Перейти к содержанию



Micellangelo

Модератор
  • Публикаций

    2678
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Победитель дней

    60

Сообщения, опубликованные Micellangelo

  1. 22 hours ago, antuandecent said:

    Довольно поздно возникли сомнения у меня, но все же. Значит ли это, что после 31.03.24 нельзя будет въезжать по визе CUAET вообще или же речь про то, что до этого числа нужно въехать, оформить всё и выехать не потеряв возможности заехать в Канаду в последующее время визы? 
    Или же после 31.03.24 уже выезжать/въезжать нельзя будет по CUAET, даже если раньше уже по ней заезжал? 
    (написал я однако запутано, извините) 

    Заїхати по цій візі скоріш за все можна буде і пізніше, але якщо ваш перший віїзд буде після березня, то ви не отримаєте дозвіл на роботу, статус на 3 роки та фін допомогу.

    Якщо заїдете раніше і отримаєте всі документи, можете їздити туди сюди скільки заманеться (поки є дійсна віза і ворк перміт)

  2. 21 hours ago, Frank555 said:

    Здравствует уважаемые завсегдатае помощники и люди которые ожидают решения по своему процессу . Пришел к решению женится и хочу забрать свою половину к себе в Канаду . Подскажите с чего начать , буду очень благодарен . Основные нюансы знаю однако возможно что то из специфических анкет или справок . В целом я так понял надо все ее документы и справки со страны откуда я ее собираюсь забрать после подтвердить мой доход и подавать на спонсорство заполнив соотвественно анкеты с официально сайта . Если кто в курсе поправьте с документами и справками или анкетами . И есть ли вариант точнее шанс ей приехать в гости по приглашению ? Благодарю любого кто пояснит аспекты любого из вопросов . 

    Спочатку ви подаєте заявку від себе щоб стати спонсором. Тоді якщо вас затвердили, вонаподає заявку на ПР.

    Якщо ви хочете щоб вона приїхала, то краще спочатку їй зробити візу, бо коли буде процес спонсорства вже запущений, отримати візу буде надзвичайно складно.
    Якщо дружина буде в Канаді на момент подачі на сопнсорство, то цей процес зазвичай трішки швидший, ніж ззакордону, а також дає можливість їй податися нв ворк перміт (право на роботу), після пройдення певних етапів спонсорства.

  3. On 9/28/2023 at 11:42 AM, alexouvarov said:

    При моих пенсионных доходах мои налоги близки к нулю, так что никакого влияния на налоги мои зубные расходы не оказали. 

    Однако лет двадцать назад, когда я работал и зарабатывал, а интернет еще не был так развит, был случай, когда бухгалтер, делавший мою налоговую декларацию, не спросил меня про мои медицинские расходы, весьма значительные. Через несколько лет, когда я уже лучше ориентировался, я попросил бухгалтера внести изменения в декларацию, на что он ответил, типа, вноси сам. Так я и сделал, а после проверки получил возврат переплаченных налогов, но с тех пор с бухгалтером расстался и прекрасно делаю налоги сам на Турботаксе. 

    Как вы делали налоги? Турботакс немедленно показывает, как изменяются налоги после ввода медицинских расходов. Вы можете поиграть с ним бесплатно, там деньги надо платить только перед подачей в CRA.

    Я роблю через H&R Block, але також надаю перевагу робити це самому. Набагато краще розуміння тоді що і куди іде, і від чого залежить.
    Це також дає можливість планувати і доходи і списання заздалегіть, що може бути дуже вигідним.

  4. Доброго дня.

    У вас хороший кейс для федеральних програм іміграції.
    Потрібно:
    1. Вік до 31
    2. Освіта магістр або вище
    3. Досвід роботи (будь який професійний) від 3ох років
    4. Англійська IELTS 7/7/7/8 (8 listening) або вище. (Дружині також бажано мати вищу освіту та англійську як умога вище).
    Це вам дасть десь 450-470 балів.

    Зараз це близько, але поки трохи не достатньо. Добрати бали можна або за допомогою ЛМІА (+50) або отримавши від року досвіду професійного вже в Канаді (+40).

    Якщо у вас є можливість зробити візу і приїхати в Канаду до кінця березня 2024го, ви ще можете отримати відкритий дозвіл на роботу за умовами КУАЕТ. Для вас це найкращий шанс іміграції, якщо це можливо.
    Якщо ні, тоді б я шука (або купив) запрошення на роботу з LMIA.

    • Понравилось 1
  5. 3 hours ago, ash said:

    Всі інші заявки це стаді/ворк перміт? Дайте будь ласка знати якщо будете мати приклад за TRV. Дякую!
     

    Якщо можна питання по родству. У мами дівоче прізвище в моєму свідоцтву про народження. Треба до нього прикладати marriage certificate теж щоб показати зміну прізвища?

     

     

    Ну я зараз TRV подавав в Канаді, то взагалі без питань за пару днів оформляють. Але в Канаді взагальному ставлення до цієї заявки простіше.

    По прівищу я б доадава, так.

