Перейти к содержанию



Kastiel1307

Нужна информация относительно подтверждения стажа работы

Рекомендуемые сообщения

Добрий день всім! Давно мучає дане питання, тому вирішив поділитися ним тут.

 

А вже майже два роки працюю неофіційно на фізичну особу підприємця. Він в принципі може оформити мені будь-які документи для мого пітвердження стажу роботи, що не зачіпають податкову. Я думаю зробити референс летер від нього. Плюс він підтвердить, що я працював в нього якщо з ним зв'яжуться. Я сам інженер конструктор і можу надати креслення виконані мною з всіма підписами.

Питання чи даних документів(референс летера і його усного підтвердження) буде достатньо для іміграційної служби для підтвердження стажу. Довідку з податкової про доходи і трудову книжку надати не зможу. Можливо можете хтось поділитися подібним досвідом. Також буду вдячний якщо порадите, як краще оформити документи, щоб було менше придирок. Хочу розібратися в даному питанні до подання документів, щоб не влипнути.

 

Дуже дякую за ваші відповіді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий день всім! Давно мучає дане питання, тому вирішив поділитися ним тут.

 

А вже майже два роки працюю неофіційно на фізичну особу підприємця. Він в принципі може оформити мені будь-які документи для мого пітвердження стажу роботи, що не зачіпають податкову. Я думаю зробити референс летер від нього. Плюс він підтвердить, що я працював в нього якщо з ним зв'яжуться. Я сам інженер конструктор і можу надати креслення виконані мною з всіма підписами.

Питання чи даних документів(референс летера і його усного підтвердження) буде достатньо для іміграційної служби для підтвердження стажу. Довідку з податкової про доходи і трудову книжку надати не зможу. Можливо можете хтось поділитися подібним досвідом. Також буду вдячний якщо порадите, як краще оформити документи, щоб було менше придирок. Хочу розібратися в даному питанні до подання документів, щоб не влипнути.

 

Дуже дякую за ваші відповіді.

 

Если референс будет оформлен грамотно (на фирменном бланке, с печатью), будет содержать всю необходимую информацию, то вероятность запроса дополнительных документов стремится к нулю. А вот если что-то в оформлении не будет соответствовать их требованиям, могут и запросить дополнительные документы.

 

 

08.06.2015 - WES 2 Masters

24.10.2015 - IELTS L8.5 R9 W7 S7

06.11.2015 - EE, CRS 464 / 04.12.2015 - ITA / 29.12.2015 - AOR / 05.02.2016 - PPR

15.05.2016 - landed in Toronto

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если референс будет оформлен грамотно (на фирменном бланке, с печатью), будет содержать всю необходимую информацию, то вероятность запроса дополнительных документов стремится к нулю. А вот если что-то в оформлении не будет соответствовать их требованиям, могут и запросить дополнительные документы.

 

Дякую! Я десь так і думав.

 

Можете скинути якісь зразок грамотного референса? Щоб було на що орієнтуватися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую! Я десь так і думав.

 

Можете скинути якісь зразок грамотного референса? Щоб було на що орієнтуватися?

 

Мне вось было заўсёды цікава, ці разумеюць украінцы беларускую мову :)

 

Рэферэнс павінны:

 

A) утрымліваць наступныя пункты:

1) Спіс абавязкаў, якія вы выконваеце

2) Колькасць працоўных гадзін у тыдзень

3) Памер заробку

 

В) быць падпісаным вашым непасрэдным кіраўніком

 

Увогуле, глядзіце <noindex>http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who.asp</noindex>

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне вось было заўсёды цікава, ці разумеюць украінцы беларускую мову :)

 

Рэферэнс павінны:

 

A) утрымліваць наступныя пункты:

1) Спіс абавязкаў, якія вы выконваеце

2) Колькасць працоўных гадзін у тыдзень

3) Памер заробку

 

В) быць падпісаным вашым непасрэдным кіраўніком

 

Увогуле, глядзіце <noindex>http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who.asp</noindex>

Думаю, що добре розумiють, за виключенням деяких слiв :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне вось было заўсёды цікава, ці разумеюць украінцы беларускую мову :)

 

Рэферэнс павінны:

 

A) утрымліваць наступныя пункты:

1) Спіс абавязкаў, якія вы выконваеце

2) Колькасць працоўных гадзін у тыдзень

3) Памер заробку

 

В) быць падпісаным вашым непасрэдным кіраўніком

 

Увогуле, глядзіце <noindex>http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/apply-who.asp</noindex>

Розуміють прекрасно, якщо звісно хочуть зрозуміти)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можете скинути якісь зразок грамотного референса? Щоб було на що орієнтуватися?

 

Ось зразок мого. Питань по ньому не було. Надрукувати треба на офiцiйному бланку органiзацii.

 

 

 

 

January, 26, 2016

 

 

To Whom It May Concern:

 

I wish to vouch for the professionalism and competence of Mr. <full name>. Mr. <name> was an

 

employee of branch office in <location> of <organization> from <...> until

 

<...> and occupied position of a <position> with annual gross base salary of $<...>

 

CAD. He worked 40 hours per week, 8 hours per day. Benefits included health and dental insurance.

 

Main duties of Mr. <name> were <must match your <noindex>NOC</noindex>. But do not copy-paste. Mix words a bit>

 

<name> was also responsible for all aspects of requirements gathering, mapping, software delivery <a lot of text here>. Mr. <name> has work experience with such technologies as <...>.

 

<name> can be described as a good colleague that always ready to help, to share his knowledge and

 

to take an initiative.

 

 

Sincerely,

 

<full name of your manager>

 

<position of your manager> of <organization>

 

Phone: +1 ... e-mail: ...

 

<signature> <seal of the organization (if possible)>

Изменено пользователем Anonymous1234
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

with annual gross base salary of $<...> CAD.

 

Подскажите, пожалуйста, обязателен ли эквивалент в канадских долларах, или это не важно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, пожалуйста, обязателен ли эквивалент в канадских долларах, или это не важно?

Нет. Пишите валюту страны в которой работали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...