Перейти к содержанию



Vo_Vik

Галичина на Чемодане и в Канаде.

Рекомендуемые сообщения

vik_987, ну, так і власники форуму мені, наприклад, ніколи не видавалися дуже проукраїнських поглядів для початку... але якщо вже заговорили, було б взагалі непогано, якби принцип "неполітизованості" цього форуму працював в обидва боки. Але модератори модераторами, але й від форумчан залежить, який це буде форум. Чи не буде.

 

Слухаю зараз на бекграунді виступ Пороха в Вашингтоні. Як би я особисто до нього не ставилася, але все ж таки, принаймні, приємно бачити, що президент твоєї країни виглядає пристойною людиною і, хоча й з сильним акцентом, але за винятком 3-4 слів нормально впорався з промовою англійською... все зрозуміло, і він, здається, теж розуміє, про що говорить. Декому це і українською було тяжко... Пасаж про ковдри доречний був. Вкусив, вкусив. Все правильно.

 

Я теж дивився. Ну, Ющенку у 2005-му теж так аплодували, а що з того вийшло ми всі знаємо. Хоча мушу віддати належне, говорив гарно і місцями брав за душу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сьогодні почитала, що пишуть ті з груп канадських волонтерів, хто з ним спілкувався віч-на-віч в Оттаві. Знову збагнула міру свого цинізму... який виробився якраз за схожих обставин десь після 2007 року... :ico_qip_bh:

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Прошу допомоги!

Мені 32 року, чоловіку 35, є дитина 3 роки. Хочемо виїхати в Канаду. За освітою я магістер з обліку і аудиту (10 років стажу по спеціальності) французька - між середнім і вищим рівнем, чоловік - інженер з транспорту (проте працює не по спеціальності - гіпсокартонщик, спеціаліст по натяжних стелях - 15 років стажу) англійська - початкова.

Ніби зупинилися на напрямку - навчання в коледжі, хоча це варіант для нас дорогий (шукаємо гроші). Після прочитаного на форумах - виходить самий надійний і дієвий спосіб попасти Канаду. Проте, є сподівання, що коли я поступлю вчитися, чоловік (за допомогою друзів в Канаді) знайде роботу. Я поступаю як студентка (але у коледж де вчать на франц мові). Навчання

починається ніби з вересня, а може є програми із інших місяців? Одночасно чоловік отримує робочу візу. Але треба шукати коледж у провінції, де є ще англійська мова (щоб легше знайти роботу)

Але мене не так стримує нестача грошей , як те що мій вік підпирає і я хочу другу дитину. Я читала, що навчання в Канаді не можна переривати на декретний відпуск, тай ще після навчання треба відпрацювати 2 роки

Прошу відповісти на запитання:

1. Чи можна вагітніти під час навчання (роботи), коли ти маєш студенську візу. Чи це порушення умов візи.

2. А садочки платні в Канаді?

3. Скільки треба провчитися , щоб подавати документи на імміграцію.

4. Яку суму грошуй треба показати (програма коледежу 2 роки , сім"я з 3 чоловік), щоб відкрили студенську візу

5. Навчання в Канаді починається лише з вересня, чи можна в інші місяці.

дякую за відповідь

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю яка буде ситуація з візою через вагітність та дитину, але навчатися буде, скоріш всього, не реально. Тут і так складно, а коли мова не рідна, втричі складно. Моя дружина пробувала навчатися з дитиною, але нічього не вийшло поки не віддали в садочок. Садочки, принаймні в Онтаріо дорогі, від $800 за місяць (якщо ходити повний тиждень). В Квебеці дешевші ($7 за день), але не знаю як там іде платня для студентів. Знов таки, англійська там не дуже, але можна жити в Гатіно, а працювати в Оттаві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу сказати, чи може іноземний студент в Канаді, запросити до себе в гості батьків (наприклад причина - народження внука)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу сказати, чи може іноземний студент в Канаді, запросити до себе в гості батьків (наприклад причина - народження внука)?

Може, тут на форумi такi випадки були.

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Прошу допомоги!

Прошу відповісти на запитання:

1. Чи можна вагітніти під час навчання (роботи), коли ти маєш студенську візу. Чи це порушення умов візи.

2. А садочки платні в Канаді?

3. Скільки треба провчитися , щоб подавати документи на імміграцію.

4. Яку суму грошуй треба показати (програма коледежу 2 роки , сім"я з 3 чоловік), щоб відкрили студенську візу

5. Навчання в Канаді починається лише з вересня, чи можна в інші місяці.