    • Спасибо 1
  6. Just now, ash said:

    Доречі, бачили це? -https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/corporate/publications-manuals/operational-bulletins-manuals/service-delivery/ukraine/ukraine-trv-cuaet.html


    When assessing overseas TRV applications, officers are encouraged to take a facilitative approach considering the availability of work and study permits and the strong Ukrainian community ties in Canada.

    На вашу думку наскільки «ліберально» будуть відноситись зараз до видачі віз з таким формулюванням? Дякую!

    Ну поки що з того що я бачу по всіх інших заявках (TRV після 15го я ще не робив) то ставлення дууууже лояльне.

    • Спасибо 1
  7. 21 minutes ago, ash said:

    Вимоги до візи однакові. Але після заповнення анкети в новому порталі вимагають теж тільки паспорт. Все інше показує як optional documents.

    Думаєте краще подавати свідоцтво про народження щоб доказати шо то є мої батьки навіть якщо в порталі цього не просять? 

    Куает то для мене болюча тема. Треба було подавати але потяг пішов :/

     

    Ну вони всі технічно опціональні. Але чим більше документів тим краще звичайно.
    Я б зараз подавався як на звичайну візу. Документи про родство, ваш статус, ваше запрошення, фін документи, фін забезпечення батьків і тд.
    Що є по можливості.

  8. 8 minutes ago, ash said:

    Дякую!

    Можна ще питання? Де краще подавати на візу: новий портал де все онлайн заповнюється чи старий GCKEY? 

    Виглядає так що в новому порталі взагалі мінімум документів. На візу просять тільки паспорт. В той час коли в GCKEY вимагають багато різних документів:свідоцтво про народження, мета поїздки, фінанси, купа всього. 

    Якщо звичайна віза то вимоги до неї однакові. Просто для CUAET було достатньо лише паспорту.
    Різниця лише в тому що новий портал все заповнюється покроково онлайн, а в оригінальному порталі ви скачуєте і заповнюєте форму PDF (IMM5257 or IMM5256). Користуватися можна і тим і іншим - що вам більше до вподоби.

    • Понравилось 1
  9. On 7/19/2023 at 6:09 PM, ash said:

    Вітаю! Питання відносно перекладу. Можна просто робити переклад з печаткою на окремій сторінці, так? Не обов’язково зшивати копію оригіналу плюс переклад в один документ? 
     

    Розумієте про що я взагалі?)

    Можна. Так як все подається онлайн зшивання не має жодного зхмісту. Потім всеодно розшивати щоб нормально відсканувати :)

  10. 3 hours ago, ash said:

    Де саме написано це? З того що я читав то написано що маєш знаходитись в Канаді і мати temporary status.

    Ви праві, я чомусь прочитав що тільки CUAET.

    2 hours ago, ash said:

    Також, з того що написано виглядає так що хто приїде навіть по trv - зможе податись на ворк перміт або стаді перміт на 3 роки (and this process will be prioritized).

    Чи я щось не так розумію?

     

    Following the end of overseas applications under CUAET on July 15, 2023, Ukrainians and their family members can still apply for a temporary resident visa to come to Canada, under pre-existing immigration measures.  

    Once in Canada, temporary residents will be eligible to apply for an extended stay of up to three years through study permits and open work permits, all of which will be prioritized. 

    Так, це не зразу додали. Виглядає на те що можна буде приїхати і після CUAET.

  11. Подавати можна за загальною процедурою. Чи буде таке ж лояльне ставлення як по CUAET до TRV зараз не відомо.
    Крім того з того як написано оголошення про Програму для родичів, не зрозуміло чи можна буде подавати людей в яких немає CUAETу

  12. On 7/15/2023 at 8:45 PM, ash said:

    Дякую! Вже бачив!

    Отже програма буде. Тепер головне подати на TRV візу щоб родичі потрапили в Канаду..так як на куает не подавались. Сподіваюсь з візами проблеми не буде…

    З цим може бути проблоема. Судячи з того як написано оголошення, програма якраз розрахована на КУАЕТівців. Не зовсім зрозуміло чи можна буде подаватися тим в кого КУАЕТe немає.

  13. On 6/15/2023 at 4:20 PM, fregat222 said:

    Друже. Оформити процедуру виїзду на ПМП можливо також через дипломатичне представництво України. До війни тримали лише терміни розгляду справи. Зараз це теж можна зробити...АЛЕ вже набагато складніше.

    Навіть якщо не виписаний з адреси в Україні та воєнкомату?

  14. Все добре у вас. Перше повідомлення про те що відправили з візового в посольство.
    Друге, те що змінився статус, означає що візу вклеїли. (значить за пару днів буде назад у візовому)

    Документ який прислали це попереднє підтвердження робочогодозволу. Якщо це на дитину, то видно ви випадково поставили галку що хоче працювати (вони це для REFTN дозволили, бо тут діти з 12-14 можіть працювати, хоча зазвичай імігрантам такого не дають). Але то не проблема. Їй на кордоні видадуть або робочий дозвіл (мало ймовірно) або візитор рекорд. і те і інше нормально, і дає статус.

