Перейти к содержанию



wolfKR

Власник Карти Поляка Не Має Права...

Рекомендуемые сообщения

<noindex>informacje konsularne / karta polaka</noindex>

UWAGA! Posiadacz Karty Polaka nie uzyskuje polskiego obywatelstwa, nie ma prawa do osiedlenia się (stałego pobytu) w Polsce. :icon_question:

Karta Polaka nie zastępuje wizy i nie uprawnia do przekraczania granicy.

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Первое и третье предложения есть на сайте. А что в них смущает? Владелец карты поляка не получает при этом гражданство Польши. Или то, что карта поляка не заменяет визу? Где Вы увидели второе предложение? nie ma prawa do osiedlenia się (stałego pobytu) w Polsce

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видимо, коллега подумал, что обладатель карты поляка НЕ МОЖЕТ получить польского гражданства или сталего побыту :):icon_question:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видимо, коллега подумал, что обладатель карты поляка НЕ МОЖЕТ получить польского гражданства или сталего побыту :):icon_question:

Перечитав багато інформації і хотів данною темою стисло зібрати все до купи, і так щоб тема не доросла до 118 сторінок, і отримати остаточно відповіді на питання, які залишилися.

Рік сталого побутту і отримаю громадянство, тут питань нема, і послідовнсть дій зрозуміла.

Є можливість перелічити детальний перелік документів і послідовність дій на отримання сталого побуту.

А також пояснити чи потрібно маючи карту поляка, сплачувати загальний візовий сбор (приблизно 18 євро) на отримання (безкоштовної) візи.

 

Наскільки я розумію, ТС ще тільки глибоко вивчає переїзд до Польщі.

 

ТС добре розуміє тему. ТС завтра отримує КП на руки в Харькові. І вже є договір аренди житла в Кракові. Залишилося тільки питтаня в отриманні візи, і білету до Польші.

Він тільки не розуміє чому в багатьох темах переходять на особистості, замість того щоб просто відповісти, або якщо не цікаво, то проігнорувати.

За Вами не одноразово бачу схильність роздмухувати суперечки з нічого, або когось образити. Тому прошу утриматись від відповіді не по темі.

 

P.S. Дуже буду вдячний якщо хтось стисло, з переліком всіх документів, дій та послідовністью звернень, розповість від А до Я. Починаючи с карти поляка, візи, сталого побуту, громадянства, вікриття віз для сім'ї (на основі закону про воз'єднання), і власне самого переїзду. В багатьох темах всі ці питання не мало обговорювались, тому маю надію, що комусь до снаги все узагальнити та обьеднати...

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По сталому и часовому побыту есть отдельные темы. Виза для владельцев карты поляка выдается бесплатно на год. Подача происходит в любой день без предварительной записи. Визы для супругов владельца карты поляка выдаются в случае проживания, либо учебы, либо работы супруга с картой в Польше. Т.е. если владелец карты поляка находится не в Польше, то его супругу визу по этой схеме не дадут. Информация получена мной лично в консульстве РП в Одессе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перечитав багато інформації і хотів данною темою стисло зібрати все до купи, і так щоб тема не доросла до 118 сторінок, і отримати остаточно відповіді на питання, які залишилися.

Рік сталого побутту і отримаю громадянство, тут питань нема, і послідовнсть дій зрозуміла.

Є можливість перелічити детальний перелік документів і послідовність дій на отримання сталого побуту.

А також пояснити чи потрібно маючи карту поляка, сплачувати загальний візовий сбор (приблизно 18 євро) на отримання (безкоштовної) візи.

 

 

 

ТС добре розуміє тему. ТС завтра отримує КП на руки в Харькові. І вже є договір аренди житла в Кракові. Залишилося тільки питтаня в отриманні візи, і білету до Польші.

Він тільки не розуміє чому в багатьох темах переходять на особистості, замість того щоб просто відповісти, або якщо не цікаво, то проігнорувати.

За Вами не одноразово бачу схильність роздмухувати суперечки з нічого, або когось образити. Тому прошу утриматись від відповіді не по темі.

