Перейти к содержанию
Форум «Чемодан» — путешествия, иммиграция, работа за рубежом

Micellangelo

Модератор
 • Публикаций

  1912
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  20

Сообщения, опубликованные Micellangelo


 1. 14 часов назад, glinko сказал:

  действительно долго... посмотрю другие провинции... попробую найти конкретные сроки

  Якщо саме через іміграційні програми для підприємців, то швидше не буде, незалежно від провінції. Можливо десь простіше, але не швидше.


 2. Схожі програми є в кількох провінціях. Цей варіант реальний, але технічно складний. По перше потрібно буде, як ви виразились "довести незнайомцям що ваш бізнес viable". Коли вам дадуть ВП, потрібно буде підписати Performance Agreement.

  Виконання цього договору (де буде написано чого ви маєте досягти за 2 роки) буде підставою для отримання запрошення на подачу на ПР. Якщо не виконаєте, ПР не отримаєте.

  Крім того одна з обов'язкових вимог це те що ви будете безпосередньо управляти day-to-day operation. Воно особливо придивляються до того щоб це не було passive investment. Тому я особисто не бачу як це можна зробити зберігаючи податкове резидентство USA.

  А взагалі, якщо бізнес реальний, і ви можете все це зробити (як бюрократично, так і по реальному бізнесі), то це робиться. Правда шлях цей не швидкий. Десь пів року мінімум поки отримаєте ВП, потім два роки до ПРу, потім десь 1-2 роки розгляд ПРу (якщо мені не зраджує память ці програми процессится досить довго). Тому десь 4-5 років тільки до ПРу.

  Потім якщо зовсім не виїздити з Канади через 3 роки подача і через рік після того громадянство. А якщо бути по пів року тут і там, то громадянство на жаль не світить.


 3. Ви я бачу непогано начитался. Всі способи що ви описали в принципі реальні,Ю але тут є одне велике "АЛЕ".

  Навіть якщо ви отримаєте ПР, але будете по пів року мінімум в США, то громадянство вам не світить. А також потрібно буде бути дуже обережним з ПРом, бо якщо не будете фізично в Канаді хоча б 730 днів (2 роки) з 5ти, то ПР ви втратите.

  Якщо цікавить чисто бізнес в Канаді, то ПР вам не особливо і потрібен. Ви можете відкрити корпорацію в Канаді маючи одного Канадського директора (слен борду директорів). Директор навіть не обов'язково має мати частку власності.

  Якщо ж ціль іміграція, то тримати податкове резидентство США та Канадський ПР, може бути проблематично.


 4. Все так як ви написали. Варіанти можливі, але це буде довго, складно, і мало приємно.

  На рахунок фінансів, коли я з дружиною це робив (без дітей), і обоє працювали (за мінімалку, але по максимуму годин), їли сосики і мівіну, все на все до ПРу пішло 50к американських.

  • Понравилось 1

 5. В 6/25/2020 в 10:11 PM, fregat222 сказал:

  Это при условии получения рабочей визы.

  Не зовсім. Тут Алекс правий, їхати вчитися на електрика в Манітобу буде набагато простіше. Навчання потім робоча віза, і можна мало того що по ЕЕ, так ще й по МПНП та і отримати Ред Сіл як електрик і податися на ФСТ (а тут вже і англійської сильної не потрібно)


 6. Це дійсно хороший, робочий варіант. Проте перед тим як це планувати врахуйте кілька дуже важливих нюансів:

  • Чоловік який працюватиме поки ви вчитеся, навряд чи зможе заробити на життя та навчання (крім випадків коли знайде класну роботі відразу, але зазвичай для цього потрібно мати дуже хорошу англійську і якісь трансферабл вміння, типу ІТ).
  • Відповідно плануйте свій бюджет з розрахунку на те що за навчання скоріш за все прийдеться платити з збережень.
  • Для того щоб отримати ПР безболісно вчитися потрібно 2 роки, щоб отримати дозвіл на роботу для вас обох на 3 роки, чого якраз буде достатньо щоб отримати ПР.
  • Ще кращий варіант це все робити в Манітобі, тому що ви зможете потрапити під їхню Провінційну програму. А це додатковий, відносно простий, шлях до ПРу.

  Щоб краще вам описатип процес, потрібно знати:

  • Ваша і чоловіка спеціальність (те на що вчилися, і те що вмієте робити)
  • Ваш рівень англійської
  • Чи ви можете показати від 30 до 60 тис. КАД для отримання візи (офіцер повинен бути впевнений що у вас є достатньо грошей на навчання і щоб не бомжувати)
  • Спасибо 1

 7. 5 часов назад, Imigrant сказал:

  Добрый день уважаемые форумчане!  Планирую иммигрировать в Канаду с женой. Мне 33 года жене 32. По профессии пожарный (специалист пожарной безопасности) но с подарки уволился ещё 2012. Последнее время работал ассистентом электрика, в настоящее время специалист по установке и обслуживанию видео наблюдения. Английский соу-соу( ниже среднего). Жена на протяжении 12 лет работает парикмахером, стилистом, колоритом. Английский аналогично. 

