Перейти к содержанию



King33

Не могу записаться в Консульство Польши

Рекомендуемые сообщения

Могу дать номер телефона человека, который может зарегистрировать в Виннице. На счет срочности - не знаю, это уже лично с ним разговаривать. Но если есть возможность зарегистрировать, то зарегистрирует 100%.

Дайте номер, пожалуйста, в ЛС

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а ніхто не спробува дзвонити в МЗС Польщі - стукати у всі двері . ви українці і далі будете мовчазним бидлом ?

здається, тут є лише один представник бидла :) але він себе вважає за д'Артаньяна, як водиться...

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

здається, тут є лише один представник бидла :) але він себе вважає за д'Артаньяна, як водиться...

Я сподівався. що скоріше Атос - а що дивно москалики швидко перемалювались , чи не так ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вчера здал документы в кон.центре в Одессе без проблем за 1,5 часа люди были но не много и быстро главное чтоб документы были готовы и страховка была я прождал в очереди за страховкой за год заплатил на шенген 412 гр плюс платежи 955 гр, я записался сначала по телефону не мог сразу дозвонится звонил раз пять подряд дозвонился ,но люди были и без записи,вообще мне понравилось быстро без нервов,единственное ехать с Крыма далеко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вчера здал документы в кон.центре в Одессе без проблем за 1,5 часа люди были но не много и быстро главное чтоб документы были готовы и страховка была я прождал в очереди за страховкой за год заплатил на шенген 412 гр плюс платежи 955 гр, я записался сначала по телефону не мог сразу дозвонится звонил раз пять подряд дозвонился ,но люди были и без записи,вообще мне понравилось быстро без нервов,единственное ехать с Крыма далеко

 

Заввидуем блой завистью Одесситам! Уже вторые сутки звоню в визовый центр, паралельно сижу на их сайте, дату выбить нереально. Нас наверно действительно считают за "быдло". Хотел бы я увидеть американца, немца или канадца, который бы 2-е суток тупо сидел за телефоном исключительно для того, что бы выбить дату для подачи документов на получение визы.

Может действительно пора бить в колокола, выходить на центральные СМИ и рассказывать всю правду. Куда смотрит Генконсульство польши (я более чем уверен, кто либо из консультства читает эту тему, но почему никто не реагирует?0.) Я сегодня по Гуглах и Яндексах ни разу не нашел ссылку о каких либо проблемах оформления визы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заввидуем блой завистью Одесситам! Уже вторые сутки звоню в визовый центр, паралельно сижу на их сайте, дату выбить нереально. Нас наверно действительно считают за "быдло". Хотел бы я увидеть американца, немца или канадца, который бы 2-е суток тупо сидел за телефоном исключительно для того, что бы выбить дату для подачи документов на получение визы.

Может действительно пора бить в колокола, выходить на центральные СМИ и рассказывать всю правду. Куда смотрит Генконсульство польши (я более чем уверен, кто либо из консультства читает эту тему, но почему никто не реагирует?0.) Я сегодня по Гуглах и Яндексах ни разу не нашел ссылку о каких либо проблемах оформления визы.

якби ви почитали про схожу ситуацію в Білорусі, як я порадив, то ви б приблизно уявляли собі реакцію Генконсульства на ваші "дзвони у ЗМІ", бо все це вже було. Чатуйте на дати, коли час запису "викидається" на сайті, і буде вам щастя

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якби ви почитали про схожу ситуацію в Білорусі, як я порадив, то ви б приблизно уявляли собі реакцію Генконсульства на ваші "дзвони у ЗМІ", бо все це вже було. Чатуйте на дати, коли час запису "викидається" на сайті, і буде вам щастя

 

А можете дати ссилкі на форуми чи сайти,як це було в Білорусі? Підскажіть (можна в ЛС) як правильно це робити: "Чатуйте на дати, коли час запису "викидається" на сайті".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можете дати ссилкі на форуми чи сайти,як це було в Білорусі? Підскажіть (можна в ЛС) як правильно це робити: "Чатуйте на дати, коли час запису "викидається" на сайті".
ні, посилань певних не маю під рукою, інформацію можете знайти на форумах та ресурсах типу onliner.by чи tut.by . Основний сенс відповідей польскої сторони такий: "Ми робимо що можемо, а ви самі розбирайтеся з вашими баригами". І дійсно, чому це поляки мають боротися з місцевими піратами? Поляки періодично щось шаманять з реєстрацією, щоб ускладнити перехоплення, але "посередники" завжди на крок попереду.