 

P.S. Дуже буду вдячний якщо хтось стисло, з переліком всіх документів, дій та послідовністью звернень, розповість від А до Я. Починаючи с карти поляка, візи, сталого побуту, громадянства, вікриття віз для сім'ї (на основі закону про воз'єднання), і власне самого переїзду. В багатьох темах всі ці питання не мало обговорювались, тому маю надію, що комусь до снаги все узагальнити та обьеднати...

Є можливість перелічити детальний перелік документів і послідовність дій на отримання сталого побуту.

Для цього є окрема вичерпна тема.

А також пояснити чи потрібно маючи карту поляка, сплачувати загальний візовий сбор (приблизно 18 євро) на отримання (безкоштовної) візи.

Абсурдне запитання.Уточніть де від вас вимагають 18 євро.Якщо візовий центр то все нормально,Ви платите за послуги ,а не візу.На це є також окрема хороша тема.

І вже є договір аренди житла в Кракові.

Вітаю,мені дистанційно такі речі не вдаються зробити.

За Вами не одноразово бачу схильність роздмухувати суперечки з нічого, або когось образити.

Як з моєго поста можна стверджувати,що я роздмухую суперечку?Ще раз перечитайте.Я навіть розумію Вас,треба зробити рішучий крок в своєму житті.Тому деяка нервовість присутня всім.

P.S. Дуже буду вдячний якщо хтось стисло, з переліком всіх документів, дій та послідовністью звернень, розповість від А до Я. Починаючи с карти поляка, візи, сталого побуту, громадянства, вікриття віз для сім'ї (на основі закону про воз'єднання), і власне самого переїзду.

Так і треба було написати в першому повідомленні.А то Ви написали -ВСЁ ПРОПАЛО.Ще раз перечитайте і посмієтесь над цим.

Удачі.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перечитав багато інформації і хотів данною темою стисло зібрати все до купи, і так щоб тема не доросла до 118 сторінок, і отримати остаточно відповіді на питання, які залишилися.

Рік сталого побутту і отримаю громадянство, тут питань нема, і послідовнсть дій зрозуміла.

Є можливість перелічити детальний перелік документів і послідовність дій на отримання сталого побуту.

А також пояснити чи потрібно маючи карту поляка, сплачувати загальний візовий сбор (приблизно 18 євро) на отримання (безкоштовної) візи.

 

 

 

ТС добре розуміє тему. ТС завтра отримує КП на руки в Харькові. І вже є договір аренди житла в Кракові. Залишилося тільки питтаня в отриманні візи, і білету до Польші.

Він тільки не розуміє чому в багатьох темах переходять на особистості, замість того щоб просто відповісти, або якщо не цікаво, то проігнорувати.

За Вами не одноразово бачу схильність роздмухувати суперечки з нічого, або когось образити. Тому прошу утриматись від відповіді не по темі.

 

P.S. Дуже буду вдячний якщо хтось стисло, з переліком всіх документів, дій та послідовністью звернень, розповість від А до Я. Починаючи с карти поляка, візи, сталого побуту, громадянства, вікриття віз для сім'ї (на основі закону про воз'єднання), і власне самого переїзду. В багатьох темах всі ці питання не мало обговорювались, тому маю надію, що комусь до снаги все узагальнити та обьеднати...

 

 

Буду намагатися стисло викласти суть.

Для отримання візи по КП:

- В залежності від консульського округу або реєструєтеся заздалегідь через систему e-konsulat, або по живій черзі. Тут залежить від міста. Там же за ПК заповнюєте анкету і друкуєте.

- Паспорт закорд. + копії

- КП + копії

- 1 фото

Все по документах. І трошки вільного часу. У випадку консуляту не платите нічого. Час на отримання 7-10 днів (якщо трафите на свята).

Білети десь за 2 тижні спокійно можете замовляти. Тут екстра філософії не треба. Перевізників багато, а лінки на них можуть вважати за рекламу тут. Тому якщо якісь питання то в ПМ.