  Буду благодарен за советы и либо какую помощь.

  На жаль у вас мінус по віку, професії, і найголовніше по мові.

  Єдиний реальний варіант навчання, але при тому мову треба буде всеодно витягнути в абсолютно вільне володіння. Інших реалістичних варіантів я не знаю.

  В теорії, якщо зможете знайти роботодавця, який візьметься вас "супроводжувати", то будуть варіанти, але з вашими професіями шанси на це прямують до нуля. Нажаль.


 8. Только что, KosMoss сказал:

  ВНЕЗАПНО. :icon_yes:

  Ну і якщо зовсім чесно, то все таки живу в ще дешевшій ареа - Бредфорд. І мені Бремптон не підходить логістично.

  Ну і я стараюся на нерухомість дивитися більше як на інвестицію. Тому чим дорожче тим краще (в міру фінансових можливостей звісно)


 9. 29 минут назад, KosMoss сказал:

  сейчас живущих - кажется, на этом форуме нет ни одного. :)

  Тому що ми всі немаємо нічого проти Бремптона, але ніхто з нас не спокусився на низьку ціну і ми всі живемо десь інше :lol:


 10. 8 часов назад, Nataly сказал:

  Доброго дня!

  Таке питання, якщо відкрити туристичну візу до Канади, поїхати туди, потім повернутись, якось це вплине на відкриття PR в Канаду (Express Entry ) в подальшому? чи немає значення?

  Дякую!

  Не має. Як максимум вам +1 в іміграційну карму, що ви були, нічого не порушували і повернулися коли положено. Але то відносно дуже невеликий +.

  • Понравилось 2

 11. В 6/14/2020 в 4:36 AM, fregat222 сказал:

  На детей до 18 лет - 90 дней не распростроняется.  Во всем остальном ты, как обычно прав.

  О, а це цікава інформація. Буду мати на увазі. Спасибі. Може буду на літо відправляти дітей :)

  1 час назад, Eriksonn сказал:

  А годовалому ребенку дадут паспорт?

  Я своєму зробив коли йому було 4 місяці.


 12. Может. Нюансів мені здається ще ніхто не знаю, бо раніше онлайн навчання не було доступне для Стаді Пермітів. Як буде зараз поки не відомо. ІМХО, я б утримався від подібних поїздок, якщо кінцева ціль іміграція.


 13. Воно може виглядає смішно, але десь так воно і є. Канада побудувала конкурентну систему щоб вибирати найперспективніших кандидатів. І тут дійсно вік і мова мають значення на порядок вище ніж професія.

  В 20 приїхати, перебудуватися і вийти на норм рівень до 30 набагаааааато простіше ніж те саме в 30, коли зазвичай вже є сім'я, діти звички, кар'єра і тд. А ті хто числьно хоче і вже успішні, або платять за навчання, або за більш екзотичні способи. Тут ще також питанн асиміляції. З 20-літнього зліпити Канадця значно легше.

  Якщо знайти роботодавця, то будуть варіанти іміграції незалежно від віку, і мало залежно від рівня володіння англійською. Ну а самі пошуки такого роботодавця як мінімум покажуть, наскільки ви конкурентно спроможні з вашими даними. Це непоганий тест на те, чи легко/складно буде по приїзду.


 14. Я так розумію мається на увазі зробити легалізацію. Тобто переклад завірений консульством.

  В загальном громадянство України дитині потрібно, якщо хочете їздити з візитами довше ніж 90 днів. Канадці можуть їздити в Україну без візи, але термін перебування без візи, якщо не помиляюся, 90 днів.

  Також це може бути важливо для отримання спадщини в Україні, володіння майном та бізнесом.


 15. Є явно неблагополучні райони. Але чесно кажучи навіть там поки немає дітей (бо їм там до школи ходити) живеться дуже навіть нормально.

  Я жив в Скраборо та на Шербоні. Оба райончики рахуються "так собі". Скарборо було мої першим пунктом проживання, і чесно кажучи після Львова, цей простір, газони, пустота, і всілякі amenities мені здалися дуже класними. А ще факт того що можна просто прогулюючись зустрітися з єнотом чи скунсом :)

  На Шерборні, якщо за продуктами сходити то проходили повз стихійну барахолку з дуже "сумнівним" контингентом. І моя дружина на 40 кг, теж ходила там постійно. За рік ні обного натяку на проблему. Зате там була приватна лавка з напевне найсмачнішими фруктами які я їв в Канаді.

  Після цього я навіть розглядав варіант ити на сумнозвісному Jane&Finch - найнебезпечніше перехрестя Канади (як за статистикою так і за репутацією). Ми вже були готові, але потім знайшлася інша пара, і ми разом зняли дім в "хорошому" районі. ПРоте в мене є кілька знайомих, які живуть в 5-7 хвилин ходьби від Jane&Finch, без жодних проблем вже більше 3ох років. Проте я не хотів би щоб мої діти там ходили до школи чи ошивалися. Проблеми зазвичай починаються з тамтешніх "друзів". А якщо ні до кого не лізти, то і до вас ніхто не лізе.

