Перейти к содержанию



vasiaua

віза через посередників?

Рекомендуемые сообщения

доброго дня.

хочу звернутися до посередників для отримання мультивізи в литву 180/90в чистий паспорт. в мережі десятки компаній які пропонують 3а 300-500євро відкрити візу за 5-10днів, але жодноі з них не має у списку акредитованих представників посольства. хто має досвід? давайте обговоримо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доброго дня.

хочу звернутися до посередників для отримання мультивізи в литву 180/90в чистий паспорт. в мережі десятки компаній які пропонують 3а 300-500євро відкрити візу за 5-10днів, але жодноі з них не має у списку акредитованих представників посольства. хто має досвід? давайте обговоримо

Я бы сказал, в сети не десятки, а десятки тысяч жуликов разного рода.

Открыть годовой шенген возможно только при наличии минимум одной правильно использованной однократной визы. Делается без посредников и особых проблем за 35 или 60 евро, в зависимости от гражданства.

Зачем вам посредник? Если проблема в том, что паспорт чистый - откройте одноразовую и проблема решена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблема не в чистому паспорті,хоча і в цьому теж,а проблема в тому,що я не можу надати всі необхідні документи для отримання візи.А якщо це робити за гроші і платити 200 за місячну то краще вже заплатити 400за піврічну. Чому Литва? Серед пропозицій найдешевші Польша, Греція і Литва. В Польшу вже мав відмову у національній, а в Грецію перший в'ізд вийде дорого тому лишається Литва. Ще може бути Угорська але пропонують тільки бізнес. В литовській ціль поіздки не вказується, тому подорожуючи Шенгеном запитань не повинно виникнути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблема не в чистому паспорті,хоча і в цьому теж,а проблема в тому,що я не можу надати всі необхідні документи для отримання візи.

А какие там особые документы? Делайте лучше эстонскую визу, мне кажется, эстонцы менее формально относятся. Список документов для туриста прост и понятен <noindex>http://kiiev.vm.ee/ukr/viza/aid-568</noindex> (паспорт, страховка, справка о наличии денег, проживание, транспорт)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

не можу надати ні довідки з роботи ні довідки з потрібною сумою на рахунку та й шанси отримати першу візу мульти 180 в чистий паспорт дуже низькі. фірми посередники роблять бізнес візи, тобто я так розумію, на підставі запрошення компаніі з країни в яку оформлюється віза. в самій візі ціль візиту не вказується. в минулому році об"їхав пів-європи з рюкзаком і наметом по польськфій національній,але як виявилося це було дуже ризиково, оскільки візи Д польські часто анульовують як в самій польщі, або на кордоні, так і за межами, особливо за межами, під приводом нецільового використання, щзо по суті так і було)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фірми посередники роблять бізнес візи, тобто я так розумію, на підставі запрошення компаніі з країни в яку оформлюється віза. в самій візі ціль візиту не вказується.

совершенно верно!

Чтобы сориентировать по цене (Днепр), указываю город, т.к. у нас почти всё дороже Киева:). Литовский мультик на 3 года 1400 евро.

Нужен паспорт и деньги. Без личного присутствия. В общем, для бизнеса:))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На шенгенскую визу надо не так много документов. Паспорт, страховка, финансовое обеспечение.

Попробуйте получить визу по-честному. Если вы собираетесь объехать пол-европы автостопом с рюкзаком и палаткой, вы не сможете предоставить бронь гостиницы, которую обычно требуют у туристов. Составьте вместо этого план путешествия. На каждый день - планируемый маршрут передвижения, где собираетесь остановится на ночлег, где поесть, где нужду справить и т.д. Ничего сложного, особенно если вы так уже путешествовали. Самому потом пригодится, и в случае непредвиденной ситуации ваше тело легче будет найти и опознать.

