Перейти к содержанию



zimx

Ужонд Воєводський У Вроцлаві

Рекомендуемые сообщения

Збираюся піти до ужонду воєводського у Вроцлаві, щоб поміняти свою карту побиту. Записався через інтернет, але там була вільна дата тільки через два тижні, тому я хочу спробувати потрапити туди раніше у звичайній черзі.

 

Чи реально прийти туди о 10-11 годині, отримати квиток, та владнати все протягом 1-2 годин? Чи багато там зараз відвідувачів, як швидко рухається черга? Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Збираюся піти до ужонду воєводського у Вроцлаві, щоб поміняти свою карту побиту. Записався через інтернет, але там була вільна дата тільки через два тижні, тому я хочу спробувати потрапити туди раніше у звичайній черзі.

 

Чи реально прийти туди о 10-11 годині, отримати квиток, та владнати все протягом 1-2 годин? Чи багато там зараз відвідувачів, як швидко рухається черга? Дякую.

 

Нереально. Очереди очень большие. Я обычно приходила к 8 часам и если около 12 уходила - было хорошо. Очередь двигается медленно, потому что если идет подача внесков, то инспектор должен все проверить, прочитать вньосек, посмотреть, все ли доки есть, что надо донести. На одного человека уходит 10-20 минут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нереально. Очереди очень большие. Я обычно приходила к 8 часам и если около 12 уходила - было хорошо. Очередь двигается медленно, потому что если идет подача внесков, то инспектор должен все проверить, прочитать вньосек, посмотреть, все ли доки есть, что надо донести. На одного человека уходит 10-20 минут.

А якщо прийти пізніше, десь о 10-тій, квитки ще будуть видаватися? Чи вони видаються тільки зранку, до певного часу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо прийти пізніше, десь о 10-тій, квитки ще будуть видаватися? Чи вони видаються тільки зранку, до певного часу?

 

Насколько я знаю, нет лимита на выдачу талончиков. В принципе, ужонд работает до 16, так что теоретически и с 10 можно там стоять, просто очереди будут больше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насколько я знаю, нет лимита на выдачу талончиков. В принципе, ужонд работает до 16, так что теоретически и с 10 можно там стоять, просто очереди будут больше.

А якщо потім треба буде донести якісь додаткові документи, то треба буде знову брати квиток і стояти у черзі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо потім треба буде донести якісь додаткові документи, то треба буде знову брати квиток і стояти у черзі?

 

Если вы уже будете знать, кто ваш инспектор, то документы можно оставить на пункте информации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если вы уже будете знать, кто ваш инспектор, то документы можно оставить на пункте информации.

Дякую. Днями спробую туди сунутися

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні сходили з дружиною до ужонду міняти карти побиту, ділюся враженнями:

 

- прийшли о 13-тій, взяли квитки, і за 10 хвилин на табло вже були наші номери. Оскільки за цей час ми не встигли оплатити збір (50 зл) та заповнити вньоски (бланки треба брати за стойкою "Інформація" або скачати з сайта), то взяли нові квитки. Цього разу чекали хвилин на 20 довше, бо, здається, у інспекторів з 13:40 до 13:50 міняється зміна, і в цей час черга взагалі не рухається.

 

- інспекторі привітні і готові допомогти, процес подання триває десь 10 хвилин

 

- з документів потрібний мельдунек (копія та оригінал), 2 фото 3,5х4,5, копія першої сторінки паспорту, ксерокопія старої картки, квитанція про оплату збору. На місці також беруть відбитки пальців.

 

- термін очікування нової картки 4-6 тижнів, обіцяють надіслати СМС, коли буде готово

 

 

Взагалі, загальна кількість відвідувачів у відділі іноземців була невелика, як мені здалося. Хто хотів сісти - сиділи, вільні місця були. Натовпу не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тобто можна прийти без попереднього запису? Мені треба подаватися на Карту сталего побиту. Вньосек треба заповнювати від руки чи можна на комп'ютері і роздрукувати?

Може хтось підказати, скільки зараз часу треба чекати від моменту подачі до отримання карти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тобто можна прийти без попереднього запису? Мені треба подаватися на Карту сталего побиту. Вньосек треба заповнювати від руки чи можна на комп'ютері і роздрукувати?

Може хтось підказати, скільки зараз часу треба чекати від моменту подачі до отримання карти?

Не можу нічого підказати про подання на сталий побит у Вроцлаві з власного досвіду, бо я тільки міняв існуючу карту. Розказав про те, що там побачив.

 

Ми завжди заповнювали вньоски від руки. Час очікування децизії у Вроцлаві, якщо вірити чуткам, становить 3-6 місяців. В Ополі цей процес займав 2 місяці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тобто можна прийти без попереднього запису? Мені треба подаватися на Карту сталего побиту. Вньосек треба заповнювати від руки чи можна на комп'ютері і роздрукувати? Може хтось підказати, скільки зараз часу треба чекати від моменту подачі до отримання карти?

 

Мы подавали в конце сентября, и тогда принимали только по предварительной записи, причем обязательно надо записать каждого члена семьи. Мы хотели втроем пройти по одному номерку, но нас не приняли. Правда, потом перезвонили и предложили прийти наутро и все-таки подать заявления. Внесек мы заполняли на компьютере и распечатывали, но можно и от руки печатными буквами. Насчет срока ожидания - пока не знаем, подали 20 сентября, срок выдачи децизии был 20 января, пока ждем. Удачи!

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мы хотели втроем пройти по одному номерку, но нас не приняли.

