Перейти к содержанию



skakalkin

Зміна підстави перебування у Литві

Рекомендуемые сообщения

Я так прикинув, що у наступному році подовжувати ВНЖ на підставі власного ІП для мене немає сенсу (з огляду на зміни у законодавстві). Тому подумав - чи не піти працювати за наймом?

Виникає питання: чи збережеться при переході зі статусу власника ІП на статус працівника безперервність річних дозволів на проживання у Литві, щоб потім можна було отримати безстроковий дозвіл на проживання? Або Міграція почне новий відлік 5 років, потрібних для отримання ПМЖ?

 

Як виглядає такий процес з погляду міграційного законодавства?

 

Дякую.

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так прикинув, що у наступному році подовжувати ВНЖ на підставі власного ІП для мене немає сенсу (з огляду на зміни у законодавстві). Тому подумав - чи не піти працювати за наймом?

Виникає питання: чи збережеться при переході зі статусу власника ІП на статус працівника безперервність річних дозволів на проживання у Литві, щоб потім можна було отримати безстроковий дозвіл на проживання? Або Міграція почне новий відлік 5 років, потрібних для отримання ПМЖ?

 

Як виглядає такий процес з погляду міграційного законодавства?

 

Дякую.

 

 

Вам би на зустрич з нами.

 

4680_original.gif
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так прикинув, що у наступному році подовжувати ВНЖ на підставі власного ІП для мене немає сенсу (з огляду на зміни у законодавстві). Тому подумав - чи не піти працювати за наймом?

Виникає питання: чи збережеться при переході зі статусу власника ІП на статус працівника безперервність річних дозволів на проживання у Литві, щоб потім можна було отримати безстроковий дозвіл на проживання? Або Міграція почне новий відлік 5 років, потрібних для отримання ПМЖ?

Як виглядає такий процес з погляду міграційного законодавства?

На 5 років перебування для отримання постійного статусу не впливає під яким "соусом" ви перебували в тимчасовому статусі - працювали найманцем, чи мали посвідку по ІП. Так що шукайте, того, хто вас візьме на роботу. Я би й сам був би радий так змінити свою причину для перебування, бо три працівники мені в моєму ІП зовсім не потрібні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не впливає під яким "соусом" ви перебували в тимчасовому статусі - працювали найманцем, чи мали посвідку по ІП

Ні, то я розумію. Питання у тому, чи не перерве сам процес оформлення на роботу тієї "безперервності"?

Тобто чи не виникне необхідності, наприклад, позбутися ВНЖ, отримати візу на деякий час (що і призведе до розриву), і тільки після цього подаватися на нове ВНЖ?

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ні, то я розумію. Питання у тому, чи не перерве сам процес оформлення на роботу тієї "безперервності"?

Тобто чи не виникне необхідності, наприклад, позбутися ВНЖ, отримати візу на деякий час (що і призведе до розриву), і тільки після цього подаватися на нове ВНЖ?

 

Як розказали мені в міграції, саме головне щоб не було перерв між картками ВНЖ. Якщо буде хоч місяц перерви - тоді 5 років буде рахуватись з початку. На якій підставі ви будете отримувати картку ВНЖ їх не турбує. Мета - отримувати 5 років картку ВНЖ без перерв.

 

Вам необхідно просто подавати інші документи (вже від роботодавця) на поновлення вашого ВНЖ, коли буде підходити строк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам необхідно просто подавати інші документи (вже від роботодавця) на поновлення вашого ВНЖ, коли буде підходити строк.

Ось про це я і питав. Дякую за пораду!

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось про це я і питав. Дякую за пораду!

Ви можете оформити дозвіл на працевлаштування маючи посвідку на проживання зі своїм ІП, точніше ваш роботодавець подає документи на дозвіл, коли отримаєте, починаєте працювати, а коли настане час подавати на продовження посвідки, подасте за умови контракту на роботу, тобто перериву не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви можете оформити дозвіл на працевлаштування маючи посвідку на проживання зі своїм ІП, точніше ваш роботодавець подає документи на дозвіл, коли отримаєте, починаєте працювати, а коли настане час подавати на продовження посвідки, подасте за умови контракту на роботу, тобто перериву не буде.

А хіба я можу законно перебувати у ЛР, маючи посвідку, видану на підставі ІП, але працюючи за наймом? Чи не є це порушенням?

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хіба я можу законно перебувати у ЛР, маючи посвідку, видану на підставі ІП, але працюючи за наймом? Чи не є це порушенням?

Не є порушенням, якщо ви оформили дозвіл на працевлаштування.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не є порушенням, якщо ви оформили дозвіл на працевлаштування.

О, так це добра новина! Виявляється, все набагато простіше, ніж я гадав.

Дякую.

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, так це добра новина! Виявляється, все набагато простіше, ніж я гадав.

Дякую.

Якщо так все просто, то може підкажете де можна легко працевлаштуватись з контрактом на декілька років?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо так все просто, то може підкажете де можна легко працевлаштуватись з контрактом на декілька років?

Хіба я казав, що це просто? Я сказав, що це "простіше, ніж я думав" - а то різні речі :)

 

Все залежить від спеціальності та кваліфікації у кожному конкретному випадку, а також від багатьох інших нюансів. Не думаю, що є універсальна відповідь на таке запитання.

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...