Перейти к содержанию



floyd

Кандидат от провинции. Отправил доки inside Canada

Рекомендуемые сообщения

Дайте контакти, будь-ласка, але якось цікаво получається, як я можу щось натворити в Україні, будучи в Канаді, не логічно дуже. Логічніше було б подати канадські police certificates на мою думку.

 

<noindex>http://ukrtrust.net/spravka_syd</noindex>

 

вот их емейл [email protected] — отвечают быстро.

 

за две справки (сделанные в течение дня) + доставка в Ванкувер DHL я по вестерн юнион заплатил 69 USD. На все про все ушло около недели. Им нужны копии паспорта только.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ataman, Вы думаете все преступления раскрываются мгновенно? Вот прям максимум в течении 5минут после преступления? :)

Вы могли совершить преступление, и только через долгое время его раскрыли, когда Вы уже были в Канаде, например. Финансовые мошенничества вообще могут вскрыться через н-ное количество лет

Просто знайомий перебуває в Канаді вже понад 3 роки, нещодавно отримав перманент по експрес ентрі, але довілки не поновлював а подав 3 річної давності і все пройшло. Чи може хто знає офіційний документ з вимогою поновлювати довідки кожні півроку, так як на момент подачі довідки були свіжі, а те що так довго розглядають справу то на це вплинути не можемо.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Довідки дійсні 1 рік: <noindex>http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM5690E.pdf</noindex>

Note: Police certificates are generally considered to be valid for one year from date of issue; therefore depending on the processing time of your application, you may be requested to submit new certificates.

 

Можете не відсилати довідки, тоді через місяць-два вас попросять конкретно їх дослати, що затримає обробку вашого аплікейшину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто знайомий перебуває в Канаді вже понад 3 роки, нещодавно отримав перманент по експрес ентрі, але довілки не поновлював а подав 3 річної давності і все пройшло. Чи може хто знає офіційний документ з вимогою поновлювати довідки кожні півроку, так як на момент подачі довідки були свіжі, а те що так довго розглядають справу то на це вплинути не можемо.

 

У меня в точно такой же ситуации этот фокус не прошел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня в точно такой же ситуации этот фокус не прошел.

Уточнив у знайомого, він окремо на експрес ентрі робив довідки, так як мусив подаватися в друге, перший раз по федералці було відмовлено. Вибачте за некоректну інформацію. В мене довідки видані в серпні 2015, тому не знаю чи варто замовляти нові, ніби й старі дійсні. А лист нагадування, як виявляється, всім стандартний висилають. Тому й питаю хто та як робив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ataman, всем аппликантам cic присылает уведомление-напоминание о необходимости предоставить справку о несудимости, оплатить RPRF и др. где-то ближе к концу федерального этапа. Я, когда мы сами были еще в процессе, читала на англоязычном форуме как одна девушка получила письмо и, видимо, отправила справку о несудимости старую какую-то и она решила не обновлять ее, т.к. вроде как выполнила условие. В итоге ей отказали в ПР, причем формулировка как раз и была - не предоставила документы по запросу. А она там всем доказывала, что вроде как все предоставила, как такое вообще может быть. Может быть, она не предоставила еще какую-то бумажку, я до конца эту ситуацию не знаю. Но факт остается фактом. Т.к. мы тогда уже получили резиденство, то я перестала заходить в эту тему и не знаю чем все это закончилось. Но лично для себя я бы рисковать точно не стала, даже если вероятность отказа была б только 1%.

 

При отправке на федеральный этап, в гайде для номинантов провинции однозначно написано, что справка должна быть не старше 3месяцев на момент получения пакет документов в Сиднее(к сожалению ссылку не сброшу-искать не буду, но если этот вопрос важен, пересмотрите сами соответстующий раздел гайда). А сама справка действительно действует год.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ataman, всем аппликантам cic присылает уведомление-напоминание о необходимости предоставить справку о несудимости, оплатить RPRF и др. где-то ближе к концу федерального этапа. Я, когда мы сами были еще в процессе, читала на англоязычном форуме как одна девушка получила письмо и, видимо, отправила справку о несудимости старую какую-то и она решила не обновлять ее, т.к. вроде как выполнила условие. В итоге ей отказали в ПР, причем формулировка как раз и была - не предоставила документы по запросу. А она там всем доказывала, что вроде как все предоставила, как такое вообще может быть. Может быть, она не предоставила еще какую-то бумажку, я до конца эту ситуацию не знаю. Но факт остается фактом. Т.к. мы тогда уже получили резиденство, то я перестала заходить в эту тему и не знаю чем все это закончилось. Но лично для себя я бы рисковать точно не стала, даже если вероятность отказа была б только 1%.