По приїзді до Польщі:

1) Для отримання PESEL берете договір оренди і йдете до Urzędu Miasta і робите замельдованє на побит часовий (до кінця візи/або договору оренди що буде раніше). Вньоски можна взяти на місці і заповнити в холлі перез залою обслуги (але до віконця підходити вже з заповненими). Мельдують безкоштовно, але в 99% попросять зробити zaświadczenie o zameldowaniu (підтвердження...вартість 17 зл, раджу зробити, дуже знадобиться потім). В тому же віконці можна відразу і оформити ПЕСЕЛЬ. Вньосек можна взяти на місці, або скачати з інету. Podstawa prawna: Paragraf 5 ust. 3, pagaraf 8 ust. 1 - rozporządzenie ministra cyfryzacji z dnia 5 października 2016 r. w sprawie profilu zaufanego elektronicznej platformy usług administracji publicznej, opublikowane w dzienniku ustaw R.P. z 2016, poz. 1633

Якщо щось не ясно - в більшості випадків працівники допомагають із заповненням анкети.

 

2)Перед подачею на карту побиту потрібно отримати довідку про несудимість. Йдете в sąd okręgowy. На місці заповнюєте вньосек. В касі оплачуєте оплату скарбову - 30 злотих.

 

3)Також у податковій (Urząd Skarbowy) за місцем замельдованя/проживання треба отримати довідку про відсутності боргів. Вартість 21 злотий (десь, не пам*ятаю точно вже). Тут знадобиться довідка про отримання ПЕСЕЛЬ (хоч не обов*язково, але я одразу так робив, аби потім менше бігати по ужендах). На початку реєструєтесь у них, потім подаєте вньосек о отримання такої довідки. Пардон назви форм не пам*ятаю, думаю Ви на місці розберетесь.

 

Тепер можете переходити до подачі на карту побуту.

1) Реєструєтесь на подачу через інтернет - черги можуть бути немалі.

-фото як на довуд (2 чи 4)

-автобіографія

-1-2 вньоски (залежно від воєвудства)

- копія закордонного паспорту і всіх сторінок з візами

- довідки із суду та податкової

- договір оренди/+якщо маєте мельдунек + копія

- трудовий договір (бажано мати). + копія

- можливо якісь Ваші спеціфічні документи, які підтверджують намір оселитись в Польщі.

2)можна особисто податись або вислати рекомендованим листом. В другому випадку ваз викличуть аби посвідчити копії та відсканувати пальчики.

Усе, чекаєте 3-4 місяці +-. Десь за 1-2 місяці може прийти поліція (99%) перевірити чи Ви живете по адресу, спитати Ваші наміри, до сусідів заглянути - перевірка чи не дебошир і все таке. То дрібниці.

 

Візи по возєднанню не підкажу - не жонатий, дітей не маю))

 

Громадянство:

1 рік постійного проживання - то через воєводу. Час чекання на децизію 2 місяці (про більше не чув)

раніше теж можна, але лише через президента. Але там потрібно акцентувати увагу на польському корінні. Знову підтверджувати. Час на децизію 9-12 місяців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо(с удовольствием плюсую :ico_qip_bv:

 

Тепер можете переходити до подачі на карту побуту.

1) Реєструєтесь на подачу через інтернет

 

Ссылку на регистрацию по Кракову можете подсказать?

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо(с удовольствием плюсую :ico_qip_bv:

 

Тепер можете переходити до подачі на карту побуту.

1) Реєструєтесь на подачу через інтернет

 

Ссылку на регистрацию по Кракову можете подсказать?

 

Хоть и не моё воеводство, но держите ссылочку <noindex>http://www.malopolska.uw.gov.pl/default.as...age=cudzoziemcy</noindex> :icon_confused:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В кракове запись через телефон и только на неделю вперед, что-б не занимали почем зря.

Мой маленький недо-блог: http://blog.mail4yuna.tk/

Публикую, иногда, всякую всячину о легализации и просто полезности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В кракове запись через телефон и только на неделю вперед, что-б не занимали почем зря.

 

Если подаётся и ребёнок(записываем и ребёнка+присутствие ?