  А Бремптон теж дуже різний. В нас багато клієнтів з дуже красивими маєтками де ми ставимо фонтани. Я там добряче наїздився, вигляжає все дуже красиво і пристойненько. Хоча звісно там є і гірші кластери. Зате нерухомість одна з найдоступніших в ГТА. Правда найвища авто страховка в Канаді.

  ІМХО, якщо немає дітей, перші роки життя в Канаді, силитися треба там де робота. А вже потім, коли буде ПР, буде робота і розуміння що, де і коли, можна вже буде робити якийсь усвідомлений вибір.

  • Понравилось 1

 16. 16 часов назад, KiraBoom сказал:

  Я вже зрозуміла, що митний брокер мені там не світить))

  Брокером влаштуватися якраз дуже просто. Але це далеко не така прибуткова професія як в Україні. Просто звичайний клерк середнього рівня відповідальності. Десь 40-60к можна заробити точно, але більше складно.


 17. 1 час назад, Eriksonn сказал:

  А украинское свидетельство необходимо для выезда с ней в Украину? Это поездка в гости

  Ми робили дитині паспорт Канадський. З ним і їздили. Паспорт робиться 20-30 днів (залежно чи заберете чи доставка), також є термінові опції на тиждень і пару днів.

  В мене дружина їхдила без мене, тому робив нотаріальну довідку про те що даю дозвіл на виїзд дитини. Якщо обоє батьків супроводжують, то не обовязково.


 18. В 6/9/2020 в 8:35 PM, KiraBoom сказал:

  Я очам своїм не вірю, що бачу митного брокера і в Канаді)) В мене стільки запитань, не знаю навіть с чого розпочати)
  Привіт) Іра, 31, митний брокер, стаж 9 років (по трудовій не більше чотирьох, хоча по факту перерва була макс 5міс), закінчила Академію митної служби України, спеціаліст, IELTS 6 прибз, обов'яз підтягну, TEF 0, можливо отримаю базові хоча б, FSW 71-75, заміжня, маю сина. Хочемо в Канаду))) Які в нас шанси?)

  Привіт. На жаль професія митного брокера жодним чином не допомагає в іміграції, скоріше навпаки :)

  Тобі вже гарно тут розписали що до чого. На жаль скоріше всього навчання або якісь провінційні програми (більшість з них заточені під те що хтось запропонує тобі роботу)


 19. 12 часов назад, lievikon сказал:

  Здравствуйте! Перечитал кучу форумов и статей, как я понял, уехать не имея ничего официального и/или больших денег практически не возможно. Есть неофициальные 5 лет опыта программирования на JS/PHP на американскую компанию удаленно, английский уровня B2+, диплом колледжа (ИТ-специальность) и 10К баксов налом. Подскажите, пожалуйста, как мечту жить в англоязычной стране сделать реальностью? Если Канада с таким набором не светит, то может стоит уехать куда-то временно или все таки дальше копить наличку?

  Ви так сильно почали: "Переїхати не маючи нічого", а виявляється у вас більше є всього ніж в 90% тих хто приходить за порадою.

  По-перше підтвердити досвід під час фрілансу можна і треба. Не без нюансів, проте ви далеко не єдиний хто це робить.

  По-друге, у вас дуже затребувана професія. А якщо ви ще й щось дійсно вмієте, то взагалі казка. Треба шукати роботодавця. В першу чергу в БС (Британській Колумбії). Там є спеціальна програма іміграції для ІТ спеціалістів. Якщо знайдете роботодавця то це вже буде половина шляху.

  Крім того шукайте роботу по всій Канаді. Якщо займатися Software Development то можна просити дозвыл на роботу без ЛМІА. Якщо знайдете роботу і поїдете працювати, то і дружина зможе мати робочу візу. Ну і на місці вже з 1-2 роки робочого досвіду, англійською і трохи підзаробивши імігрувати буде на порядок легше.


 20. 2 часа назад, mps3132 сказал:

  откуда инфа по Онтарио? Я всегда считал что без карточки (примерно первые 90 дней) за все нужно платить самим....

  Перші 90 днів немає страховки, проте це не звязано з наявністю картки.

  Наприклад, моя дружина була спершу візитором, а потім отримала ОВП. Пішла подаватися на ОХІП. ОХІП дали, але картка приходить через 2-3 тижні. За цей час був папірець підтвердження який можна використовувати замість картки.

  Те саме при народженні дитини. Дають просто А4 підтвердження, а картка прийшла аж десь через пару місяців. І з тим підтвердженням ми ходили в лікарню лікувати жовтуху - жодних проблем.

  Це десь така сама ситуація як статус ПР і картка ПР.


 21. 12 часов назад, pioneerrobot сказал:

  Дякую, але у неї немає провінційної страховки, потрібно аплаїтись і чекати до двох місяців на саму карточку.

  Ми живемо в маленькому селі, 1200 чоловік, тут мабуть ще скоріше здадуть))))

  Дякую.

  Дякую.

  В Онтаріо страховка діє від моменту як ви подалися і офіцер сказав що все "ок". Поки немає картки дають тимчасовий папірець. Я підозрюю що в СК так само, проте уточніть звісно.

×
×
 • Создать...