С планом поездки идите в консульство той страны шенгена, которую собираетесь посетить первой. Можете предварительно связаться с консульством по электронной почте, уточнить детали, обычно они отвечают. Даже если откажут в визе, что не факт, если вас поймают на подделке документов, последствия будут много хуже.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В тому то й справа, до я не можу надати документів про фінансове забеспечення та довідку з роботи(я взагалі не працюю офіційно, вільний підприємець),а без цого, навітьм, маючи запрошення від знайомих з Литви чи іншої крїни Шенгенської зони, отримати мульті на півроку чи рік шансів практично немає. Тому як не крути,а лишаються тільки посередники. Ціна у посередників на литовську мульти 180/90 від 350 до 550 євро. Всі клянуться в 100℅ гарантіі на отримання, оплату беруть по факту, договорів не заключають. Деякі обіцяютьнавіть 110℅)) Але, навіть, в 100℅ як на мене не впевнений ні сам консул ні сам господь Бог. Польські національні до недавніх пір теж без відмов відкривали, а зараз до 30% відмов. Що найбільше насторожує в цих всіх посередниках так це те що жодна не вкладає договору з клієнтами, тож коли з іхньоі вини вам відмовлять у візі, вони просто віддадуть вам паспорт з відмовою і скажуть що не вийшло, а причин відмови може бути багато, наприклад: підролені документи. А потім докажіть, що це не ви подавали липові папери. Деякі контори пропонують аидалити штамп з відмовою за 150-200 євро, хімпрепаратами, а це вже кримінал. До чого я?А до того що ці ділки можуть після відмови повернути вам чистий паспорт з видаленим штампом і ви навіть не будете здогадуватись, що ви в базі даних. Можливо я перебільшую, але з чим чорт не жартує.

п.с. В продовження роздумів про автентифікацію знайденого трупу хітчакера) зараз з цим проблем не має бути, головне аби лишилась шкіра хоча би на одному з вказівних пальців, відбитки яких є вбіометричному паспорті)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я, возможно, что-то неправильно понимаю, у вас есть 500 евро заплатить посреднику, но нет 1500 евро чтоб положить на счёт в банке и взять там справку? Это и есть финансовое обеспечение.

Вполне возможно, что обойдётся без справки с работы.

Вы все верно говорите, услуги так называемых "посредников" основаны на подделке документов. Вы это понимаете, и должны понимать, что если все откроется, вам никакой договор не поможет, разве что если привлекут кого-то вместе с вами, то вам полегчает.

Вывести печать - вообще смешно. Все отказы есть в базе, помочь может только смена пола, и то не 100%.

В общем, обсуждать нечего. Никаких гарантий не может быть в принципе. Также как и не может быть надежного посредника. То, что вам отказали поляки, может означать, что вы уже засветились и вас всегда будет тщательно проверять. Смотрите сами, ваши деньги, ваша жизнь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я, возможно, что-то неправильно понимаю, у вас есть 500 евро заплатить посреднику, но нет 1500 евро чтоб положить на счёт в банке и взять там справку? Это и есть финансовое обеспечение.

Вполне возможно, что обойдётся без справки с работы.

Вы все верно говорите, услуги так называемых "посредников" основаны на подделке документов. Вы это понимаете, и должны понимать, что если все откроется, вам никакой договор не поможет, разве что если привлекут кого-то вместе с вами, то вам полегчает.

Вывести печать - вообще смешно. Все отказы есть в базе, помочь может только смена пола, и то не 100%.

В общем, обсуждать нечего. Никаких гарантий не может быть в принципе. Также как и не может быть надежного посредника. То, что вам отказали поляки, может означать, что вы уже засветились и вас всегда будет тщательно проверять. Смотрите сами, ваши деньги, ваша жизнь.

1500 євро - це тільки 37днів, на 90потрібно 90*40=3600 + квитки, які мені нне потрібні, та броні отелів, в яких теж немає потреби. То скільки в такому випадку потрібно на візу? Звісно, можна подати спершу на короткотермінову, а потім пробувати піврічну чи річну мульти, але на це не має часу. потрібна тривала і зараз.

Щодо виведення штампу то це правда, потім на цемісце вклеюється віза) Я просто подав заявку на новий паспорт. Вбазі даних звіснодані вже є,але настільки мені відомо тільки в польській бо відмова була в польській національній. В СІС незанесені.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы настаиваете на соблюдении формальных требований, хотя, вполне возможно, в нестандартной ситуации - такой как ваша, от них можно отступить.

