Перейти к содержанию



ping-win

Чем добраться с Укрианы в Лодзь ?

Рекомендуемые сообщения

Научите, пожалуйста, как с максимальной экономией доехать из Одессы в Лодзь. Задача такая: туда за минимальные деньги, желательно в Лодзь приехать не ночью...в Лодзи несколько часов и обратно в Одессу с животинкой маленькой, то есть комфорт важен и минимум пересадок. Вот такая сложная задача...

 

Пока разработала такой маршрут : Одесса-Варшава поезд, хостел на ночь в Варшаве, утром уже на поезде(не знаю каком) в Лодзь...Обратного маршрута ещё нет, помогите, пожалуйста.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Научите, пожалуйста, как с максимальной экономией доехать из Одессы в Лодзь. Задача такая: туда за минимальные деньги, желательно в Лодзь приехать не ночью...в Лодзи несколько часов и обратно в Одессу с животинкой маленькой, то есть комфорт важен и минимум пересадок. Вот такая сложная задача...

 

Пока разработала такой маршрут : Одесса-Варшава поезд, хостел на ночь в Варшаве, утром уже на поезде(не знаю каком) в Лодзь...Обратного маршрута ещё нет, помогите, пожалуйста.

 

Не цілком зрозуміло, як саме Вам вийде "економніше", якщо потяг Одеса-Варшава прямий (або, навіть, з пересадками).

Тому, якщо не прямим потягом, то варіантів інших окрім потягом до Львова, а далі - з пересадкою автобусом(ами), - це єдине що я бачу.

 

Тут ще й питання, на скільки саме економно в сенсі часу це Ви хочете. Бо до Варшави, взагалі, можна доїхати і за близько 120 гривень зі Львова, тільки витратите цілий день (нічного варіанту тут немає).

 

Але. Якщо це - занадто довго, то дешевше аніж потягом буде прямим автобусом Львів-Варшава.

Хіба що, трохи можна зекономити, якщо прямим автобусом Львів-Люблін, а далі - з Любліна потягом до Лодзя. (Прямих то таких немає, але це робиться дуже швидка пересадка у Варшаві). Таких "пар"-потягів - дуже багато на протязі дня.

 

Назад - я тільки через Варшаву бачу можливість. Так само - прямим потягом (правда, до Києва, бо він через Львів не йде) - там люди казали квитки щось на кшталт 900+ гривень. Або автобусом прямим до Львова (90 зл.), але тут про комфорт дуже сильно не скажеш... особливо, з очікуванням на кордоні.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за Ваш ответ. Экономить время и комфорт - это нужно мне по дороге обратно, так как с котенком не хочется делать много пересадок.

 

Появился новый вариант дороги туда. Поезд Одесса- Львов (101грн на сайте), такси с жд на автовокзал (50грн по словам бывалых), автобус Львов-Пшемышль (70грн)...из Пшемышля в Лодзь автобус или поезд (стоимости их не знаю, даже примерно)

 

Я в польском не сильна, помогите разобраться сколько едет поезд и автобус до Лодзя, пожалуйста. И как часто они ходят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за Ваш ответ. Экономить время и комфорт - это нужно мне по дороге обратно, так как с котенком не хочется делать много пересадок.

 

Появился новый вариант дороги туда. Поезд Одесса- Львов (101грн на сайте), такси с жд на автовокзал (50грн по словам бывалых), автобус Львов-Пшемышль (70грн)...из Пшемышля в Лодзь автобус или поезд (стоимости их не знаю, даже примерно)

 

Я в польском не сильна, помогите разобраться сколько едет поезд и автобус до Лодзя, пожалуйста. И как часто они ходят.

 

Деякі автобуси зі Львова їдуть також через залізничний вокзал (після автовокзалу), але не всі. (Щоб додатково не "мотатися"). До того ж, ходить також міський автобус зал.вокзал-автовокзал.

 

Їхати через Перемишль Вам не дуже зручно. Потягів прямих в тому напрямку не буває. З пересадкою, так чи інакше, доведеться їхати через Варшаву (це все - 10-11 годин(!)). Тому Вам є більше сенсу через Люблін напряму. По-перше, це й ближче, по-друге, потяги (також з пересадкою) ходять значно частіше, і чекати у Варшаві мало (на дорогу 4.5 - 6 годин в цьому випадку).