 

Щодо днів, коли інфа оновлюється - шукайте там же. Думаю, що принцип її оновлення однаковий що в Україні, що в Білорусі: вільний час з'являється у певні дні (наприклад, щопонеділка), і одразу ж займаються баригами та щасливчиками. Точніше сказати не можу, бо давно не цікавився цим явищем. Я думав, що це суто білоруська фігня, не очікував, що таке є і в Україні.

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Основний сенс відповідей польскої сторони такий: "Ми робимо що можемо, а ви самі розбирайтеся з вашими баригами". І дійсно, чому це поляки мають боротися з місцевими піратами? Поляки періодично щось шаманять з реєстрацією, щоб ускладнити перехоплення, але "посередники" завжди на крок попереду.

 

Поясніть будь ласка, для чого потрібно було робити схеми, щоб цим могли користуватись і заробляти на громадянах України якісь "бариги", "посередники", чи "пірати"? Чому не зробити запис на подачу документів виключно в консульствах Польші? Ось тоді було б відомо, хто тут воду каламутить. А так, на мій погляд, чистої води зговір. Корупцію в нашій країні не подолати (уже натрапив на сайти, де за 200-300 Євро оформляють без будь-яких проблем візи на протязі 3-6 днів).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому не зробити запис на подачу документів виключно в консульствах Польші?

тому що це нічого не змінює. В Білорусі запис робиться на сайтах консульств, а час все одно перехоплюється на 90%. Під баригами я маю на увазі тих, хто перехоплює час запису і змушує людей купляти його (а не візові центри). Схеми робить не консульство, а місцеві зловмисники. До того ж, за законом їх діяльність не підпадає під покарання, якщо вони зареєстрували її як "надання туристичних послуг" або щось подібне, та сплачують податки.

<noindex>
</noindex>
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тому що це нічого не змінює. В Білорусі запис робиться на сайтах консульств, а час все одно перехоплюється на 90%. Під баригами я маю на увазі тих, хто перехоплює час запису і змушує людей купляти його (а не візові центри). Схеми робить не консульство, а місцеві зловмисники. До того ж, за законом їх діяльність не підпадає під покарання, якщо вони зареєстрували її як "надання туристичних послуг" або щось подібне, та сплачують податки.

 

Дуже голосно було у Польщі, коли записатись у консульстві було неможливо. Особливо ця проблема торкалась Львову. Багато писали і зверталися у МЗС Польщі. На інформації у консульсві и прийому документів сиділи наші тітки. Тому перевели на запис по інтернету. Але як бачимо, нашу ментальність нічим не подолати...Залишається брати диктафон і іти у те центри і консульсва (особливо якщо на прийомі далі сидять наші громадяни)

Nie kradnij - władza nie znosi konkurencji

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже голосно було у Польщі, коли записатись у консульстві було неможливо. Особливо ця проблема торкалась Львову. Багато писали і зверталися у МЗС Польщі. На інформації у консульсві и прийому документів сиділи наші тітки. Тому перевели на запис по інтернету. Але як бачимо, нашу ментальність нічим не подолати...Залишається брати диктафон і іти у те центри і консульсва (особливо якщо на прийомі далі сидять наші громадяни)

Самое интересное что в визовом центре в Житомире например никогда нет посетителей) Я ходил 3 раза и постоянно было свободно, возникает вопрос ому нужна запись через интернет если очередей нет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Народ 21 век на дворе.

В электроном виде че слабо делать заявки.

 

А Вы попробуйте в электронном виде зарегистрироваться в Винницком округе и тогда расскажите какой век на дворе. Если получится, с меня коньяк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дзвонив сьогодні з 12 години з періодичністю в 30-40 хвилин. На міські номери дозвонитися не тяжко, але вартість дзвінка з мобілки коштує близько 7-8 гривен. Дуже дороге удовольствие. На номер 050 дозвонитися майже не можливо. Сайт з 15 годин взагалі не працює. Я в шоці і до цих пір не можу зрозуміти, в чому причина таких проблем. А ще більше не розумію, для чого видавати людям Карти поляка, якщо останні не можуть отримати візу до Польщі і відвідати свою історичну вітчизну.