Вони ведуть облік кількості відвідувачів по квиткам, тому це важливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вони ведуть облік кількості відвідувачів по квиткам, тому це важливо

 

Видимо, да, хотя на стойке информации мне сказали, что можно и втроем по одному квитку. Еще и ужендничка нам попалась злая и раздраженная, чуть ли не кричала на нас. Муж два раза паспорт уронил и вообще был в ступоре. Но уже через час она перезвонила и совсем другим голосом предложила мне с ребенком вернуться и тоже подать внески. Приняла все документы и была очень мила. Похвалила мой польский, спросила о школе ребенка и т.п. Уж не знаю, что за это время с ней случилось )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уж не знаю, что за это время с ней случилось )))

Мабуть, сумління прокинулося :) або згадала, що там у холі є скринька для відгуків та скарг, і її можуть позбавити премії

 

Ті інспекторки, з якими ми мали справи, були цілком коректні та привітні. Тому ваш випадок, імовірно, був винятком з правил

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні сходили з дружиною до ужонду міняти карти побиту, ділюся враженнями:

 

- прийшли о 13-тій, взяли квитки, і за 10 хвилин на табло вже були наші номери. Оскільки за цей час ми не встигли оплатити збір (50 зл) та заповнити вньоски (бланки треба брати за стойкою "Інформація" або скачати з сайта), то взяли нові квитки. Цього разу чекали хвилин на 20 довше, бо, здається, у інспекторів з 13:40 до 13:50 міняється зміна, і в цей час черга взагалі не рухається.

 

- інспекторі привітні і готові допомогти, процес подання триває десь 10 хвилин

 

- з документів потрібний мельдунек (копія та оригінал), 2 фото 3,5х4,5, копія першої сторінки паспорту, ксерокопія старої картки, квитанція про оплату збору. На місці також беруть відбитки пальців.

 

- термін очікування нової картки 4-6 тижнів, обіцяють надіслати СМС, коли буде готово

 

 

Взагалі, загальна кількість відвідувачів у відділі іноземців була невелика, як мені здалося. Хто хотів сісти - сиділи, вільні місця були. Натовпу не було.

 

 

День добрий. Теж треба буде міняти карту побиту. Чi потрiбно подавати документи о доходах для дружини? Ми в перший раз подавали ,то було 2.5 р назад. Зараз знов треба i за який час? 3 мiсяця чi довший час? Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День добрий. Теж треба буде міняти карту побиту. Чi потрiбно подавати документи о доходах для дружини? Ми в перший раз подавали ,то було 2.5 р назад. Зараз знов треба i за який час? 3 мiсяця чi довший час? Дякую

Доброго дня і з Новим роком!

Від нас не вимагали ані довіки про кошти з банку, ані довідки з роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня і з Новим роком!

Від нас не вимагали ані довіки про кошти з банку, ані довідки з роботи.

З Новим роком ! :rolleyes: Дякую вам за швидку відповідь. Напевно нам не треба чекати пiв року обмiн карти, тому що ми вже в базi Уженда. Тому 4-6 тижнiв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевно нам не треба чекати пiв року обмiн карти, тому що ми вже в базi Уженда. Тому 4-6 тижнiв.

Там вище йшлося про новий побит та відповідну децизію воєводи - ось тоді інколи треба чекати навіть по півроку. А обмін карти у зв'язку зі зміною даних відбувається швидше, нам в Ополі міняли карти десь за 2-3 тижні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Там вище йшлося про новий побит та відповідну децизію воєводи - ось тоді інколи треба чекати навіть по півроку. А обмін карти у зв'язку зі зміною даних відбувається швидше, нам в Ополі міняли карти десь за 2-3 тижні.

Во Вроцке ждать обмен карты ок. 3 мес. - это только смена мельдунка! Да говорят ужендники 6 недель, на сайте 1 месяц, но реально - 3 месяца!

Если тебе когда-нибудь захочется найти человека, который сможет преодолеть любую, самую невероятную беду и сделать тебя счастливым, когда этого не может больше никто - просто посмотри в зеркало и скажи: "Привет!" - Ричард Бах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День добрий. Теж треба буде міняти карту побиту. Чi потрiбно подавати документи о доходах для дружини? Ми в перший раз подавали ,то було 2.5 р назад. Зараз знов треба i за який час? 3 мiсяця чi довший час? Дякую

Зависти от того у Вас сталый побыт или часовый? Насчет сталэго - мой пост выше. Просто смена данных в карте - мельдунэк.

Насчет очереди - пришли получили номерки, 3 билета на 3 внеска, я + 2 несовершеннолетних детей, ждали ок. часа в ел. очереди. Ужендница оформила всех нас в течении получаса.

Если тебе когда-нибудь захочется найти человека, который сможет преодолеть любую, самую невероятную беду и сделать тебя счастливым, когда этого не может больше никто - просто посмотри в зеркало и скажи: "Привет!" - Ричард Бах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да уж, во Вроцлаве у вас там сурово.

У нас, в Кракове, мне карту перепечатали за 10 (десять!) дней и пришла аккурат 30-го декабря

Мой маленький недо-блог: http://blog.mail4yuna.tk/

Публикую, иногда, всякую всячину о легализации и просто полезности.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

какая сейчас ситуация с очередью на подачу на кчп?

Сейчас только через интернет. Регистрируйтесь и смотрите на какую дату есть билеты тут <noindex>http://rezerwacja.duw.pl/reservation/pol/login</noindex>

Если тебе когда-нибудь захочется найти человека, который сможет преодолеть любую, самую невероятную беду и сделать тебя счастливым, когда этого не может больше никто - просто посмотри в зеркало и скажи: "Привет!" - Ричард Бах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...