Перейти к содержанию



harmony1234

Краків- Шукаємо Друзів

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня

Я Юля, мого чоловіка звати Тарас. Ми з донечкою 4 роки недавно опинились в Кракові.

Живемо на Podgorzu. Будемо раді новим знайомствам, особливо з сім'ями з дітками.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня

Я Юля, мого чоловіка звати Тарас. Ми з донечкою 4 роки недавно опинились в Кракові.

Живемо на Podgorzu. Будемо раді новим знайомствам, особливо з сім'ями з дітками.

Раджу деякий час уникати співвітчизників, і більше спілкуватися з місцевими. Інакше можете мати труднощі з інтеграцією до польського суспільства. Триматися своїх та обирати приятелів не за інтересами, а за мовною чи етнічною ознакою - це розповсюджена пастка для іммігрантів, яка ускладнює їм подальше життя і дратує місцевих в усіх країнах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раджу деякий час уникати співвітчизників, і більше спілкуватися з місцевими. Інакше можете мати труднощі з інтеграцією до польського суспільства. Триматися своїх та обирати приятелів не за інтересами, а за мовною чи етнічною ознакою - це розповсюджена пастка для іммігрантів, яка ускладнює їм подальше життя і дратує місцевих в усіх країнах.

Як на мене, меньше таких слухайте... (Це моя точка зору)

Як кажуть: Гуртом і батька легше бити. Друзі ніколи не завадять. Одним завжди важко.

Я першого числа здав співбесіду на карту поляка. Як отримаю карту, буду виїжджати до Польщі. Планую теж в Краків. Як тільки влаштуюсь, повернусь за дружиною і донькою( їй 12 років). Плануємо залишитися на сталий побут. Буду дуже радий знайомству, як за мовною, так і за етнічною, чи будь якою іншою ознакою.

 

P.S. Раднику з Донецьку: раджу уникати "своїх"співвітчизників. Інакше можете мати труднощі не тільки з інтеграцією до Польського, чи будь якого другого суспільства( Українського, тощо.) - це розповсюджена пастка, яка ускладнює подальше життя і дратує людей в більшості цивілізованих країнах.

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В фейсбуке много групп, в поисковике введите Краков/Кракiв и быстро все найдется. Есть даже группа с регулярными и довольно частыми встречами соотечественников.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, меньше таких слухайте... (Це моя точка зору)

Як кажуть: Гуртом і батька легше бити. Друзі ніколи не завадять. Одним завжди важко.

Хіба я десь казав, що друзі не потрібні, і треба бути самім? Спробуйте ще раз прочитати мій коментар, але цього разу не по діагоналі.

 

Раднику з Донецьку: раджу уникати "своїх"співвітчизників.

Будь ласка, поясніть прямим текстом, що ви мали на увазі. Не соромтеся.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніяким чином не намагався Вас образити. Тільки висловив свою точку зору. Яку до речі, як і вашу не запитували.

Хоча наша з Вами дискусія не зовсім по темі, але бачу потребує пояснення, щоб не виникало в майбутньому у Вас, та інших бажання висловити свої думки, з приводу того, з ким автору заводити знайомства, а з ким ні.

 

По-перше. Якщо Ви незгодні з моєю точкою зору, і маєте заперечення, я знайду час, відповісти на подальші ваші питання, заперечення, тощо. Але тільки якщо Ви їх напишете в повідомленні в ЛК, а не на форумі, в темі, яка не мае відношення до наших поглядів, с ким шукати знайомства і т.п. Бо буду змушений просити адміністрацію втрутитись.

 

По-друге. У автора не було мови про пошук за мовними, етнічними ознаками.

Доброго дня

Я Юля, мого чоловіка звати Тарас. Ми з донечкою 4 роки недавно опинились в Кракові.

Живемо на Podgorzu. Будемо раді новим знайомствам, особливо з сім'ями з дітками.

Але від характеру форуму, зрозуміло про кого йде мова. Ви почали висловлюватись, що потрібно уникати співвітчизників, та: ...а за мовною чи етнічною ознакою - це розповсюджена пастка... . Після цього ви будете говорити, що самі не читали по діагоналі тему?

