Перейти к содержанию



vadimgrush

Репетитор польскої мови в Щецині

Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора форумчани. Працюю на даний момент в Щецині. Після 4 місяців перебування в Польщі ця країна склала на мене досить хороше враження. Проте досить сильно відчувається дискомфорт через мовний барє'р. Хоча і стараюся сам за допомогою аудіозаписів та "самоучітілєй" навчатися польскому, проте розумію що на цьому далеко не заїдеш. Можливо хтось в цьому місті надає послуги репетиторства для українців чи можливо може когось порекомендувати. Буду вдячний за будь яку інформацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю як є така потреба, то можна я самому пошукати. Шукаэти тих хто вчить в вашому місті російської (<noindex>ЛІНК</noindex>). Дуже велика вірогідність що хтось з них вчить й навпаки - польскої, але при цьому буде знати російську чи українську.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора форумчани. Працюю на даний момент в Щецині. Після 4 місяців перебування в Польщі ця країна склала на мене досить хороше враження. Проте досить сильно відчувається дискомфорт через мовний барє'р. Хоча і стараюся сам за допомогою аудіозаписів та "самоучітілєй" навчатися польскому, проте розумію що на цьому далеко не заїдеш. Можливо хтось в цьому місті надає послуги репетиторства для українців чи можливо може когось порекомендувати. Буду вдячний за будь яку інформацію.

У меня есть несколько знакомых филологов и лекторов, как русскоязычных поляков так и наших специалистов. Правда они в Варшаве и обучают не дорого он-лайн. Если вам такая форма подходит, напишите в личку - дам контакты, выберете...

В жизни нет ничего, чего стоило бы бояться, есть только то, что нужно понять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня есть несколько знакомых филологов и лекторов, как русскоязычных поляков так и наших специалистов. Правда они в Варшаве и обучают не дорого он-лайн. Если вам такая форма подходит, напишите в личку - дам контакты, выберете...

Дякую, проте онлайн - це трохи не те що я шукаю. Хочеться старим добрим методом - наживо.

Скористався посиланням. Щось ніби підшукав. Буду телефонувати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, проте онлайн - це трохи не те що я шукаю. Хочеться старим добрим методом - наживо.

Скористався посиланням. Щось ніби підшукав. Буду телефонувати.

Доброго дня всім! Теж живу і працюю в Щецині. Зараз шукаю подібні курси для своєї дружини. А Ваші як результати? Знайшли щось підходяще?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора форумчани. Працюю на даний момент в Щецині. Після 4 місяців перебування в Польщі ця країна склала на мене досить хороше враження. Проте досить сильно відчувається дискомфорт через мовний барє'р. Хоча і стараюся сам за допомогою аудіозаписів та "самоучітілєй" навчатися польскому, проте розумію що на цьому далеко не заїдеш. Можливо хтось в цьому місті надає послуги репетиторства для українців чи можливо може когось порекомендувати. Буду вдячний за будь яку інформацію.

 

 

<noindex>http://polskiakcent.pl/index.html</noindex> - Обучение польскому языку в Щецине

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...