Перейти к содержанию



Гость kip-el

Помогите пожалуйста оценить шансы для иммиграции в Квебек...

Рекомендуемые сообщения

[Здравствуйте дорогие форумчане помогите пожалуйста с подсчетом балов.Мне 28 лет моему мужу 29 лет. Ребенку -5лет. Я закончила колледж - бакалавр (4 года стационар )и потом 1 год заочно - специалист.Специальность - детская педагогика и психология.Потом заочно получила второе высшее (2 года обучения) - Специалист по физической реабилитации. Общий стаж работы (по трудовой) 5 лет - воспитатель и 1 - год реабилитолог.

Муж закончил техникум 2года обучения (стационар) - повар. Потом 5 лет заочно - менеджер организации- специалист.Опыт работы- 6 - лет повар и 6 лет - супервайзер.

Знание языков: муж - английский средний уровень.Французкий( (год учим наверное А2) тест Тефак еще не сдавали).Я - английский - ниже среднего .Французкий такой же как у мужа. Есть друзья в Квебеке. Я возмжно хотела бы доучитьсяили переучиться в Канаде на физиотерапевта.

Подскажите пожлуйста какой вариант имиграции нам подходит больше. Заранее благодарю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я возмжно хотела бы доучитьсяили переучиться в Канаде на физиотерапевта.

Подскажите пожлуйста какой вариант имиграции нам подходит больше.

Очевидно, вам больше подходит вариант доучиться или переучиться в Канаде на физиотерапевта и тут же иммигрировать как выпускник канадского коледжа.

Landed in Canada Nov. 26, 1997

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Муж закончил техникум 2года обучения (стационар) - повар. Потом 5 лет заочно - менеджер организации- специалист.Опыт работы- 6 - лет повар и 6 лет - супервайзер.

Знание языков: муж - английский средний уровень.Французкий( (год учим наверное А2) тест Тефак еще не сдавали).

Вам подходит FSW. Муж подходит под NOC 6242 Повар.

Сейчас эта программа закрыта. Будет прием заявлений с 4 мая 2013, и еще не опубликованы новые правила для FSW.

Пока можно здесь предварительно ознакомиться и баллы свои посчитать <noindex>http://gazette.gc.ca/rp-pr/p1/2012/2012-08...l/reg2-eng.html</noindex>.

В прошлом году брался опыт работы за последние 10 лет.

 

27.05.14 Интервью в Варшаве (Выездная сессия)

17.06.14 Invitation to apply

18.12.14 LOA received (на почте с 18.11)

07.01.15 Documents in CIC

15.04.15 Номер файла ай-яй-яй

11.05.15 Номер UCI, EP

08.06.15 Мед. формы, запрос на доп.док.

23.07.15 Запрос справки о несудимости

7.07.15 Медицина

27.07.15 ПОВЛ

17.08.15 Визы в паспортах

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте, форумчане!

Пожалуйста, помогите разобраться, проходная ли профессия у мужа: инженер-системотехник, специальность - робототехнические системы и комплексы. Работает по специальности 20 лет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви цю таблицю, де є список всіх спеціальностей, дивились?

Ще потрібно буде подивитись на виписку із додатку до диплома по предметах і годинах їх вивчення, потім співставити їх із годинами програми навчання найбільш схожої спеціальності із того списку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви цю таблицю, де є список всіх спеціальностей, дивились?

Ще потрібно буде подивитись на виписку із додатку до диплома по предметах і годинах їх вивчення, потім співставити їх із годинами програми навчання найбільш схожої спеціальності із того списку.

Там такої спеціальності немає. Проте чула, що неповний збіг у назвах спеціальностей інколи допускається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так я вам і кажу - порівняйте програми навчання вашої спеціальності із програмою навчання спеціальністі, яка є у списку. Робиться це просто - заходите на сайт технічного коледжу/універу у Квебеку і дивитесь на його програму навчання, на предмети і їхні години, потім звіряєте із своїми предметами та годинами, якщо є співпадіння у 80% і більше - то це ваша спеціальність, просто назва інша.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні чоловік був на першому занятті з французької і там сказали, що зараз Квебек документи не приймає до березня. Це правда?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це і правда, і неправда. Залежить від того, до якої <noindex>групи подавачів</noindex> ви належите. Якщо ви маєте диплом по спеціальності, за яку нараховують 6, 12, чи 16 балів - то можете сміло подаватись. Якщо ж ні - то потрібно чекати до 31 березня 2013. Але що буде після цієї дати - невідомо.