До Любліна, так само, ходять прямі автобуси зі Львова (або ті ж самі, що на Варшаву). Люблін-Лодзь залізницею - квитки десь від 60 злотих будуть. (Але потяги є різні - ціни тому також будуть різні).

В самому Любліні треба переїхати з автовокзалу до залізничного. Але це - також не проблема: добре ходить міський транспорт.

 

Що ж до автобуса до Любліна - все залежить від часу на кордоні (від години до трьох і більше), плюс, години 2 із половиною на саму дорогу.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо за Ваш ответ. Экономить время и комфорт - это нужно мне по дороге обратно, так как с котенком не хочется делать много пересадок.

 

Появился новый вариант дороги туда. Поезд Одесса- Львов (101грн на сайте), такси с жд на автовокзал (50грн по словам бывалых), автобус Львов-Пшемышль (70грн)...из Пшемышля в Лодзь автобус или поезд (стоимости их не знаю, даже примерно)

 

Я в польском не сильна, помогите разобраться сколько едет поезд и автобус до Лодзя, пожалуйста. И как часто они ходят.

 

 

Поезд Одесса-Львов пребывает во Львов в 7 утра с копейками, а в 9 с копейками там же от ЖД вокзала автобус на Варшаву. Общая дорога в одну сторону обходится в 400 грн - куда уж дешевле то? :)

 

Из Варшавы катается в Лодзь <noindex>http://www.polskibus.com</noindex>

Цена билета Варшава-Лодзь - 20 злотых, последние автобусы в 21.00 и 23.00. Возможно не самый быстрый вариант, но как по мне самый экономный в плане времени. До Лодзи автобус идет 2,5 часа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поезд Одесса-Львов пребывает во Львов в 7 утра с копейками, а в 9 с копейками там же от ЖД вокзала автобус на Варшаву. Общая дорога в одну сторону обходится в 400 грн - куда уж дешевле то? :)

 

Из Варшавы катается в Лодзь <noindex>http://www.polskibus.com</noindex>

Цена билета Варшава-Лодзь - 20 злотых, последние автобусы в 21.00 и 23.00. Возможно не самый быстрый вариант, но как по мне самый экономный в плане времени. До Лодзи автобус идет 2,5 часа.

 

400 грн. до Варшави не так вже й дешево (навіть враховуючи квиток з Одеси). Я зі Львова доїжджав до самої Варшави і за 120 гривень. (За акціями польськєгобуса і ще дешевше).

Але через Люблін є сенс їхати, тому що якщо брати квиток із Любліна прямо до Лодзі, то це за ціною вийде майже те ж саме, що із Варшави до Лодзі, ну, трохи дорожче (потягом). Плюс, економія на автобусі: ціна Львов-Люблін близько 120 грн. була (але це людина їхала в зворотньому напрямку).

 

Можна, дійсно, ще більше зекономити, якщо Люблін-Варшава-Лодзь (пересадка у Варшаві) їхати польскімбусем. Але дуже важливо запам'ятати, що квитки на нього можна купити ТІЛЬКИ через інтернет, і в останній момент просто заплатити водієві не вийде. Але в цьому випадку, якщо ще й оплатити ті квитки заздалегідь (навіть, всього за тиждень), то квитки можуть коштувати від 8 злотих, на приклад. Єдина проблема в цьому випадку, що "стикування" з пересадкою не буде таке зручним як потягом і доведеться почекати, більше ніж півгодини, а то й до кількох годин. Ну, і ще, що вокзал польськєгобуса у Варшаві - це далеко не центр. Десь потрібно буде "перекантуватися".

І ще одна нотатка для Білочки :) : polskibus.com - це сучасне автобусне комфортабельне сполучення (нові автобуси з кондиціонуванням, електрикою і інтернетом на борту). (На такому можна навіть й прокататися просто для цікавості).

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна, дійсно, ще більше зекономити, якщо Люблін-Варшава-Лодзь (пересадка у Варшаві) їхати польскімбусем. Але дуже важливо запам'ятати, що квитки на нього можна купити ТІЛЬКИ через інтернет, і в останній момент просто заплатити водієві не вийде. Але в цьому випадку, якщо ще й оплатити ті квитки заздалегідь (навіть, всього за тиждень), то квитки можуть коштувати від 8 злотих, на приклад. Єдина проблема в цьому випадку, що "стикування" з пересадкою не буде таке зручним як потягом і доведеться почекати, більше ніж півгодини, а то й до кількох годин. Ну, і ще, що вокзал польськєгобуса у Варшаві - це далеко не центр. Десь потрібно буде "перекантуватися".