Ну да дело ваше. Варианты есть, решайте сами, какой выбрать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос в тему . Может кто в курсе , будут ли проблемы с открытием визы в Литву 90/180 в чистый паспорт владельцам недвижимости ? И еще вопрос , принимают ли документы в Киеве на ул Бусловской в консульстве или отправляют в визовый центр ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1500 євро - це тільки 37днів, на 90потрібно 90*40=3600 + квитки, які мені нне потрібні, та броні отелів, в яких теж немає потреби. То скільки в такому випадку потрібно на візу? Звісно, можна подати спершу на короткотермінову, а потім пробувати піврічну чи річну мульти, але на це не має часу. потрібна тривала і зараз.

Щодо виведення штампу то це правда, потім на цемісце вклеюється віза) Я просто подав заявку на новий паспорт. Вбазі даних звіснодані вже є,але настільки мені відомо тільки в польській бо відмова була в польській національній. В СІС незанесені.

Для визы нужно 40 евро в день. У Вас карты есть? Можно даже кредитные деньги показывать. Это во-первых:).

Во-вторых, любые подтверждения Вашего возвращения на родину: док-ты на движимое и недвижимое имущество, несовершеннолетние дети и родители на Вашем попечении и т.д.

В-третьих, ну Вы в курсе да, что билеты на самолет электронные. Любой знакомый (незнакомый за небольшое вознагрождение) может сделать Вам электронные липовые билеты даже с их номерами.

В-четвертых, в соседней теме обсуждали.... Есть банки, которые за 400-600 грн предоставляют справки о состоянии счета даже на 3600 евро- официально.

В-пятых, если есть кто сделает Вам приглашение,- почти все, что выше написала можно не применять:)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

по приглашению какие шансы на мульти в чистый паспорт 180/90?

Про шансы не берусь судить:).

Скажу по опыту- моей маме с пенсией 1100 грн в прошлом году по приглашению поставили 5-летний шенген в абсолютно чистый паспорт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про шансы не берусь судить:).

Скажу по опыту- моей маме с пенсией 1100 грн в прошлом году по приглашению поставили 5-летний шенген в абсолютно чистый паспорт.

Цікавий випадок)

Яка процедура подання запрошення громадянину Литви? Куди він мажє підти і які документи надати? Які дані йому потрібні від мене? Як швидко це відбувається? Володієте такою інфою? Буду вдячний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавий випадок)

Яка процедура подання запрошення громадянину Литви? Куди він мажє підти і які документи надати? Які дані йому потрібні від мене? Як швидко це відбувається? Володієте такою інфою? Буду вдячний

Гражданин Литвы с копией первой страницы Вашего паспорта идет в департамент миграции своего города. Оплачивает 5 евро и ждет не больше недели. Через неделю получает номер приглашения. Этот номер Вы указываете в анкете при подаче док-тов. И, кстати, Ваши взаимоотношения с гражданином Литвы тоже в анкете указываете. Кто он/она Вам:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гражданин Литвы с копией первой страницы Вашего паспорта идет в департамент миграции своего города. Оплачивает 5 евро и ждет не больше недели. Через неделю получает номер приглашения. Этот номер Вы указываете в анкете при подаче док-тов. И, кстати, Ваши взаимоотношения с гражданином Литвы тоже в анкете указываете. Кто он/она Вам:).

Припустимо, моі знайомі в Литві зроблять гостьове запрошення. Чи буде достатньо наступних документів для подачі у візовий центр, а саме:

- Свідоцтво приватного підприємця, без довідок про доходи

- Довідка з банку про наявність певної суми на рахунку

- Документи право власності на нерухоме майно (земельна ділянка) та рухоме майно (автомобіль)

Якщо я попрошу зразу річну, то в разі відмови в річній можуть поставити 6 чи 1 місяців? Коли відмовляють то відмовляють взагалі чи можуть надати менш тривалого терміну на свій розсуд?