На даному етапі ситуація така - якщо ваша професія в списку - то ви можете подаватись, якщо ні - то не можете. І чи відкриють таку можливість в майбутньому, після 31 березня, - під великим питанням. Можете робити те, що люди роблять - здобувати диплом в ПТУ по спеціальності, яка дає максимальну кількість балів. Або здобувати другу вищу освіту, також по спеціальності, яка дає найбільше балів. Тут потрібно дивитись на час, що можна скоріше здобути. Паралельно вчити французьку, потім разом із результатами мовних тестів і новим дипломом подавати документи. І потім краще щоб ви по тій професії працювали, бо можуть не пропустити на інтерв"ю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будь ласка, допоможіть зрозуміти, чи є в нас шанси. Чолоівіку зараз 44 роки. Через рік, не раніше, плануємо подавати документи (через французьку, яку маємо вивчати). На той момент йому буде 45. Працює він електромеханіком, освіта вища технічна. Читала, що можуть подаватися кандидати віком до 35 років. Чи то я неправильно переклала?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читала, що можуть подаватися кандидати віком до 35 років. Чи то я неправильно переклала?

Переклали може і правильно, але неправильно зрозуміли. До 35 років за вік дають максимальну кількість балів - 16. А починаючи з 36 починають зменшувати, віднімаючи по два бали за кожен додатковий рік. Тож для кандидатів старших 43 років за вік вже нічого не дають. Але це не значить, що вони не можуть подаватись. Просто добрати прохідну кількість балів (57 балів для сім"ї) буде вже важко. Потрібно французьку здати на дуже хороший рівень обом двом. Можливо навіть і англійську.

Ось табличка для підрахунку балів <noindex>GRILLE SYNTHИSE DES FACTEURS ET CRITИRES APPLICABLES А LA SЙLECTION DES TRAVAILLEURS QUALIFIЙS</noindex>.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста, помогите разобраться, проходная ли профессия у мужа: инженер-системотехник, специальность - робототехнические системы и комплексы. Работает по специальности 20 лет.

Працює він електромеханіком, освіта вища технічна.

Так яка спеціальність у вашого чоловіка? Якщо ви в цьому не розберетесь, чи є прохідною ваша спеціальінсть, то пройти буде нереально. Можна замовити оцінку диплома в Квебеку. Це займе багато часу, більше півроку, але ви будете знати точно, до якого квебекського аналогу прирівняно ваш диплом. Але з іншого боку, оцінка може нічого не дати, оскільки якщо знайи точного відповідника не вдасться, то вони напишуть щось типу <noindex>Domaine de formation - Secteure de science pure et appliquées</noindex>. І таке формулювання вам нічим не допоможе.

Розділ про оцінку на<noindex> сайті міністерства з іміграції Квебека.</noindex>

І якщо професія не є прохідною по Квебекській програмі, то краще спробувати по якійсь іншій, провінційній чи федеральній.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

smisha, Вам велике спасибі. У чоловіка спеціальність в дипломі - інженер-системотехнік, у трудовій - електромеханік, а до цього інженер-електронщик з обслуговування електронного устаткування. Зараз для нас найбільша проблема - це реально оцінити його професію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Девочки и мальчики, помогите пожалуйста.

В рограмме Квебека я дуб-дерево, так как никогда не интересовалась по причине отсутствия французского, но хочется помочь хорошей знакомой.

Дайте ссылку на перечень "проходных" профессий по Квебеку или скажите есть ли шансы.

 

Имеем в наличии:

возраст - 33, незамужем, есть ребенок 11 лет

очень хороший французский (тест еще не сдавала)

неочень хороший английский (разговорный уровень)

диплом специалиста Инженер-механик металлургического оборудования (по специальности не работала)

Диплом специалиста Учитель француского-ангийского и укр. и зарубежной литературы (по специальности не работала)

Опыт работы: 8 лет турагенство (все что связано с турами, билетами, страховками и т.д.)

 

Заранее всем огромное спасибо. У меня просто нет времени и возможности изучать все про Квебек,как я в свое время делала про учебу, а помочь хочется. Ей консультант за деньги наговорил, что только через учебу в Канаде, а я просто хочу проверить.

Спасибо

Work Permit (3 years)

Seneca College(2 years Diploma with Honours)

Study Permit получен в 2011, Киев

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день!

У меня тоже проблемы с определением правильной специальности / образования.

Жена (планируемый заявитель) - провизор, закончила Харьковский фарм университет

Я - экономист, закончил университет

 

Что правильно выбрать для провизора?

Assistance technique en pharmacie (DEP - 1230 hres / 1,5 an) - 12 баллов

Technologie de la production pharmaceutique (DEC - 3 ans) - 12 баллов

 

А к чему отнести экономиста вообще не понял...