Спасибо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перечитав багато інформації і хотів данною темою стисло зібрати все до купи, і так щоб тема не доросла до 118 сторінок, і отримати остаточно відповіді на питання, які залишилися.

Рік сталого побутту і отримаю громадянство, тут питань нема, і послідовнсть дій зрозуміла.

Є можливість перелічити детальний перелік документів і послідовність дій на отримання сталого побуту.

А також пояснити чи потрібно маючи карту поляка, сплачувати загальний візовий сбор (приблизно 18 євро) на отримання (безкоштовної) візи.

 

 

 

ТС добре розуміє тему. ТС завтра отримує КП на руки в Харькові. І вже є договір аренди житла в Кракові. Залишилося тільки питтаня в отриманні візи, і білету до Польші.

Він тільки не розуміє чому в багатьох темах переходять на особистості, замість того щоб просто відповісти, або якщо не цікаво, то проігнорувати.

За Вами не одноразово бачу схильність роздмухувати суперечки з нічого, або когось образити. Тому прошу утриматись від відповіді не по темі.

 

P.S. Дуже буду вдячний якщо хтось стисло, з переліком всіх документів, дій та послідовністью звернень, розповість від А до Я. Починаючи с карти поляка, візи, сталого побуту, громадянства, вікриття віз для сім'ї (на основі закону про воз'єднання), і власне самого переїзду. В багатьох темах всі ці питання не мало обговорювались, тому маю надію, що комусь до снаги все узагальнити та обьеднати...

 

Я ж тебе писал в личку...мол тоже из Кривого Рога, земляк...прошел путь от карты поляка до гражданства, обращайся подскажу и в ответ тишина. А ты такие темы создаешь аж смешно. Краков кстати тоже отдельная тема, но тут каждому свое.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. Дуже буду вдячний якщо хтось стисло, з переліком всіх документів, дій та послідовністью звернень, розповість від А до Я. Починаючи с карти поляка, візи, сталого побуту, громадянства, вікриття віз для сім'ї (на основі закону про воз'єднання), і власне самого переїзду. В багатьох темах всі ці питання не мало обговорювались, тому маю надію, що комусь до снаги все узагальнити та обьеднати...

 

<noindex>http://escape-pl.com/karta-sayta.html</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1) получил 4 часа назад карту.

2) Выбрал цитаты тех сообщений на которые хотелось бы ответить пока жду поезд "восвояси".

Для цього є окрема вичерпна тема.

Окремих тем багато, а питання залишалися.

Абсурдне запитання.Уточніть де від вас вимага...

Питання не абсурдне, не вимагає ніхто 18 євро, нема сумнівів що є також окрема тема по цьому питанню.

Вітаю,мені дистанційно такі речі не вдаються зробити.

Д'якую. Дистанційно можливо зробити багато, але нажаль не все.

Як з моєго поста можна стверджувати...

Можливо не суперечку, просто читаючи ваші відповіді в темах, склалось враження що образити когось при нагоді, для Вас "на Ура" (наприклад тема, де обговорювали меньшинства. До речі, в тому питанні поділяв ваше відношення до меньшинств, але не поділяв різких ваших відповідей), тому була така і реакція, коли ви промовились стосовно того що ТС не володіе темою т.д. Тепер бачу що моє враження було занабто субьективне. Тому вважаю що данне питання вичерпане.

Так і треба було написати в першому повідомленні...

Можливо, але не цікаво :ico_qip_bv: як то кажуть "а поговорить?". В першому повідомлені був тільки витяг з тексту і смайлик SOS, але аж ніяк не ВСЕ ПРОПАЛО... Смішно мабуть має бути також і Вам :icon_thumbs_up:

 

...В залежності від консульського округу або реєструєтеся заздалегідь через систему e-konsulat, або по живій черзі. Тут залежить від міста...

Білети десь за 2 тижні... ...Перевізників багато, а лінки... ...вважати за рекламу...

Знову ж таки, відокремив тільки те на що хочу відповісти, цитати всього тексту немае сенсу клонувати.

В загальному інформації корисної багато, д'якую.