 

При отправке на федеральный этап, в гайде для номинантов провинции однозначно написано, что справка должна быть не старше 3месяцев на момент получения пакет документов в Сиднее(к сожалению ссылку не сброшу-искать не буду, но если этот вопрос важен, пересмотрите сами соответстующий раздел гайда). А сама справка действительно действует год.

Дякую за поради. Замовляю на всякий випадок українські довідки. Ще одну халепу згадав. В 2003, 2004 та 2005 був в Англії, кожен раз по 5 місяців то чи треба в такому випадку довідка з Англії, пишуть що треба якщо більше 6 місяців, але точно не вказано чи в одному році, чи сумарно, і в аплікейшн просять schedule A Background information. Section 8 Personal History and Section 12 Addresses must cover the 10 year history prior to your submitting your application or beginning at the age of 18 whichever is the most recent. тобто маю вказувати з 2005 року де був. Також в листі нагадуванні пишуть If you have not already done so, provide Original Police Certificates from each country and territory where you lived for six or more months in a row since the age of 18, for you and all family members over

18. Ключове слово in a row . Що думаєте на рахунок цього?

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за поради. Замовляю на всякий випадок українські довідки. Ще одну халепу згадав. В 2003, 2004 та 2005 був в Англії, кожен раз по 5 місяців то чи треба в такому випадку довідка з Англії, пишуть що треба якщо більше 6 місяців, але точно не вказано чи в одному році, чи сумарно, і в аплікейшн просять schedule A Background information. Section 8 Personal History and Section 12 Addresses must cover the 10 year history prior to your submitting your application or beginning at the age of 18 whichever is the most recent. тобто маю вказувати з 2005 року де був. Також в листі нагадуванні пишуть If you have not already done so, provide Original Police Certificates from each country and territory where you lived for six or more months in a row since the age of 18, for you and all family members over

18. Ключове слово in a row . Що думаєте на рахунок цього?

Дякую

Именно суммарно. Гдето на форуме недавно обсуждалось это. 5+5 месяцев - нужно брать справку.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 2003, 2004 та 2005 був в Англії, кожен раз по 5 місяців то чи треба в такому випадку довідка з Англії, пишуть що треба якщо більше 6 місяців, але точно не вказано чи в одному році, чи сумарно, і в аплікейшн просять schedule A Background information. Section 8 Personal History and Section 12 Addresses must cover the 10 year history prior to your submitting your application or beginning at the age of 18 whichever is the most recent. тобто маю вказувати з 2005 року де був.

В 2012 р. на семінарі в Києві питала про це якогось не останнього посадовця з консульского відділу (вже не пам"ятаю, хто то був, але хтось з тих, що приймає рішення). Він відповів однозначно: мається на увазі КОЖНЕ перебування 180 календарних днів і довше.

 

Я в 2005-2006 роках постійно в"їжджала-виїжджала з Австралії, але кожне окреме перебування складало менше 6 місяців за раз. Виходячи з наведеного вище тлумачення, довідку звідти не надавала. ПР отримала без питань.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за поради. Замовляю на всякий випадок українські довідки. Ще одну халепу згадав. В 2003, 2004 та 2005 був в Англії, кожен раз по 5 місяців то чи треба в такому випадку довідка з Англії, пишуть що треба якщо більше 6 місяців, але точно не вказано чи в одному році, чи сумарно, і в аплікейшн просять schedule A Background information. Section 8 Personal History and Section 12 Addresses must cover the 10 year history prior to your submitting your application or beginning at the age of 18 whichever is the most recent. тобто маю вказувати з 2005 року де був. Також в листі нагадуванні пишуть If you have not already done so, provide Original Police Certificates from each country and territory where you lived for six or more months in a row since the age of 18, for you and all family members over

18. Ключове слово in a row . Що думаєте на рахунок цього?