 

Заранее спасибо за советы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

To Mowgly

Саме найкраще, нехай вона порахує свої бали ось <noindex>на цій рахувалці</noindex>. Якщо навскидку сказати, то я не знайшов її спеціальності у списку приорітетних і простих спеціальностей рівня універу - це погано, бо тут вже треба лізти на сайти квебекських навчальних закладів і порівнювати їхні програми навчання із тією, яку вона проходила, щоб зрозуміти яка у неї спеціальність, бо назви тут і там можуть бути різні. Також погано те, що диплом у неї старший за 5 років і вона не працює по спеціальності, то приорітетність, якби була, то би пропала. Одним словом, моя думка - шанси у неї не дуже(( Але добре що є французська і дитина! Можливо за їх рахунок можна буде витягнути необхідний бал. Хай вона таки <noindex>порахує</noindex> свої бали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

To valsidalv

Ви також порахуйте свої бали на тій рахувалці, що я давав Mowgly. А на рахунок визначення спеціальностей, то це складно і сумно. Я вам відправлю в повідомленням посилання, де обговорюється ваша спеціальність, сподіваюсь це допоможе. На рахунок вашої дружини, то я нічого відповісти не можу, бо вперше чую про таку спеціальність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

To valsidalv

Ви також порахуйте свої бали на тій рахувалці, що я давав Mowgly. А на рахунок визначення спеціальностей, то це складно і сумно. Я вам відправлю в повідомленням посилання, де обговорюється ваша спеціальність, сподіваюсь це допоможе. На рахунок вашої дружини, то я нічого відповісти не можу, бо вперше чую про таку спеціальність.

 

Спасибо

Провизор это фармацевт.

На Украине фармацевт младше провизора, например только провизор может быть заведующей аптекой

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

To Mowgly

Я порахував її бали по даним що ви навели виходить 57!!! при необхідному мінімумі у 55. Професії я дав "0" балів, але французьку порахував майже по максимумі - С1 (16 балів), англійській дав мінімум (2 бали). Тому, якщо вона здасть тест на знання французської на С1, то сміло може подаватись, але краще хай ще трохи почитайє "Квебекське кафе" і треба ще дізнатись чи по простих професіях немає зараз квот, або чи вони ще не заповнені і все, можна подаватись!

Удачі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Провизор это фармацевт.

На Украине фармацевт младше провизора, например только провизор может быть заведующей аптекой

Тоді у вас є нюанс, бо фармацевта рівня універу у списку немає, але він є рівня технікума/коледжа і дають за нього 12 балів, тобто це приорітет, але наврядчи його вам зарахують при дипломі із університету, хоча, можете спробувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

To Mowgly

Я порахував її бали по даним що ви навели виходить 57!!! при необхідному мінімумі у 55. Професії я дав "0" балів, але французьку порахував майже по максимумі - С1 (16 балів), англійській дав мінімум (2 бали). Тому, якщо вона здасть тест на знання французської на С1, то сміло може подаватись, але краще хай ще трохи почитайє "Квебекське кафе" і треба ще дізнатись чи по простих професіях немає зараз квот, або чи вони ще не заповнені і все, можна подаватись!

Удачі!

Я вам дуже дякую. Я рахувала, в мене вийшло що вона може подаватися. Правду кажуть, що консультанти то витрачені гроші без результату.

Дуже дякую!

Work Permit (3 years)

Seneca College(2 years Diploma with Honours)

Study Permit получен в 2011, Киев

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем день добрый.

Помогите пожалуйста в оценке баллов.

На офсайте подсчитывала, но не уверена в правильности подсчёта. Особенно с вопросами "Formation" 2 этап, - если у меня диплом последний о высшем образовании, но он не востребованный, но есть и второй диплом колледжа(3 года) , который востребован "Бухгалтерский учёт", ЧТО УКАЗЫВАТЬ в этом пункте? Последний диплом о вышке, или тот который востребован?

Информация о себе:

Возраст - 37

Дети до 12 - 2шт :)

Дипломы - Высшее (юрист экономического права, 5лет) , диплом колледжа (бухгалтерский учёт, 3 года). Получила оба диплома более 5 лет назад.

Стаж за последние 5 лет по профессии - бухгалтер (2,5 года)

Знание франц. (понимание)- Intermédiaire, Говорить - Intermédiaire

Английского - (понимание и говорить - Débutant )

Спасибо всем кто откликнется!

И удачи всем! :icon_thumbs_up:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Здравствуйте, форумчане!

Буду благодарен за помощь в оценке шансов моей семьи иммигрировать в Канаду.

Исходные данные:

1) мне 31год, высшее радиотехническое образование (специалист). Последнее место работы - иностранная компания, должность - менеджер по продаже (телекоммуникационное оборудования) (7 лет). Английский - Intermediate (может даже Upper Int.).

2) Жена. 31год, магистр по специальности "Экология", второе образование "Архитектор" (пока есть только бакалавр). Опыт работы архитектора - 1,5 года. Язык Английский - только начала учить, французский - еще "школьный" уровень.

3) Ребенок 3 года.

Интересует вопрос - кому из нас лучше подаваться сейчас и по какой программе?

Или лучше подождать годик-полтора, чтобы жена точно смогла заявителем быть (тогда уже будет магистр и английский лучше)

:mellow:

Спасибо заранее за ответы!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.




×
×
  • Создать...