В одному варіанті пишуть, що треба реєструватись, в іншому ні. Потрібно чітка відповідь стосовно Харькова, або візового центру в Дніпрі.

Перевізників дійсно багато, але є думка, не їхати прямим автобусом аж до Кракова( моя спина не витримає такого), а поіхати по Україні поіздом (в такому варіанті загальна поїздка ділиться на частини, де є можливість прилягти, часу багато, тому варіант - довше, не враховую), перетнути кордон(легально, або...(жартую) ) і далі вже скористатись знижкою яку дає КП на проїзд. Але ніяк не можу порахувати різницю в грошах. Тут не відмовлюсь від допомоги(без лінків, і враховуючи маршрут Кривий Ріг- Краків)

 

Я ж тебе писал в личку...мол тоже из Кривого Рога, земляк...прошел путь от карты поляка до гражданства, обращайся подскажу и в ответ тишина. А ты такие темы создаешь аж смешно. Краков кстати тоже отдельная тема, но тут каждому свое.

Я помню, я отвечал, и спрашивал один раз, ответа не последовало. Поэтому дальше и не спрашивал / не обращался.

Скорее всего не дошли, так как в то время были сбои в отправке сообщений в личку. Потом правда исправили. Короче "ХЗ" почему. :icon_confused:

Тема на счет Кракова действительно отдельная. Но как говориться "историческая родина", это раз. Второе, так как в планах свое дело открывать, то Краков более чем подходит. А на счет смога, пофиг, что там Арселор Миттал и Червоная, что там тот же Арселор и Новая Хута. Как то так.

P.S. Дома уже спокойно еще раз перечитаю все, и тогда выделю вопросы в которых еще остались пробелы. Как раз мне тут и ответишь. До поезда еще три часа, убежал обмывать карту, так чтоб друзья в поезд "загружали тело"(шучу) просто пол года учил, искал документы по архивам, заксам и т.д. , и на конец то результат, как говориться - "на руках". Всем без исключения накидаю спасибо. Кому моя тема глупая, кому вопросы наивные кажутся, кому смешными, кому полезными, пофиг, сейчас можете писать комментарии любые(шучу на счет любых). Главное полезной инфы побольше, поменьше споров и теорий(короче "воды"), только факты.

Немного истории:зарегистрирован на этом форуме уже почти 8 месяцев, и как говориться пора уже родить. В начале пробовал в одной теме вывалить все вопросы "оптом", зафукали все, даже модератор написал, мол "не жирно все и сразу? а почитать", я согласился "смирился"(принял его сторону, мол ему видней, кстати он был прав), лазил читал, инфы очень полезной очень много, как и воды, теорий, споров, инфа растягивалась по разным темам и по времени и по страницам, до "до фига". Тут реально много по каждому вопросу как тем, так и инфы (некоторым, кому день отроду на форуме и сразу новая тема с вопросом, помогал с ссылками на темы, которые сначала им почитать, а потом спрашивать из того, что осталось неясно(по мере того что уже знаю сам)). Это тема больше для того чтоб все сложить до кучи и систематизировать для себя(и в помощь может быть другим), слепить все в кучу так сказать, и без воды. Так что: "другие темы", "все и сразу", уж совсем не к месту.

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Решил обновить тему, как бы уже приехал. Краков, жилье снял и оплатил с Украины, проездной не без облома приобрел, польский номер купил. Теперь надо браться за подачу на сталый.

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По сталому и часовому побыту есть отдельные темы. Виза для владельцев карты поляка выдается бесплатно на год. Подача происходит в любой день без предварительной записи. Визы для супругов владельца карты поляка выдаются в случае проживания, либо учебы, либо работы супруга с картой в Польше. Т.е. если владелец карты поляка находится не в Польше, то его супругу визу по этой схеме не дадут. Информация получена мной лично в консульстве РП в Одессе.

Муж в Харькове получил КП в марте этого года. Сразу получил годовую визу на основании КП ( категория D, цель 18). Я - жена и наш ребенок также получили годовые визы (категория D, цель 23- Воссоединение семьи). Мы все еще в Украине. Визы бесплатные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...