Дякую

Совсем недавно менялись правила по поводу in a row. Теперь нужна справка даже если набегает 6 и более месяцев суммарно.

Вот цитата <noindex>с сайта IRCC</noindex>

In general, you and all the people in your family who are 18 or older need to get a police certificate. You must get one from each country or territory where you have spent six or more months since the age of 18. For example:

 

if you visited, worked or lived in a country for two months, left for a few years, then returned for four months, that counts as spending six months there. In this case, you would need a certificate.

12.12.2015 - IELTS G: L9 R9 W7 S7.5 Spouse: L8.5 R7.5 W6.5 S6.5 ==== 25.12.2015 - EE Profile (CRS 477) ==== 06.01.2016 - ITA ==== 05.02.2016 - PR Application/AOR

03.08.2016 - PPR!

18.10.2016 - Landed at YYZ. Начало новой дороги!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Совсем недавно менялись правила по поводу in a row. Теперь нужна справка даже если набегает 6 и более месяцев суммарно.

Вот цитата <noindex>с сайта IRCC</noindex>

Теж нещодавно натрапив на таку інформацію. Я подавав в аплікейшн що за останні 10 років був раз в Англії якраз в 2005 5 місяців, відомо чи звязуються вони з посольствами інших краін для перевірки інформації? Тобто вони по ідеї не знатимуть що я був більше ніж 5 місяців, якщо не уточнять це в посольстві Англіі.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж нещодавно натрапив на таку інформацію. Я подавав в аплікейшн що за останні 10 років був раз в Англії якраз в 2005 5 місяців, відомо чи звязуються вони з посольствами інших краін для перевірки інформації? Тобто вони по ідеї не знатимуть що я був більше ніж 5 місяців, якщо не уточнять це в посольстві Англіі.....

Связываются ли с посольством - я не знаю. Возможно, могут запросить информацию, а может и прокатит. Тут все на Ваш страх и риск. Примите к сведению, что отсутствие PCC - наиболее распространенная причина отказа.

12.12.2015 - IELTS G: L9 R9 W7 S7.5 Spouse: L8.5 R7.5 W6.5 S6.5 ==== 25.12.2015 - EE Profile (CRS 477) ==== 06.01.2016 - ITA ==== 05.02.2016 - PR Application/AOR

03.08.2016 - PPR!

18.10.2016 - Landed at YYZ. Начало новой дороги!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж нещодавно натрапив на таку інформацію. Я подавав в аплікейшн що за останні 10 років був раз в Англії якраз в 2005 5 місяців, відомо чи звязуються вони з посольствами інших краін для перевірки інформації? Тобто вони по ідеї не знатимуть що я був більше ніж 5 місяців, якщо не уточнять це в посольстві Англіі.....

Как у будущего гражданина Канады, у Вас неправильная ментальная установка, которая моюет доставить множество проблем в будущем.

Если справка нужна, значит буду ее делать, а не поиск с ходу путей как не делать, а узнают ли, а свяжутся ли и т.д.

Канада - логичная и продуманная страна. Если там ввели такое правило, значит были инциденты с каким то гастролером-преступником, значит к этому относятся серьезно.

Кроме того, Великобритания входит в Commonwealth и обмен информацией там 99,9999999% происходит.

В общем, старайтесь все правила выполнять, в отличии от стран СНГ они придуманы не от фонаря, а для поддержания высокого и безопасного уровня в Канаде.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Совсем недавно менялись правила по поводу in a row. Теперь нужна справка даже если набегает 6 и более месяцев суммарно.

Удачно я проскочила, значит... В таком случае присоединяюсь к мнению коллектива: если эта справка нужна - заказывайте, и чем скорее, тем лучше, чтобы самого себя же не задерживать. И да, как-то привыкайте играть по правилам, а не усложнять себе же жизнь. Вам же нечего скрывать?

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за поради. Тільки, що замовив довідку з Англії, добре що хоч перекладати не прийдеться ))))) І на останок, чи вплине якось відмова у візі в США на результат аплікейшн?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за поради. Тільки, що замовив довідку з Англії, добре що хоч перекладати не прийдеться ))))) І на останок, чи вплине якось відмова у візі в США на результат аплікейшн?