 

По трете. Цей форум не місце для політики, і щоб Вам "прямим текстом" висловити все те, що хотів сказати, то це буде порушення правил. Так як мова про співвітчизників, людини з Донбасу, не може не зачіпати ті, чи інші політичні погляди, теми. Також прошу замітити що обговорення "личности иных формчан", є порушенням, я в свою чергу говорив тільки про співвітчизників людини з донбаса, не більше.

 

В четверте. Повторюю ще раз, що потрібно добре розуміти хто з нас читає по діагоналі. Мої слова: ... Друзі ніколи не завадять. Одним завжди важко. ... не говорить про: … Хіба я десь казав, що друзі не потрібні, і треба бути самім? То є одним із заперечень, на Ваші слова: ...Раджу деякий час уникати співвітчизників...

 

P.S. Нагадаю, що в приватному повідомленні (в ЛК) поясню в третій раз. Хоча якщо і тепер не все зрозуміло, то пояснювати далі нема сенсу.

Вже не перша тема з вашими коментарями не по темі. закінчилась так:

Тема закрыта на основании Правил форума, а именно:

1. Флуд (уход от основной темы);

2. Обсуждение политических вопросов;

3. Обсуждение личности иных форумчан из-за несовподений мнений.

 

Всіх інших прошу тільки по темі

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо Ви незгодні з моєю точкою зору, і маєте заперечення

1) Будь ласка, процитуйте мої заперечення, бо щось ніяк їх не знайду.

2) Про яку "точку зору" (до речі, "точка зору" - це русизм, українським відповідником є, наприклад, слово "думка") йдеться? Ви ж ніби нічого не сказали по суті, хоча й написали чимало ;). Чи сказали?

3) А хто тут щось каже про політику, окрім вас? Я писав про перешкоди на шляху інтеграції до суспільства, одною з яких є спілкування переважно із непольськомовним оточенням на початку імміграції.

 

Приємно, що ви так обізнані з Правил, але щось мені підказує, що через ваш попередній коментар ви на межі бану, розумієте це і намагаєтесь сховатися за модераторськими цитатами. До речі, давайте спитаємо модератора, що він думає про ваш вислів про "моїх" співвітчизників (які, на вашу думку, чимось відрізняються від "ваших")?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

1. Человек высказал СВОЮ ЛИЧНУЮ точку зрения и он ее никому не навязывает;

2. В Правилах форума четко сказано, что каждый может высказываться по любому поводу и иметь свой взгляд на ситуацию, если только он не оскорбляет и не унижает иных форумчан. Этого тут точно не было;

3. Соглашаться либо не соглашаться с мнением - каждый решает для себя, но не нужно навязывать свою точку зрения. Этого тут тоже точно не было.

Поэтому все в пределах Правил форума. Даже если бы хотел к чему-либо придраться, то не смог бы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поэтому все в пределах Правил форума. Даже если бы хотел к чему-либо придраться, то не смог бы.

 

А зря. wolfKR прямым текстом навешивает лейблы по происхождению и навязывает определенные ограничения в общении в связи с этим. Стоит обратить внимание на сильных неодноразовых акцентах "людина з Донбасу" и "спиввитчизникив людини з Донбасу".

Абсолютно недопустимо в цивилизованном обществе: расовая вражда, негативное отношение к нетрадиционным меньшинам и непринятие чужих идей берут начало аккурат там же.

 

 

П.С. Нет, я не с Донбаса. Нет, к "русскому миру" отношения не имею. Да, тоже имею определенную предвзятость относительно обитателей указанного региона. Но по-хорошему мы должны оставлять это при себе и таки оценивать конкретного человека. В данном случае я вижу очень сильную предвзятость по отношению к zimx на почве происхождения.

Кажется, я сейчас нарушил правило форума не обсуждать другие личности. Но со стороны я вижу сильную несправедливость. Обещаю, что это единственное мое сообщение в данном топике.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поэтому все в пределах Правил форума. Даже если бы хотел к чему-либо придраться, то не смог бы.

Тобто якщо я буду на форумі ділити співвітчизників за регіонами, і робити на цій підставі зневажливі узагальнення - це буде в межах правил?