Також цікавить чи запитують у візовому центрі чи анкеті про попередні відмови у візах.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Припустимо, моі знайомі в Литві зроблять гостьове запрошення. Чи буде достатньо наступних документів для подачі у візовий центр, а саме:

- Свідоцтво приватного підприємця, без довідок про доходи

- Довідка з банку про наявність певної суми на рахунку

- Документи право власності на нерухоме майно (земельна ділянка) та рухоме майно (автомобіль)

Якщо я попрошу зразу річну, то в разі відмови в річній можуть поставити 6 чи 1 місяців? Коли відмовляють то відмовляють взагалі чи можуть надати менш тривалого терміну на свій розсуд?

Також цікавить чи запитують у візовому центрі чи анкеті про попередні відмови у візах.

На мой взгляд док-тов достаточно. Наберите в поиск визовый центр Литвы. На их сайте есть инфа и конт тел. Отвечают на все вопросы.

Пс моя мама подала со мной док-ты... Мне приглашение не нужно было- я на половину литовка. Ей посольство вообще никакую не хотели давать, доки лежали в посольстве 2 недели, как только поступило приглашение открыли визу. А когда получили паспорт на руки- мягко говоря удивились:). Я к чему- могли влепить отказ, но терпеливо ждали приглашение! Если не найдете сайт, я после 15 буду за компом, сброшу ссылку. Пишу с тел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора, друзі)

Промоніторив трохи інфи поп посередникам. Знатить ситуація наступна. Всі посередники пропонують виключно бізнес візи, якщо ми говоримо про піврічну чи річну мульти, паспорт при цьому подається у візовий центр без вашої присутності, всі документи, окрім паспорту, виготовляють під вас, це і довідка з роботи і рух та залишок коштів на рахунках, все "липове" (деякі компанії пропонують окремо довідки, ціна в середньому 300грн за 1шт, наприклад довідка з уявної роботи). При цьому клієнту обіцяють 100відсотків гарантії у відкритті. У моєму випадку, вже маючи відмову в польській національній, хоча паспорт змінив і штамп в ньому відсутній, але якщо це десь світиться в системіі якщо консульство зацікавиться походженням всіх довідок і запрошення уявного бізнес партнера з литовськоі сторони, то проблем не уникнути. Або приведу елементарну ситуацію яка може викликати підозру: людина місяць тому подавала документи на національну роботчу візу з метою працевлаштування в одну країну, а зараз при подачі на гостьову чи бізнес в іншу країну подає довідку з роботи за останні, наприклад 6місяців. Попередня ціль візиту була Польща - робота, а через місяць вже бізнес і довідка з роботи за останні півроку. Тож в даному випадку аби давати 100, чи як деякі 110, відсотків гарантіі у відкритті візи треба мати особисте знайомство з консулом як мінімум, а ліпше з самим президентом)

Але. Але виходить що інших шляхів просто не існує, бо того переліку документів які я маю і про які ми говорили вище не достатньо. Телефонував у візовий центр, сказали що обов"язково потрібно: -рух коштів та залишок, - робота. Я являюсь підприємцем але офіційно діяльності не веду, рух коштів показати не можу, вірніше можу але там смішні суми. Можу показати довідку про залишок коштів та документи права власності на рухоме і нерухоме майно. Якщо візовий центр і прийме наявний перелік то шанси отримати візу дуже малі.

Така от палиця в двох кінцях виходить. Чи з двома кінцями)

Цікавить ваша думка і перепрошую за трішки сумбурний текст - не маю літературного таланту)

Дякую вже)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Телефонував у візовий центр, сказали що обов"язково потрібно: -рух коштів та залишок, - робота. Я являюсь підприємцем але офіційно діяльності не веду, рух коштів показати не можу, вірніше можу але там смішні суми. Можу показати довідку про залишок коштів та документи права власності на рухоме і нерухоме майно. Якщо візовий центр і прийме наявний перелік то шанси отримати візу дуже малі.

Така от палиця в двох кінцях виходить. Чи з двома кінцями)

Цікавить ваша думка і перепрошую за трішки сумбурний текст - не маю літературного таланту)

Дякую вже)

Да, все верно. Самые главные док-ты справка с работы и движение средств из банка. В Вашем случае обращение к посредникам самый оптимальный вариант.

PS инф-ция свежая - сегодня муж подавался на визу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...