Отказ в визе вряд ли как-то повлияет на ваш кейс, разве что может стать поводом для более тщательной проверки. Куча людей получает отказы в визах по многим причинам - это не повод для отказа в иммиграционной визе.

А вот нарушение визовых правил, например, если человек просрочил свое пребывание в стране, въехал в страну нелегально и т.п. вполне может стать причиной отказа и бана на несколько лет.

 

12.12.2015 - IELTS G: L9 R9 W7 S7.5 Spouse: L8.5 R7.5 W6.5 S6.5 ==== 25.12.2015 - EE Profile (CRS 477) ==== 06.01.2016 - ITA ==== 05.02.2016 - PR Application/AOR

03.08.2016 - PPR!

18.10.2016 - Landed at YYZ. Начало новой дороги!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І на останок, чи вплине якось відмова у візі в США на результат аплікейшн?

Загалом не має вплинути (якщо тільки приводом для відмови не стало порушення закону або міграційних правил). Але не забудьте пояснити причину відмови у наведеному для цього місці в анкеті.

 

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Загалом не має вплинути (якщо тільки приводом для відмови не стало порушення закону або міграційних правил). Але не забудьте пояснити причину відмови у наведеному для цього місці в анкеті.

Я щось напевно не дочитав в анкеті, де це саме вказувати потрібно? Хотів перед вилітом в Канаду штатівську відкрити для того щоб дешевше через штати літати, а сказали що недостатньо звязків з Україною ((( нелегко довести коли вся сімя їде в Канаду))) думав принаявності канадських віз відмови не повинно бути, але...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я щось напевно не дочитав в анкеті, де це саме вказувати потрібно? Хотів перед вилітом в Канаду штатівську відкрити для того щоб дешевше через штати літати, а сказали що недостатньо звязків з Україною ((( нелегко довести коли вся сімя їде в Канаду))) думав принаявності канадських віз відмови не повинно бути, але...

При відкритті будь-якої візи ваше завдання - довести візовому офіцеру, що ви не порушуватимете візові умови та не намагатиметеся залишитися нелегально, і наявність інших віз ніякого значення тут не має. Розсудіть самі: ви летите в Канаду, прямо кажучи, "на пташиних правах" - без ПМЖ, без гарантії, що ваша робота і справді вас там чекає, тощо. В Україні вагомих зв"язків у вас не залишилося, ніякої мотивації до повернення сюди, якщо щось не складеться в Канаді. І тут ви просите американську візу... Подивіться на ситуацію очима візового офіцера і чесно скажіть, яке рішення ви б прийняли. Вам слід було почекати десь з півроку і подаватися вже з Канади, демонструючи стабільність свого життя тут (є робота, зарплатня, ліз на житло, діти до школи ходять...) Але вже що є, то є. Однак, як казав мені один колишній канадський візовий офіцер, якщо єдиним приводом для відмови було лише припущення наявності іміграційних намірів (відсутність зв"язків з країною громадянства підпадає під цю категорію), то на вашу ситуацію це не вплине - адже іміграційні наміри у вас дійсно є, але ви реалізували їх цілком законним способом. Гірше коли відмовляють через, наприклад, брак коштів. Тоді можуть повторно запросити підтвердження цих самих коштів зараз, щоб переконатися, що ви дійсно не позичили їх на пару тижнів показати в довідці.

 

В анкеті там є клаптик місця, де ви можете надати свої пояснення, якщо на якісь питання з переліку "чи не було" ви відповіли позитивно. Там поясніть про візу. Або в кавері. Якщо відмова є в письмовому вигляді, додайте копію, щоб продемонструвати, що ви нічого не приховуєте (Канада так і так перевірятиме це у Штатів, але так ви зекономите всім час).