 

Мені здається (це моя особиста думка, і я нікому її не нав'язую ©), що шановний wolfKR просто неуважно прочитав мій коментар, і поспішив мене вкусити, роблячи зневажливе узагальнення стосовно моїх земляків, мешканців східних областей. Але насправді, на мою думку, він виставив з огидного боку себе, а не мене чи донеччан.

 

Також мені здається (це також моя особиста думка), що шановний fregat222 неуважно прочитав тему і зробив хибний висновок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...навешивает лейблы по происхождению...

Выбирай любой: родился в Виннийкой обл., многие называют "западенець", живу в Кривом Роге - человек из Кривбаса. В свид. о рождение написано - национальность Поляк, можешь и "ляхом" назвать, не в претензии. Я горжусь этим. И товарищу не должно быть стыдно, что назвал человеком из Донбаса. Если это "вешать лейбы" да я вешал, суть то была не в этом.

Другу передай, что "кусают" собаки.

Готовлюсь на переезд в Польшу. Веду свой блог с первого дня, когда начал серьезно заниматься этим вопросом. Буду благодарен любой помощи в консультировании, по всем волнующим меня вопросам.<noindex>Посетить мою домашнюю страницу</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як на мене, меньше таких слухайте... (Це моя точка зору)

Як кажуть: Гуртом і батька легше бити. Друзі ніколи не завадять. Одним завжди важко.

Я першого числа здав співбесіду на карту поляка. Як отримаю карту, буду виїжджати до Польщі. Планую теж в Краків. Як тільки влаштуюсь, повернусь за дружиною і донькою( їй 12 років). Плануємо залишитися на сталий побут. Буду дуже радий знайомству, як за мовною, так і за етнічною, чи будь якою іншою ознакою.

 

P.S. Раднику з Донецьку: раджу уникати "своїх"співвітчизників. Інакше можете мати труднощі не тільки з інтеграцією до Польського, чи будь якого другого суспільства( Українського, тощо.) - це розповсюджена пастка, яка ускладнює подальше життя і дратує людей в більшості цивілізованих країнах.

 

(+) Плюсую,

 

Меня удивляет логика(позиция человека, дающего совет " деякий час уникати співвітчизників" будучи активным участником форума "співвітчизників"

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Меня удивляет логика(позиция человека, дающего совет " деякий час уникати співвітчизників" будучи активным участником форума "співвітчизників"

Логіка проста:

 

якщо у перший час після переїзду постаратися якомога більше спілкуватися із місцевими, то можна легко подолати мовні та культурні бар'єри, інтегруватися, відчути себе комфортно у новому середовищі. Після цього можна легко спілкуватися і з місцевими, і зі своїми. Йдеться саме про штучне обмеження, бо спочатку треба буде робити певне зусилля, часом примушувати себе. Це звичайний спосіб, абетка мігранта, але він дає добрі та швидкі результати, і я здивований, що на форумі є люди, які цього не знають.

 

Якщо оточити себе на новому місці такими самими іммігрантами, тобто йти шляхом найменшого спротиву, то з часом буде дуже важко вийти з зони комфорту, і є ризик опинитися у стані турецьких мігрантів у Німеччині, або російських на Брайтоні, або таджицьких у РФ - які поколіннями сидять у своїх гетто, і яких ненавидять місцеві. Ви будете оточені людьми, яких обрали не за спільними інтересами, а за мовною чи етнічною ознакою, а ваш вибір при цьому був штучно обмежений, бо співвітчизників тут все ж таки менше, ніж місцевих. Яскравий приклад - російські діаспори у Литви, Латвії та Естонії, які варяться у своєму середовищі вже 70 років, майже не спілкуючись із місцевими, бо їм ліньки вчити мову на нормальному рівні. Я бачив це, і це сумно.

 

Кожен вирішує для себе сам, як йому краще. Наприклад, не має сенсу інтегруватися, якщо ти приїхав на заробітки, і не плануєш залишатися. Особисто я перші півроку спілкувався із поляками, тому тепер маю приятелів і серед місцевих, і серед українців, а форум використовую для з'ясування певних питань (а не для зустрічей у реалі, про які питала ТС). Але якщо на тлі хвилі міграції у Польщі почнуть з'являтися українські гетто, то це погіршить ставлення поляків до кожного з нас - і до того, хто інтегрувався, і до того, хто за кілька років вивчив лише пару фраз польською.