дякую за відповідь

Дивіться відповіді по порядку:

- Вагітніти то можна, але як ви збираєтесь вчитись одночасно з цим? Там же не можна буде взяти академ. відпустку.

- Садочки платні, і наскільки мені відомо не дешеві.

- Залежить від провінції, як мінімум 1 рік, але в більшості випадків 2 роки. Після 2-х років навчання дають дозвіл з правом на роботу на 2 роки. За один рік буде складно виконати всі формальності з подачею і розглядом заявки.

- Формально треба показати грошей на 1 рік проживання і навчання і показати як ви будете фінансувати 2-й рік навчання. Але в більшості випадків, мені здається, що студенти намагаються показати грошей на 2 роки навчання, бо так більше шансів отримати візу. При цьому, ці кошти мають бути на рахунку у банку. Вам треба буде на 2 роки навчання і проживання як мінімум $60k.

- Можна знайти програми, які починаються і в січні і в травні. Справа в тому, що коледжів з програмами на французькій мові набагато менше ніж на англійській. Хіба що ви в Квебек поїдете. Але там практично всі розмовляють на французькій, зате можна зразу ж після навчання подавати заявку на статус постійного резидента.

 

А ви не дивились програму FSW? Там є бухгалтери в списку професій і наче квота ще не заповнена. Подивіться детально умови програми і чи набираєте достатньо балів. Так би могли б подати заявку на статус постійного резидента в цьому році.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3. Скільки треба провчитися , щоб подавати документи на імміграцію.

- Залежить від провінції, як мінімум 1 рік, але в більшості випадків 2 роки. Після 2-х років навчання дають дозвіл з правом на роботу на 2 роки. За один рік буде складно виконати всі формальності з подачею і розглядом заявки.

Я не спец в конкретно цих програмах, але менi здаeться саме навчання як таке не даe права на iмiграцiю. Потрiбен досвiд роботи в Канадi вiд 1 року i за спeцiальнiстю вiдповiдного рiвня.

 

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А де можна прочитати, на скільки заповнені квоти (я дійсно не знаю) ?

<noindex>http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/ski...pplications.asp</noindex>

Таблиця внизу. Вас цiкавить NOC 1111.

NOC 0111

14.09.2009 отправлен пакет в Сидней / 12.04.2011 POVL / 26.04.2011 Визы в паспортах

The show must go on!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не спец в конкретно цих програмах, але менi здаeться саме навчання як таке не даe права на iмiграцiю. Потрiбен досвiд роботи в Канадi вiд 1 року i за спeцiальнiстю вiдповiдного рiвня.

Залежить від провінції. Саме навчання в коледжі дає право на імміграцію тільки у Квебеку. Якщо вчитись на магістерській програмі то можна пройти по провінційній програмі в Онтаріо наприклад. Ну а докторські програми дають право на імміграцію в любій провінції. Зазвичай, після коледжу треба попрацювати якийсь час щоб подавати потім заявку. В Манітобі - це 6 місяців, в Альберті - можна подаватись зразу як знайдете роботу (тільки там зараз подали багато заявок). Але програми звісно досить швидко змінюються і треба за ними слідкувати щоб бути в курсі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечора всім ! Буду і я просити допомоги в добрих людей ;) Вже кілька років переслідує бажання емігрувати в Канаду сім''єю. Рік тому робила спроби порадитись з форумчанами щодо своїх можливостей, далі цікавилась самостійно.

Після вивчення форуму допоможіть розплутати кашу в голові...

Про себе: вік 31 рік, диплом магістра "Економіки та підприємництва" за спеціальністю "фінанси", 8 років працюю в банку фінансововим аналітиком, англійська на рівні pre-intermadiate (планую йти в British Consil на підготовку до ILTS).

Чоловік теж має вищу екомічну освіту, працює в банку, англійська-базова. Маємо донечку, якій 4 роки. В Торонто живе татова двоюрідна сестра сім'єю.

1) Чи можуть мені дати запрошення на роботу продавцем, наприклад, при моїх теперішніх обов'язках (я так розумію, що ні :( ), але....

2) Їхати на навчання дорого, хотіла б вчитись, але згодом ( чи достатньо 30 тис.дол. на нашу сім'ю , зважаючи, що вчитись 2 роки?).

3)Чим можуть допомогти родичі (з ними щодо себе не говорила, при розмовах кажуть, що хотіли б когось з родичів поруч, але натякають, що подаватись краще по Саскачеванській програмі (подалі від Торонто :) )?

4)За якою програмою подаватись ( по моїй спеціальномті, ніби, кілька NOCів підходить, чи я помиляюсь?)?

