Перейти к содержанию



pgv

підстави на отримання карти поляка.

Рекомендуемые сообщения

Хочу зробити карту поляка, але неможу однозначно прояснити для себе один нюанс.

 

доведе, що принаймні один з батьків (батько або мати), дідусь чи бабуся або ж прадід

та прабабуся (обоє) були польської національності або ж мали польське громадянство.

 

Всі мої діди і бабусі були народжені в Польщі між 1920 і 1939 роками. Відповідно, думаю, що таки мали польське громадянство.

Але як їх там реєстрували без розуміння. Дід каже що поляків записували як католиків, а українців як православних )))

Може хтось таки в курсі чи дають карту поляка внукам народжених в Польщі в 20-ті роки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу зробити карту поляка, але неможу однозначно прояснити для себе один нюанс.

 

 

 

Всі мої діди і бабусі були народжені в Польщі між 1920 і 1939 роками. Відповідно, думаю, що таки мали польське громадянство.

Але як їх там реєстрували без розуміння. Дід каже що поляків записували як католиків, а українців як православних )))

Може хтось таки в курсі чи дають карту поляка внукам народжених в Польщі в 20-ті роки?

 

Про Карту Поляка багато інформації. Читайте.

Головний склад документів необхідний щоб подати повну заяву на Карту Поляка:

  • заява, котра доступна тут її потрібно заповнити згідно з поясненнями долученими до заяви
  • 1 фотографія – інструкція яка стосується фотографії доступна тут
  • Скомплектовані і скопійовані документи що свідчать про польське походження

Увага: такими документами і доказами можуть бути нп: польські документи тотожності; акти цивільного стану або їх дублікати; метрики хрещення; шкільні свідоцтва; документи, які підтверджують зв'язок з польським походженням, документи, підтверджуючі факт депортації або ув’язнення, які містять запис про польське походження; документи про реабілітацію особи депортованої, яка містить запис про польське походження цієї особи; закордонні доводи тотожності які містять інформацію на тему польського походження; довідка полонійної організації, підтверджуюча активне взяття на себе зобовязань в діяльність для мови і культури польської або польської народної меншості; юридичне рішення про польське походження, видане згідно з записами закону про репатріацію, і тд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про Карту Поляка багато інформації. Читайте.

Головний склад документів необхідний щоб подати повну заяву на Карту Поляка:

  • заява, котра доступна тут її потрібно заповнити згідно з поясненнями долученими до заяви
  • 1 фотографія – інструкція яка стосується фотографії доступна тут
  • Скомплектовані і скопійовані документи що свідчать про польське походження

Увага: такими документами і доказами можуть бути нп: польські документи тотожності; акти цивільного стану або їх дублікати; метрики хрещення; шкільні свідоцтва; документи, які підтверджують зв'язок з польським походженням, документи, підтверджуючі факт депортації або ув’язнення, які містять запис про польське походження; документи про реабілітацію особи депортованої, яка містить запис про польське походження цієї особи; закордонні доводи тотожності які містять інформацію на тему польського походження; довідка полонійної організації, підтверджуюча активне взяття на себе зобовязань в діяльність для мови і культури польської або польської народної меншості; юридичне рішення про польське походження, видане згідно з записами закону про репатріацію, і тд.

Я вже то читав )) з документів на рухах нічого такого немає, треба шукати. Є свідотства про народження видані ссср в 1954 році. Треба в архів іти.

Скоріше за все знайду якісь церковні метрики хрещення. Але дуже сумніваюсь що там буде написано "поляк".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будет запись "поляк" получите карту, если нет, то знач не повезло. Искать документы с национальностью...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...