 

Сподіваюся, я зрозуміло пояснив, і ніхто більше не писатиме маячні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раджу деякий час уникати співвітчизників, і більше спілкуватися з місцевими. Інакше можете мати труднощі з інтеграцією до польського суспільства. Триматися своїх та обирати приятелів не за інтересами, а за мовною чи етнічною ознакою - це розповсюджена пастка для іммігрантів, яка ускладнює їм подальше життя і дратує місцевих в усіх країнах.

Отчасти поддерживаю. Знакомства надо искать не только и исключительно по языковым требованиям.

P.S. Мы тоже совершили огромнейшую ошибку, по приезду начав общаться только и исключительно с украинцами с универской общаги из-за языковой безысходности в самом начале. Жизнь наладилась только тогда, когда подобное бесполезное общение (дружбой это назвать нельзя) со многими прекратилось, к нашему счастью, довольно быстро. Как только началась интеграция в польское общество, все стало в разы проще:)

P.S.S. Не призываю вообще ни в коем случае не дружить с соотечественниками, просто желаю Вам, чтобы эта дружба была искренняя, взаимополезная, и самая настоящая. У меня друзей очень мало (настоящих), очень хороших знакомых тоже не очень много, есть как и "наши", так и другие национальности:) Знакомиться можно и на форумах, и по блаблакар, и на работе, и на улице.... Интересен может быть как и поляк и украинцем, так и бельгиец с норвежцем, так что не ограничивайте круг общения какой-либо одной национальностью:)

P.S.S.S. От дружбы с поляками найдете себя много пользы, в отношении информации о традициях, праздниках, воспитания детей и т.д. Другой взгляд - это всегда интересно. Кроме того, помним, что самую классную вакансию (работу, квартиру, б\у автомобиль......) порой можно выхватить именно через знакомства.

А в Кракове очень много русскоговорящих. Вам достаточно будет прийти на старый рынок, и Вы забудете, что в Польше находитесь :) Без общения точно не пропадете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отчасти поддерживаю.

 

Более того,справедливости ради отмечу,что уважаемый zimx пишет всё верно по поводу інтеграцї до польського суспільства(это прописные истины... Вот только дьявол скрывается в деталях,Карл.Давайте разберёмся.Юля, её чоловік Тарас и их донечка хотят познакомиться с аналогичными парами в Кракове и всё(крапка. Возможно им так комфортней двигаться дальше(как говорится ,одна голова хорошо, а две-лучше...Как вариант - вместе они зарегистрируются на форуме польских мамочек Кракова,что даст им возможность общаться с польками и их детками и так далее(мы этого не знаем.

Идём дальше. Улыбнуло, что следуя логике уважаемого zimx(а на сытый Запад лучше прорываться поодиночке и не тащить за собой груз в виде семьи.Ну зачем образовывать на первых порах семейный миниТаджикистан в центральных районах Кракова.А может лучше вообще сразу стараться выходить замуж(жениться на поляках.Может.Но, что интересно ,на соседней ветке сам уважаемый zimx не прочь образовать маленький миниТаджикистан на своей территории(Думаю про те, щоб перевезти мати з України до Польщі. Їй 60 років, польської не знає, і очевидно, що тут їй буде дуже некомфортно - чужа мова, чуже місто, чужі люди. Важко уявити, чим вона тут буде займатися, із ким розмовляти (окрім нас із дружиною). До того ж онуків немає... Видимо своя рубашка ближе к телу и принципы не работают.

Кто ему мешает интегрировать маму в польское обшество(как вариант -зарегистрировать на сайте польских пенсионеров и на языковых курсах.Думается и мама будет довольна-и при сыне, и чаи с кофием гонять будет с эмиритами.Но видимо легче самому пойти по другому варианту(как в сказке про репку- вытянуть вслед за мамой всех остальных русскоязычных(украиномовных родственников , ну что бы маме не было скучно.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Я просил и предупреждал. Не поняли. 3 предупреждения выставлены. Тема закрыта. Несогласных с моим решением имеют право обратиться в соответствующий раздел форума. Один из предупрежденных попал в поле моего внимание. Буду проверять (в течение 2-3 дней) все ранние сообщения данного форумчанина/форумчанки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.


×
×
  • Создать...