І ще одна нотатка для Білочки :) : polskibus.com - це сучасне автобусне комфортабельне сполучення (нові автобуси з кондиціонуванням, електрикою і інтернетом на борту). (На такому можна навіть й прокататися просто для цікавості).

 

Я назвал самый быстрый с точки зрения минимилизации стыковочного времени маршрут. И 400 грн из Одессы до Варшавы - это дешево, учитывая что билет на поезд Киев-Варшава стоит более 1000 грн. на текущий момент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна, дійсно, ще більше зекономити, якщо Люблін-Варшава-Лодзь (пересадка у Варшаві) їхати польскімбусем. Але дуже важливо запам'ятати, що квитки на нього можна купити ТІЛЬКИ через інтернет, і в останній момент просто заплатити водієві не вийде. Але в цьому випадку, якщо ще й оплатити ті квитки заздалегідь (навіть, всього за тиждень), то квитки можуть коштувати від 8 злотих, на приклад. Єдина проблема в цьому випадку, що "стикування" з пересадкою не буде таке зручним як потягом і доведеться почекати, більше ніж півгодини, а то й до кількох годин. Ну, і ще, що вокзал польськєгобуса у Варшаві - це далеко не центр. Десь потрібно буде "перекантуватися".

І ще одна нотатка для Білочки :) : polskibus.com - це сучасне автобусне комфортабельне сполучення (нові автобуси з кондиціонуванням, електрикою і інтернетом на борту). (На такому можна навіть й прокататися просто для цікавості).

 

Я назвал самый быстрый с точки зрения минимилизации стыковочного времени маршрут. И 400 грн из Одессы до Варшавы - это дешево, учитывая что билет на поезд Киев-Варшава стоит более 1000 грн. на текущий момент.

 

Потягом, все ж, "стиковка" зручніше, і їхати швидше.

 

Але, взагалі, людина запитувала, все ж, про дешевший варіант.

"Мегадешевший" я, до речі, також запропонував.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потягом, все ж, "стиковка" зручніше, і їхати швидше.

 

Але, взагалі, людина запитувала, все ж, про дешевший варіант.

"Мегадешевший" я, до речі, також запропонував.

 

Поезд Киев - Варшава (Отправление 16.25; Прибытие 09.00; Время в пути: 16 часов 35 минут; Цена билета 1000 с лишним гривен);

Блишайший удобный поезд из Одессы - поезд №148, отправление 21.51; прибытие в Киев в 10.28; Время в пути: 12,5 часов; Цена вопроса около 200 грн с копейками в купе);

Время ожидания между поездами: 6 часов (округленно);

Общее время затраченное на поездной маршрут: 35 часов; Затраченные средства при этом примерно 1200 грн;

 

Теперь вариант с поездом - автобусом:

Поезд 108Ш (Одесса-Ужгород) едем этим поездом как наиболее удобным по времени: Отправление: 19.02; Прибытие: 7.23 Время в пути: 12,5 часов;

Время ожидания до автобуса Львов-Варшава - 2 часа с копейками;

Автобус Львов-Варшава, Отправление: 9.40; Прибытие: до 18.00 в среднем; Итого время в пути: 8 часов;

Общее время в пути по этому маршруту: 32 часа;

Затраченные средства: около 400 грн.

 

Что имеем - экономию по времени около 3 часов на стыковках, экономию бюджета примерно в 3 раза по сравнению с вариантом через Киев поездами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потягом, все ж, "стиковка" зручніше, і їхати швидше.

 

Але, взагалі, людина запитувала, все ж, про дешевший варіант.

"Мегадешевший" я, до речі, також запропонував.

 

Поезд Киев - Варшава (Отправление 16.25; Прибытие 09.00; Время в пути: 16 часов 35 минут; Цена билета 1000 с лишним гривен);

Блишайший удобный поезд из Одессы - поезд №148, отправление 21.51; прибытие в Киев в 10.28; Время в пути: 12,5 часов; Цена вопроса около 200 грн с копейками в купе);

Время ожидания между поездами: 6 часов (округленно);

Общее время затраченное на поездной маршрут: 35 часов; Затраченные средства при этом примерно 1200 грн;

 

Теперь вариант с поездом - автобусом:

Поезд 108Ш (Одесса-Ужгород) едем этим поездом как наиболее удобным по времени: Отправление: 19.02; Прибытие: 7.23 Время в пути: 12,5 часов;

Время ожидания до автобуса Львов-Варшава - 2 часа с копейками;

Автобус Львов-Варшава, Отправление: 9.40; Прибытие: до 18.00 в среднем; Итого время в пути: 8 часов;

Общее время в пути по этому маршруту: 32 часа;

Затраченные средства: около 400 грн.