Допоможіть порадою, будь-ласка!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Merien, егм... можливо, ви мали на увазі манітобську програму? Адже для саскачеванської (як і для альбертської, наприклад) треба мати або контракт на кваліфіковану роботу, або вже відпрацювати тут принаймні півроку... Нажаль, "проскочити" в Саск шансів у вас з таким досвідом роботи немає - хіба що хтось із вас вирішить радикально змінити фах і відпрацювати принаймні рік за новим напрямком, перш ніж пробувати подаватися сюди... Манітоба вас теж не прийме, бо вони дуже жорстко ставляться до "зв"язків з іншими провінціями", і родичі в Торонто - це вже гарантована відмова. Для федеральної програми англійська у вас занизька... я б порадила придивлятися потроху до програми провінції Нова Шотландія - вони цього року запускали пілотну програму незалежної іміграції, і зараз лобіюють її розширення на наступний рік. Не ідеал, але щоб якось пробитися в Канаду взагалі - варіант не гірший за інші. Тож або зміна фаху, або навчання в Канаді. Інших варіантів у вашій ситуації я, чесно кажучи, не бачу.
Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Aidan, дякую за підказки :icon_surprised: . Мова йде про програму Нової Шотландії, яка була відкрита у березні і куди квота була в 150 людей :wacko: ? Туди потрапити,напевне, рівно з шансами виграти Green Card в США :)

Якщо їхати на навчання, чи можу я вступати в коледж на медичну спеціальність, якщо за освітаю я економіст? Думаю, лист-підтримку родичі нададуть. Якщо в коледжі програма на два семестри (один рік), то чи зможу я, знайшовши після навчання

роботу, подаватись на еміграцію?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так справа якраз в тому, що зараз Нова Шотландія лобіює збільшення квоти до 7 тис. місць за незалежною провінційною іміграцією. Тому я і раджу слідкувати за цією програмою, поки про неї ще відносно небагато людей знають. Не беруся вангувати, чи дадуть їм цю квоту, чи ні, але 99%, що наступного року це вже буде якась серйозна цифра, зважаючи на демографічні негаразди провінції, що їх вже винесено на федеральний рівень обговорення.

 

Стосовно такої різкої перекваліфікації - я б не радила, якщо у вас немає залізного аргумента, чому саме так (на просте "хочу" візові офіцери не зважають). Подивіться щось, що якось пов"язане з вашим попереднім досвідом роботи. Наприклад, щось на кшалт медичної економіки або ще щось таке. Ну і, звичайно, у вас таксамо має бути чітке пояснення, чому саме Канада, а не Україна або будь-яка інша країна. Це так, для початку. Стосовно можливості подаватися на ПР після року навчання - залежить від програми та від провінції навчання. Тож спочатку знайдіть кілька підходящих вам варіантів, а потім вже аналізуйте їх відносно іміграційних правил для іноземних студентів конкретно в цих провінціях. Ось тут якраз я б радила придивитися пильніше до "степових" провінцій - вартість навчання та проживання нижчі, а умови для того, щоб залишитися, лояльніші. Детальніше раджу почитати ще гілку "Навчання та робота в Канаді" на цьому форумі, там дуже багато корисної інформації з реального досвіду людей.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В такому разі буту збирати та перекладати документи, спробую здати IELTS (принаймі буду точно знати свій рівень знання мови, тести здаю один раз на intermediate, інший- pre-intermediate :ico_qip_bh: ) . Якщо поспішу, то до січня зберу пакет документів, а можливо якраз пощастить і Нова Шотландія снане новим домом ;) А ні- то підтягувати мову та вчитись :icon_confused:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Непогана ідея; принаймні, знатимете, які документи у вас вже є, що треба замовити (або, може, за чим і побігати або зі стелі взяти, і таке буває). Але всю увагу зараз треба приділити мові - і не лише для того, щоб здати тест (хоча й це важливо, особливо якщо йтимете через навчання - академічний модуль складніший за загальний, а для всього, що пов"язано з медициною, вимоги вищі, я знаю з досвіду моїх друзів тут), а й тому, що чим краще ви її знатимете, коли приїдете сюди, тим менше проблем у вас буде з самого початку.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи треба для провінційних програм відправляти дипломи у WES? Я так розумію, що це потрібно для навчання? Дякую за допомогу! Я хвилююсь, чи встигну зібрати документи до 1 січня... IELTS маю здавати 13 грудня. Підкажіть, чи реально встигнути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все залежить від програми; всюди різні вимоги. Почитайте уважно на сайті тої програми, на яку ви подаєтеся, там завжди є повний перелік обов"язкових документів та вимог до них.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня шановні форумчани Галичани і не тільки!))))

