:

Я думаю раз з Канадою безвіз то це вже великий плюс. Без work permit всюди важко, те саме і в Польщі чи Чехії. Так в Польщі легше найти рбту нелегалом ніж в Канаді але я підозрюю що це можливо в обох країнах.

Мене цікавить чи легше знайти роботу в Канаді з паспортом ЄС, тобто розуміємо, що подати заявку з Ромунії вигідніше ніж з України. тай прстіше мабуть чи ні?

Ну я же написал - нету никаких льгот для граждан ЕС. Работодателю всё равно нужно будет получать LMIA (разрешение нанять иностранного работника) на вас, а многие работодатели этим заниматься не хотят.

У нелегалов в Канаде (в отличие от Штатов) нету никаких способов легализоваться, так что ехать нелегалом в Канаду - так себе идея.

С румынским паспортом еще и проблем на въезде можно огрести, вот тут пишут что много "беженцев" из Румынии понаехало, если попадётся предвзятый офицер на границе, то вполне можете получить штамп на нахождение ровно на длительность брони жилья.

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/notices/romania-valid-electronic-passport.html

 

Изменено пользователем anarsoul
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зачем Канада если есть паспорт ЕС. Еть учиться в Европу в универ, будет дешевле на много. Можно даже безплатно поступить. Едьте работать в Скандинавские страны там выше зп чем в Канаде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Khmeln сказал:

Зачем Канада если есть паспорт ЕС. Еть учиться в Европу в универ, будет дешевле на много. Можно даже безплатно поступить. Едьте работать в Скандинавские страны там выше зп чем в Канаде

Вчитись то навряд, я і так PhD, а з сімєю в Канаді краще ніж в Скандинавії

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Alexey93 сказал:

А ви були і там і там?

В Канаді не був. покищ(((Скандинави круті, це без сумніву. Як на мене Канада перспективніша

19 часов назад, VadimI сказал:

Цiкаво. Чому?

Легше асимілюватись це однозначно. Не потрібно вчити Норвезьку наприклад а можна обійтись тільки англійською. Є рідня така сяка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Sered сказал:

Легше асимілюватись це однозначно. Не потрібно вчити Норвезьку наприклад а можна обійтись тільки англійською.

Це правда, але як то кажуть, було б бажання.

Я жив в Данії рік, в Канаді вже майже півроку.

Плюси Скандинавії в порівнянні з Канадою:

  • приблизно в 2 рази вища зп;
  • набагато менше виходців із неблагополучних країн - відповідно crime rate прямує до 0;
  • соціальне забезпечення, а саме: оплачувані лікарняні, 12,5% vacation pay і місяць відпустки, в той час як в Канаді - 4% і 2 тижні;
  • це звичайно суб'єктивно, але все ж таки: більш охайно все, чистіше, дороги кращі;
  • м'якший клімат(зими троих холодніші ніж в Ванкувері, але тепліші ніж в Торонто);
  • безкоштовна або набагато дешевша вища освіта для дітей;

Плюси Канади:

  • емігранту легше пробитися, так як немає ярко вираженого расизму(в Скандинавії це трохи помітно, хоча ми і європейці, страшно уявити як відносяться до індусів або африканців);
  • нижчі податки(Скандинавія - майже половина з зп, Канада 25-35%);
  • значно нижчі ціни на авто з об'ємом двигуна 1,5л і вище(податок з вартістю приблизно в саму машину);

За пенсії не знаю, але мені здається пенсіонери ні там, ні там не бідують. Медицина що там, що там приблизно однакова - черги.

У мене знайомий живе в Данії і робить тату мастером в місті з населенням в 40к людей, то має 100к чи більше навіть в рік, працює один в сім'ї і утримує жінку і 2 дітей. Ніколи не чув, щоб грошей йому не вистачало.

Якщо у вас є паспорт ЄС і є можливість там влаштуватися на нормальну роботу, то я думаю, що Скандинавія буде кращим варіантом.

Якщо таких можливостей немає, то варто задуматись і, напевно, що в такому разі Канада буде більш привабливим варіантом.

Але щоб ви не вибрали і в Скандинавії, і в Канаді в перший час буде важко і не солодко.

Будь у мене паспорт ЄС, я, напевно, залишився б в Данії або Швеції. Там дійсно круто і не дарма Скандинавські країни в топі.

Изменено пользователем Alexey93
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 часов назад, Alexey93 сказал:

Це правда, але як то кажуть, було б бажання.

Я жив в Данії рік, в Канаді вже майже півроку.

Плюси Скандинавії в порівнянні з Канадою:

  • приблизно в 2 рази вища зп;
  • набагато менше виходців із неблагополучних країн - відповідно crime rate прямує до 0;
  • соціальне забезпечення, а саме: оплачувані лікарняні, 12,5% vacation pay і місяць відпустки, в той час як в Канаді - 4% і 2 тижні;
  • це звичайно суб'єктивно, але все ж таки: більш охайно все, чистіше, дороги кращі;
  • м'якший клімат(зими троих холодніші ніж в Ванкувері, але тепліші ніж в Торонто);
  • безкоштовна або набагато дешевша вища освіта для дітей;

Плюси Канади:

  • емігранту легше пробитися, так як немає ярко вираженого расизму(в Скандинавії це трохи помітно, хоча ми і європейці, страшно уявити як відносяться до індусів або африканців);
  • нижчі податки(Скандинавія - майже половина з зп, Канада 25-35%);
  • значно нижчі ціни на авто з об'ємом двигуна 1,5л і вище(податок з вартістю приблизно в саму машину);

За пенсії не знаю, але мені здається пенсіонери ні там, ні там не бідують. Медицина що там, що там приблизно однакова - черги.

У мене знайомий живе в Данії і робить тату мастером в місті з населенням в 40к людей, то має 100к чи більше навіть в рік, працює один в сім'ї і утримує жінку і 2 дітей. Ніколи не чув, щоб грошей йому не вистачало.

Якщо у вас є паспорт ЄС і є можливість там влаштуватися на нормальну роботу, то я думаю, що Скандинавія буде кращим варіантом.

Якщо таких можливостей немає, то варто задуматись і, напевно, що в такому разі Канада буде більш привабливим варіантом.

Але щоб ви не вибрали і в Скандинавії, і в Канаді в перший час буде важко і не солодко.

Будь у мене паспорт ЄС, я, напевно, залишився б в Данії або Швеції. Там дійсно круто і не дарма Скандинавські країни в топі.

Дуже якісна відповідь, дякую. чогось такого і очікував. Дуже дякую! Я перегляну свої погляди на еміграцію в Канаду. Дешевше ще й дружині зробити паспорт ЄС і спати спокійно

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...