 

Что имеем - экономию по времени около 3 часов на стыковках, экономию бюджета примерно в 3 раза по сравнению с вариантом через Киев поездами.

 

Ось що що, то мені точно не зрозуміло, до чого ви мені про ці дорогі потяги розповідаєте. Прочитайте уважніше що саме я мав на увазі.

Мова велась про потяг(и) Люблін-Лодзь (із пересадкою у Варшаві), дорога якими (навіть із пересадкою) - 4.5-5.5 годин вартістю починаючи від 60 злотих на противагу польськєгобуса, де буде 6-8 годин (якщо вже брати найкращий комфорт/ціну). Але якщо вже брати комфорт/ціну з перекосом в ціну (але не найдешевший варіант через Перемишль), то Львів-Люблін автобусом, а далі - польськім бусом - є найкращий варіант.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теперь вариант с поездом - автобусом:

Поезд 108Ш (Одесса-Ужгород) едем этим поездом как наиболее удобным по времени: Отправление: 19.02; Прибытие: 7.23 Время в пути: 12,5 часов;

Время ожидания до автобуса Львов-Варшава - 2 часа с копейками;

Автобус Львов-Варшава, Отправление: 9.40; Прибытие: до 18.00 в среднем; Итого время в пути: 8 часов;

Общее время в пути по этому маршруту: 32 часа;

Затраченные средства: около 400 грн.

 

Что имеем - экономию по времени около 3 часов на стыковках, экономию бюджета примерно в 3 раза по сравнению с вариантом через Киев поездами.

Понимаю,что 400грн не минимальная цена, зато пересадок, ожиданий не много. Да и я попробую договорится,чтобы кота привезли в Варшаву из Лодзя заводчики.

 

Но возникает другой вопрос. Как в этот же день уехать обратно?

 

Если на автобусе Варшава-Львов

Автобус на Львов от Варшавы Заходней отходит в 21:30 - цена вопроса - 90 злотых.
kirchevsky, у Вас же взяла с форума ;) плюс 8 часов..это я во Львове около 6 утра буду,верно? А поезд на Одессу аж поздно вечером и целый день во Львове не хочу...если так, то уж лучше этот день в Варшеве погулять, я там никогда не была. И ещё было бы неплохо ночной переезд делать всё же на поезде в горизонтальном положении. Не думайте, я не Галя балованая))) просто в ребенку-котенку хочется меньше стресса создавать.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но возникает другой вопрос. Как в этот же день уехать обратно?

 

Если на автобусе Варшава-Львов

Автобус на Львов от Варшавы Заходней отходит в 21:30 - цена вопроса - 90 злотых.
kirchevsky, у Вас же взяла с форума ;) плюс 8 часов..это я во Львове около 6 утра буду,верно? А поезд на Одессу аж поздно вечером и целый день во Львове не хочу...если так, то уж лучше этот день в Варшеве погулять, я там никогда не была. И ещё было бы неплохо ночной переезд делать всё же на поезде в горизонтальном положении. Не думайте, я не Галя балованая))) просто в ребенку-котенку хочется меньше стресса создавать.

 

Автобуси є також ранішні:

<noindex>http://forum.chemodan.ua/index.php?s=&...st&p=754625</noindex>

(це розклад півроку назад, але на Львів не повинно щоб було сильно змінитися. Якщо точно вирішити так їхати - я детальніше ще раз дізнаюся).

Інших прямих варіантів немає. Хіба що, знову, із пересадкою у Любліні чи Перемишлі.

 

Якщо ж потягами, то до Львова прямого нічого немає. Тільки до Києва (той дорогий варіант, що обговорювався раніше).

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То есть из Польши только один поезд в Украину? А из Берлина нет уже поезда, который шел через Варшаву?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То есть из Польши только один поезд в Украину? А из Берлина нет уже поезда, который шел через Варшаву?

 

Ну, Польща - це не одна тільки Варшава.

