Перейти к содержанию



kohana

Підготовка до Ielts у Тернополі

Рекомендуемые сообщения

цікавить чи хтось у Тернополі займається підготовкою до цього екзамену ?

Мій колега так і не знайшов нормального викладача в Тернополі. Хоча і дуже старався.

 

Наразі займається з нейтівом по скайпу за 20 доларів в годину для активної частини мови.

 

Пасивну сам собі витянгунв на вісімки.

Ужо в Канадии :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікавить чи хтось у Тернополі займається підготовкою до цього екзамену ?

 

В этой теме спросите http://forum.chemodan.ua/index.php?showtopic=14721

NOC: Образование 2281, работа 2282 (7 лет) и 2171 (с октября 2015)

19.03.16 - IELTS L8 R8 W6 S6.5

WES: Bachelor + Master (for both main applicant and spouse)

CRS: 385

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в Тернополі готувався до IELTS з Альоною. Залишився задоволений. Репетитор, який спеціалізується саме на IELTS, в неї серйозні знання і купа матеріалів по підготовці до тесту. До listening i reading я готувався сам (потім репетитор ще допомогла, дещо підказувала на що звернути увагу), а writing i speaking повністю з репетитором. Хороший репетитор, серйозно мене підтягнула по цих секціях. Та і взагалі, приємна людина. Можете погуглити Альона (НЕ Олена) Ielts Тернопіль або можу телефон скинути в ПМ. Єдиний мінус - якщо треба швидко, то з графіком можуть бути проблеми, бо до неї купа людей ходить. Я готувався півроку тому, ціна була абсолютно адекватна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...