Прошу допомоги!!! Направити на "путь істинний"!!!!!)

 

Ситуація стандартна в силу певних причин-вирішили сім'єю імігрувати в Канаду!!!!))

Коротко про нас:

я-29 років, інженер-будівельник теплогазопостачання і вентиляція (спеціаліст), досвід роботи більше 5 років по спеціальності, англійська початковий (+записався на курси), вранцузька незнаю !

дружина-29 років, юрист (бакалавр), досвід роботи 4 роки по спеціальності, англійська початковий (+також записалася на курси), французької немає

син-4,5 роки.

 

Посидівши трохи в інтернеті почитавши форуми вирішив , що без допомоги я не обійдусь.Я почав шукати фірми зідзвонився, вказали на анкети-для швидкої оцінки шансів, заповнив я на дві фірми анкети .

З першої фірми мені відповіли, що я маю великі шанси пройти по Квебекській програмі бо там знання французької необхідно на рівні низький-середній (треба підівчити за їхньої допомогою), по решті вимогах я повністю проходжу.

З дрогої відмовили вказуючи , що мої знання мов ніякі і мої шанси відповідно також.Тому дальше змісту щось робит без знання англійської мови немає змісту.!!!

На рахунок знання мов я розумію все і повністю згідний , що з таким рівнем знання мови мало шо світить!!!-тому я і пішов на курси!!але є питання:

1.Що ви скажите на рах. першої фірми????шанси!?чи то лохотрон?

2.Проходження іміграційного процесу -час немалий і я думаю що при бажанні англійську можна нормально підтягнути, хіба ні??

3.І чи дійсно мої шанси такі малі????

бо я так зрозумів, що якшо я не встигаю до квітня подати документи я втрачаю рік!!!

 

Буду дуже вдячний всім за допомогу!!!! Дякую

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

англійська початковий

Виправити це займе рік доволі інтенсивних занять. З французькою ще довше.

А до того часу як освоїте мови, еміграційні програми зміняться.

І залишиться варіант тільки через навчання, а це дорого.

 

PS. Вам не потрібні ніякі фірми. Я теж "на початках" думав що фірми то круто і там є якась допомога. В реальності, від них більше проблем чим користі.

Ужо в Канадии :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Повністю підтримую про фірми... принаймні, про такі, до яких мають доступ ті, у кого з англійською не дуже добре. Знаю кілька серйозних перевірених іміграційних адвокатів, але всі вони канадці, спілкуються виключно англійською і перекладачів в штаті не тримають - вже хоча б тому, що просто не працюватимуть з людиною, яка на момент контакту з ними не знає мови на достатньому рівні.

 

З французською мовою теж не все так райдужно, як може видаватися. З досвіду друзів, що подавалися в грудні минулого року - мову треба реально знати (і скласти) на рівні В2. Це такий дуже пристойний середній рівень насправді, достатній для щоденного впевненого спілкування. Вийти на цей рівень з нуля непросто, особливо якщо у вас немає якихось особливих нахилів до мови (наприклад, у моїх друзів вийти на цей рівень забрало два роки і три невдалі спроби скласти тест - при тому, що вони весь цей час жили безпосередньо в Квебеку, в мовному середовищі, та вивчення мови поставили основним пріоритетом після роботи).

 

Теплогазопостачання і вентиляція - це непоганий спосіб пошукати відповідну роботу в англомовних провінціях, отримати джоб офер, на його підставі - провінційну номінацію або робочу візу. Але процес досить складний і вимагає наполегливості. Але в будь-якому випадку без знання мови принаймні на середньому рівні все це - розмови на користь бідних, не більше. Якщо хочете до Канади - вчіть мову, зробіть це найголовнішим пріоритетом. Не ведіться на байки про те, що тут можна "і так як-небудь прокрутитися". Тим більше, що іміграційний процес зараз суттєво прискорився навіть порівняно з тим, що було рік тому.

 

Або розгляньте варіанти з іншими країнами.

Balon Greyjoy: Hard places make hard men, and hard men rule the world.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обсуждение действий модераторов противоречит правилам форума. Устное предупреждение трем участникам этой короткой дискуссии. В следующий раз будет повышен уровень предупреждений.

 

Модератор

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блін всьо проспав. Це ж треба було зайти сюди пізніше ванкувера(

 

ПС: народ. якщо хтось мені щось писав, то скиньте в ПП.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...