Але щодо самої гілки Варшава->Україна, то так: пряме сполучення є тільки з Києвом.

До Львова можна доїхати з напрямку Вроцлав-Краків-Перемишль. Такий варіант є, але 1 пересадка буде так чи інакше.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, чудо!!! Совершенно случайно я нашла автобус Львов-Лодзь. Может кому-то он подойдет. Ходит ежедневно, отправление в 18:40,там в 6:30. Билет стоит 400грн.

Теперь стоит задача из Лодзя добраться во Львов СКОРЕЙШИМ способом, то есть если я в 7-8утра выеду из Лодзя успеть на поезд во Львове, который отправляется в Одессу в 01.00. Как думаете,реально?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О, чудо!!! Совершенно случайно я нашла автобус Львов-Лодзь. Может кому-то он подойдет. Ходит ежедневно, отправление в 18:40,там в 6:30. Билет стоит 400грн.

Теперь стоит задача из Лодзя добраться во Львов СКОРЕЙШИМ способом, то есть если я в 7-8утра выеду из Лодзя успеть на поезд во Львове, который отправляется в Одессу в 01.00. Как думаете,реально?

 

В обидві сторони їхати однаково. На кордоні затримка така сама в обох напрямках (тобто, може бути, а може й ні). 13 годин, що Ви вказали - це щось трохи за довго, можливо, це із "запасом". Але як навіть і так, то декілька годин запасних у Вас, звісно, має бути.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обратно ехать этим автобусрм мне не удобно, так как не успеваю на поезд из Львова в Одессу. Буду рада любым вариантам проезда из Лодзи во Львов, даже с 2-3-4 пересадками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обратно ехать этим автобусрм мне не удобно, так как не успеваю на поезд из Львова в Одессу. Буду рада любым вариантам проезда из Лодзи во Львов, даже с 2-3-4 пересадками

 

Потягом їхати з Лодзі до Варшави - 2 години. Зранку є різні оні (тут краще конкретну дату знати; хоча, їх завжди багато ходить) (ціна - починаючи від 40 злотих в залежності від конкретного потяга).

Ці потяги прибувають на Варшаву Заходню, звідки прямо й відходять автобуси до Львова, тому без проблем повинні встигнути і на 9-игодинний, і, в крайньому випадку, на 12-игодинний (90 злотих). А ними вже до опівночі - також точно повинні доїхати до Львову (тим більше, що саме ці автобуси йдуть саме до центрального залізничного вокзалу).

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обратно ехать этим автобусрм мне не удобно, так как не успеваю на поезд из Львова в Одессу. Буду рада любым вариантам проезда из Лодзи во Львов, даже с 2-3-4 пересадками

Доброго дня!

Белочка, прочитала вы едете за котенком, а Вы случайно едете не к Монике Кос?

Я тоже планирую ехать за котенком в Лодзь, тоже ищу варианты дешевой и удобной поездки, но из Киева. ваша тема. для меня очень актуальна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обратно ехать этим автобусрм мне не удобно, так как не успеваю на поезд из Львова в Одессу. Буду рада любым вариантам проезда из Лодзи во Львов, даже с 2-3-4 пересадками

Доброго дня!

Белочка, прочитала вы едете за котенком, а Вы случайно едете не к Монике Кос?

Я тоже планирую ехать за котенком в Лодзь, тоже ищу варианты дешевой и удобной поездки, но из Киева. ваша тема. для меня очень актуальна.

Даб именно к ней:-) дайте свой номер или перезвоните мне 0934165599

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем доброго времени суток!

Прочитала все, что писали выше (информация интересная и полезная), но есть вопросы, если кто знает пожалуйста подскажите.

Планирую ехать за котенком из Киева в Лодзь, но с остановкой в Варшаве ( хочется посмотреть город). Предварительный план поезки такой: поезд Киев-Львов (№№ пока не уточняла). далее автобус Львов - Варшава (21,30-8,30), и после обеда 16-18 часов поезд из Варшавы в Лодзь, но не нашла информацию про расписание поездов из Варшавы в Лодзь. Может быть кто то знает, напишите пожалуйста. Заранее благодарю за всю информацию.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем доброго времени суток!

Прочитала все, что писали выше (информация интересная и полезная), но есть вопросы, если кто знает пожалуйста подскажите.

