Перейти к содержанию



Yamama

Мама дитини з угорським громадянством

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора, порадьте якщо маєте що? У мене така ситуація: чоловік та дочка мають угорське громадянство . Чоловік чистокровний. Як я українка можу отримати угорське громадянство, щоб потім використати паспорт для поїздок в США? Маю зелений угорський паспорт!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора, порадьте якщо маєте що? У мене така ситуація: чоловік та дочка мають угорське громадянство . Чоловік чистокровний. Як я українка можу отримати угорське громадянство, щоб потім використати паспорт для поїздок в США? Маю зелений угорський паспорт!

<noindex>Tájékoztató az egyszerűsített honosítási eljárásról</noindex>

8a26ca36f42b.gif Isten engem úgy segéljen!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, але хотіла почути з перших вуст, можливо хтось проходив таку процедуру?

Розказую з перших вуст.

Берете сертифікат чоловіка і робите ксерокопію.

Берете свое свідоцтво про народження і свідоцтво про одруження -робіте з них у нотаріуса завірений переклад.

З цих документів заповнюете анкету та додатки для подачі на угорське громадянство,попередньо зкачавши бланки з сайту ВАН.

Робите ксерокопію паспортів.

Дзвоните в Угорське консульство і записуетесь на прийом.

На визначений час консульством ,берете документи,чоловіка і йдете у консульство для подачі.

Або їдете в Угорщину ,заходите в мерію будь-якого міста,берете в автоматі номерочок на прийом співробітником мерії ,і подаете ці документи.

Якщо приймуть то чекаете 4-18 місяців і вам повідомлять результат.

Якщо результат подачі позитивний то сходите в консульство,або мерію -поспіваете "Боже бережи мадяр" -і ви громядянка Угорщини.

8a26ca36f42b.gif Isten engem úgy segéljen!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, але хотіла почути з перших вуст, можливо хтось проходив таку процедуру?

 

 

В переводе на венгерский будет звучать, как по венгерски нимуму. Проституция это всё. Радуйтесь своей мове и громадянству украинскому. Придёт к власти оппозиция, всё равно заберут у Вас гражданство.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

LohLess А Ви чого тут тролите? Не маєте що підказати краще йдіть загорати!!!

 

 

Давайте договоримся, Вы мне не указываете куда мне идти, а я не займусь с Вашим статусом в Венгрии.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор

Обоим предупреждение и бан на 3 дня. Если далее будете продолжать в том же духе, то весьма "корячится" пожизненный запрет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Главный Модератор
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сообщение, не относящиеся к названию темы было удалено на основании Правил форума

 

:-) Получается, я смогу писать а Вы сможете найти правило, по которой сможете удалить мои строки.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте договоримся, Вы мне не указываете куда мне идти, а я не займусь с Вашим статусом в Венгрии.

 

 

Сможете не переживать Мадам. У меня ни времени, ни желании с Вами заниматься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.


×
×
  • Создать...