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При відкритті будь-якої візи ваше завдання - довести візовому офіцеру, що ви не порушуватимете візові умови та не намагатиметеся залишитися нелегально, і наявність інших віз ніякого значення тут не має. Розсудіть самі: ви летите в Канаду, прямо кажучи, "на пташиних правах" - без ПМЖ, без гарантії, що ваша робота і справді вас там чекає, тощо. В Україні вагомих зв"язків у вас не залишилося, ніякої мотивації до повернення сюди, якщо щось не складеться в Канаді. І тут ви просите американську візу... Подивіться на ситуацію очима візового офіцера і чесно скажіть, яке рішення ви б прийняли. Вам слід було почекати десь з півроку і подаватися вже з Канади, демонструючи стабільність свого життя тут (є робота, зарплатня, ліз на житло, діти до школи ходять...) Але вже що є, то є. Однак, як казав мені один колишній канадський візовий офіцер, якщо єдиним приводом для відмови було лише припущення наявності іміграційних намірів (відсутність зв"язків з країною громадянства підпадає під цю категорію), то на вашу ситуацію це не вплине - адже іміграційні наміри у вас дійсно є, але ви реалізували їх цілком законним способом. Гірше коли відмовляють через, наприклад, брак коштів. Тоді можуть повторно запросити підтвердження цих самих коштів зараз, щоб переконатися, що ви дійсно не позичили їх на пару тижнів показати в довідці.

 

В анкеті там є клаптик місця, де ви можете надати свої пояснення, якщо на якісь питання з переліку "чи не було" ви відповіли позитивно. Там поясніть про візу. Або в кавері. Якщо відмова є в письмовому вигляді, додайте копію, щоб продемонструвати, що ви нічого не приховуєте (Канада так і так перевірятиме це у Штатів, але так ви зекономите всім час).

[/quo

Дякую за пояснення. Я вже пізніше зрозумів , що треба було показувати документи на квартиру і тд і тп, але як кажуть "хорошая мисля приходит опосля"))) Треба то вписувати в Schedule A Background? Просто получається ніби хотів обманути, я просто не побачив що там написано "інші країни" тим більше цю форму заповнював ще на номінацію, коли не подавався ще на візу, як то сприймуть? Та скільки в мене приблизно часу є щоб все поміняти, так як чекаю довідку з Англії та України?

Дякую

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, когда на руках есть номинация от провинции, нужно-ли прикладывать результаты IELTS при подаче на ПР?

Только что смотрел сайт CIC, последнее обновление по бумажным стримам за 2012 год, который говорит что тест нужен только для НОКа C и D. А как быть если номинация без привязки к НОКу (Онтарио Мастер Стрим)?

Если нужно, то какой срок действия сертификата, опять 1 год? Т.е. если провинция не успеет в срок выдать номинацию опять идти на экзамен?

 

Если всё-же успеть податься с действующим IELTS, но в период рассмотрения он будет expired - как тут быть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подскажите пожалуйста, когда на руках есть номинация от провинции, нужно-ли прикладывать результаты IELTS при подаче на ПР?

Только что смотрел сайт CIC, последнее обновление по бумажным стримам за 2012 год, который говорит что тест нужен только для НОКа C и D. А как быть если номинация без привязки к НОКу (Онтарио Мастер Стрим)?

Если нужно, то какой срок действия сертификата, опять 1 год? Т.е. если провинция не успеет в срок выдать номинацию опять идти на экзамен?

 

Если всё-же успеть податься с действующим IELTS, но в период рассмотрения он будет expired - как тут быть?

 

Срок действия IELTS ровно 2 года.

 

По поводу срока - он должен действовать на момент подачи.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То что срок действия 2 года не мешает половине канадских инстанций требовать чтоб сертификат был действителен больше 12 месяцев. Сайт ОнтариоИмигрешин:

I obtained my IELTS results more than 12 months ago but they are still valid. Can I submit these?

No. Your IELTS results must have been obtained within the last 12 months.

На всякий случай: я не про ЕЕ подачу говорю, а про бумажную, т.к. там и требования и процедура разные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

думаю це питання не раз звучало,але як треба,на зло не знаходжу. В аплікаційній формі країну народження вказувати УРСР чи Україна? Дякую

Программа MPNP2015:28/02/2015IELTS L6 R5 W5 S6 23/05/2015 Создан профиль Expression of Interest,578балов.13/08/2015 LAA-отобраны для участия в MPNP. Октябрь 2015-отправлены сканы доков+интервью родственника.12/10/2015Доки получены.20/01/2016статус"Assessment Pending". 29/02/2016 Nomination.10/11/2016 AOR 29/11/2016 medical forms 15/12/2016 Medicine 22/03/2017 POVL 18/04/2017 Visa 09/05/2017 Landed

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...