Планирую ехать за котенком из Киева в Лодзь, но с остановкой в Варшаве ( хочется посмотреть город). Предварительный план поезки такой: поезд Киев-Львов (№№ пока не уточняла). далее автобус Львов - Варшава (21,30-8,30), и после обеда 16-18 часов поезд из Варшавы в Лодзь, но не нашла информацию про расписание поездов из Варшавы в Лодзь. Может быть кто то знает, напишите пожалуйста. Заранее благодарю за всю информацию.

 

Розклад польських потягів (бажано дивитися на конкретну дату):

<noindex>http://rozklad-pkp.pl</noindex>

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потягом, все ж, "стиковка" зручніше, і їхати швидше.

 

Але, взагалі, людина запитувала, все ж, про дешевший варіант.

"Мегадешевший" я, до речі, також запропонував.

 

Поезд Киев - Варшава (Отправление 16.25; Прибытие 09.00; Время в пути: 16 часов 35 минут; Цена билета 1000 с лишним гривен);

Блишайший удобный поезд из Одессы - поезд №148, отправление 21.51; прибытие в Киев в 10.28; Время в пути: 12,5 часов; Цена вопроса около 200 грн с копейками в купе);

Время ожидания между поездами: 6 часов (округленно);

Общее время затраченное на поездной маршрут: 35 часов; Затраченные средства при этом примерно 1200 грн;

 

Теперь вариант с поездом - автобусом:

Поезд 108Ш (Одесса-Ужгород) едем этим поездом как наиболее удобным по времени: Отправление: 19.02; Прибытие: 7.23 Время в пути: 12,5 часов;

Время ожидания до автобуса Львов-Варшава - 2 часа с копейками;

Автобус Львов-Варшава, Отправление: 9.40; Прибытие: до 18.00 в среднем; Итого время в пути: 8 часов;

Общее время в пути по этому маршруту: 32 часа;

Затраченные средства: около 400 грн.

 

Что имеем - экономию по времени около 3 часов на стыковках, экономию бюджета примерно в 3 раза по сравнению с вариантом через Киев поездами.

 

Ось що що, то мені точно не зрозуміло, до чого ви мені про ці дорогі потяги розповідаєте. Прочитайте уважніше що саме я мав на увазі.

Мова велась про потяг(и) Люблін-Лодзь (із пересадкою у Варшаві), дорога якими (навіть із пересадкою) - 4.5-5.5 годин вартістю починаючи від 60 злотих на противагу польськєгобуса, де буде 6-8 годин (якщо вже брати найкращий комфорт/ціну). Але якщо вже брати комфорт/ціну з перекосом в ціну (але не найдешевший варіант через Перемишль), то Львів-Люблін автобусом, а далі - польськім бусом - є найкращий варіант.

 

Дорогте форумчане подскажите пожалуйста чем можно доехать с Кировограда в Варшаву?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дорогте форумчане подскажите пожалуйста чем можно доехать с Кировограда в Варшаву?

 

Все залежить від параметрів комфорт/гроші/час.

 

Найтиповішим і найоптимальнішим варіантом є потяг до Львова, а далі - автобусом.

Ти щасливий і тебе переповнює вдячність до всього людства?! Не розгублюйся! Став лайк!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем доброго времени суток!

Прочитала все, что писали выше (информация интересная и полезная), но есть вопросы, если кто знает пожалуйста подскажите.

Планирую ехать за котенком из Киева в Лодзь, но с остановкой в Варшаве ( хочется посмотреть город). Предварительный план поезки такой: поезд Киев-Львов (№№ пока не уточняла). далее автобус Львов - Варшава (21,30-8,30), и после обеда 16-18 часов поезд из Варшавы в Лодзь, но не нашла информацию про расписание поездов из Варшавы в Лодзь. Может быть кто то знает, напишите пожалуйста. Заранее благодарю за всю информацию.

А можно узнать, с чем связана такая любовь к пересадкам и езда кругами?

Зачем ехать Киев - Львов- Варшава, когда есть прамой автобус Киев -Варшава?

Есть же коротший путь - Через Ковель-Луцк.

На Луцк ездят маршрутки с Киева каждых пол часа. В Луцке есть 2 автобуса на Варшаву - в 17-30 и 18-00 ( цена 250-265 грн). В Варшаве они в 6-7 часов утра.

Если в Варшаву не заежать и на страшно ехать утром то можно еще короче выбрать маршрут - с Луцка на Радом ( 220 грн.) в 6-20 и где то в 15 часов в Радоме.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...