Доброго дня

На 050... дзвоніть безперестанку додзвонитись реально... сама особисто по декілька раз на день додзвонювалась. Але безперестанку набирала 15-30 хв. номер. Сайт взагалі не реєструє - нереально. Пробуйте десь після 14. 00 я так вичислила, що консульство десь в тій годині видає нові дати і дівчинка на колл- центрі сказала що біля обіду зявляються. Питайте відразу на візові центри найближчі до вас бо мені у свій обласний центр не вдалось записатись а в сусідній, що до округу належить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Вы попробуйте в электронном виде зарегистрироваться в Винницком округе и тогда расскажите какой век на дворе. Если получится, с меня коньяк.

+ 5 на е-консулаті неможливо також це зробити в "електронному вигляді" оскільки видає відсутні вільні дати... розумні тут є також і не суть у 21 столітті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, даже если даст Бог дозвонюсь в визовый центр и "поймаю дату", я смогу записать на подачу документов себя и жену, или же только себя?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, даже если даст Бог дозвонюсь в визовый центр и "поймаю дату", я смогу записать на подачу документов себя и жену, или же только себя?

 

Сможете и себя и жену, при условии что будет 2 свободных "места" :) Это еще та засада... )))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите, даже если даст Бог дозвонюсь в визовый центр и "поймаю дату", я смогу записать на подачу документов себя и жену, или же только себя?

я когда последний раз делал визу в Луцке так вообще без записи и не куда не звонил, прихожу в этой визовый центр(мест как всегда нет, на два дня все расписано), сижу в машине-жду, запись кончилась, людей по записям уже нет , до конца закрытия центра остаетьстя час -охраник дает добро ,вот и все ;) сейчас может чё и изменилось -нескажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Винницком округе это не проходит, только предварительная запись по телефону или на сайте. Третьи сутки борьбы с бюрократической системой не принесли никаких результатов. Уже три дня подряд левой рукой дозваниваюсь в Визовый центр, правой рукой на нотике пытаюсь зарегится на сайте. Только сегодня раз 10 дозвонился - результат "Нет дат" и все. Про сайт уже вообще молчу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Винницком округе это не проходит, только предварительная запись по телефону или на сайте. Третьи сутки борьбы с бюрократической системой не принесли никаких результатов. Уже три дня подряд левой рукой дозваниваюсь в Визовый центр, правой рукой на нотике пытаюсь зарегится на сайте. Только сегодня раз 10 дозвонился - результат "Нет дат" и все. Про сайт уже вообще молчу.

Не розчаровуйтесь, все получиться. Одне що по роботі вам терміни горять. Просто зараз час пік. Все получиться в найкращий для вас момент, можливо вам зараз ще не час їхати тому так вас і тримає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Винницком округе это не проходит, только предварительная запись по телефону или на сайте. Третьи сутки борьбы с бюрократической системой не принесли никаких результатов. Уже три дня подряд левой рукой дозваниваюсь в Визовый центр, правой рукой на нотике пытаюсь зарегится на сайте. Только сегодня раз 10 дозвонился - результат "Нет дат" и все. Про сайт уже вообще молчу.

если срочно надо -так поедьте в Одессу сдайте-там без проблем, быстрее подадите-быстрее поедете на работу,быстрее денег заработаете, ну а если не катит, или времени полно-ну так еще 5 дней на дому руками бесплатно работайте ведя борьбу с несгибаемой бюрократической системой матушки-родины :ico_qip_bm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если срочно надо -так поедьте в Одессу сдайте-там без проблем, быстрее подадите-быстрее поедете на работу,быстрее денег заработаете, ну а если не катит, или времени полно-ну так еще 5 дней на дому руками бесплатно работайте ведя борьбу с несгибаемой бюрократической системой матушки-родины :ico_qip_bm:

 

Не принимает Одесса документы из других консульских округов....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...