  15. 4 hours ago, LevAris said:

    Такой еще вопрос. Если официально подать на выезд на ПМЖ с целью получить соответствующий штамп в украинском паспорте, по которому гарантированно выпустят, будет ли это означать с большой вероятностью потерю украинского гражданства? Само собой придется в миграционном центре предъявить в качестве основания канадский паспорт. Или там процедура потери гражданства существенно сложнее?

    Все набагааааато складніше.

    Спочатку треба виписатися з України і стати на консульський облік в Канаді, що вже не дуже вийде, бо для цього в тому числі треба щоб воєнкомат дав на це дозвіл (s роблять вони це лише особисто в воєнкоматі, поштою чи онлайн цього не зробити). Навіть ставши на консульский облік в іншій країні на ПМЖ, це по факту не звільняє від призову. Хоча можливо полегшує перетин кордону - але я б це теж перевірив.

    Навіть якщо це вдалося, тоді маючи інше громадянство можна ініціювати процедуру виходу з громадянства України, але це і так зазвичай займало більше року, зараз взагалі невідомо чи їх розглядають. Діла має бути наказ президента України і тільки після цього наказу ви перестаєте бути громадянином.

  16. 18 hours ago, fregat222 said:

    Друже - ти не правий. У мене ДУЖЕ (!!!!!!) багато клієнтів, які народилися в Україні, але громадянами останньої не є. Вони громадяни Білорусі, Канади, Ізраїлю, Німеччини, Австралії, однієї держави-терориста, яка напала на Україну і далі за списком. Тому – факт народження в Україні – ні є фактом, що людина є громадянином нашої держави. 

    Що ж стосуєтся Указу Президента України про позбавлення громадянства, то тут також безліч питань... повір. Знайти їх досить складно...насправді. Але можна вітправить запит до ДМС України, але це час.

    Прошу пробачення, але ні митнику, а співробітнику ДПС України.

    Тут ти на 100% правий.:rolleyes:

    Супер. Дякую за поправки. Як думаєш, якщо по факту є громадянство і України і Канади, чоловікові "воєнного віку", кататися в Україну по Канадському паспорту ризиковано?

  17. 7 hours ago, AlexP said:

    Друзья по форуму, добрый день!
    Возможно кто-то вспомнит меня по форуму, кто-то нет. За 3 года мир сильно успел поменяться...
    Хотел спросить советов на данном форуме и кратко рассказать свою историю.
    Лето 2020 год. Ютуб, красивый ролик про Канаду. Решаем - надо ехать. Нам на тот момент 33 года, двое детей. 
    Находим наобум иммиграционного консультанта в Канаде, закидываем кучу денег, сдаем IELTS, получаем WES и прочее. И тут начинается пандемия, потом война и процесс встает. Мы плюём на всё, начинаем жить по полной и забываем о Канаде. У супруги и у меня карьерный рост, живем и радуемся, как вдруг наде дело продвигается и мы получаем ITA. 
    В связи с этим хотел спросить у вас совета по нескольким вопросам.
    1.  Какие сроки после ИТА и до возможного переезда?
    2. После получения PR визы, в течение какого срока можно залендиться? 
    3. Супруга программист, вроде как говорят, что можно на стартовые позиции устроиться быстро, так ли это и есть ли смысл имкать работу по всей Канаде удаленную? Чтобы расширить рынок поиска.
    4. Сам планирую онлайн получить лицензию секьюрити гард в Манитобе и по прибытию искать работу охранником. Реально? Читал, что с рынком труда в Манитобе сейчас сложно по работам для новоприбывших.
    5. Сьем жилья - на первый месяц-два снимем на airbnb, а дальше не знаю - возможно ли с нуля снять квартиру внеся залог например за 6 месяцев вперед?
    6. Виннипег - есть ли там общественный транспорт? Читал про Калгари, Торонто, Ванкувер, что там без машины вполне комфортно. А что насчет Виннипега? Не хочется сразу покупать машину и тратиться на страховку ежемесячно. Кстати вопрос по страховке - страхуется машина или водитель? Т.е. если у нас одна машина в семье, но два водителя я и жена, то страховка будет не 300, а 600 CAD в месяц?
    7. Для супруги - IT разработчик Senjor Java (опыт 2 года) в банке и C++ (опыт 10 лет) можете подсказать, вомзожно есть какие-то профильные места для поиска работы или всё тот же LinkedIn и Ineed?
    8. Возможно еще какие-то советы сможете накинуть, заранее благодарю.
     

    Вітаю!
    Перше запитання, ІТА у вас саме на ПР? Чи поки що на провінційну номінацію?
    1. Якщо це вже ІТА на ПР, то є 60 днів щоб податися. Розгляд може бути від 6 місяців (якщо через ЕЕ), або 12-18 місяців (якщо пряма подача після PNP).
    2. Як отримаєте рішення, вам проставлять іміграційну візу, яка зазвичай дає 6 місяців на вїзд).
    Після приїзду і отримання Пру, вам щоб його зберігти, потірбно бути в Канаді всього 730 днів за наступні 5 років. Тому при потребі можете катнутися, і потім вернутися назад закінчувати свої справи.
    Якщо іміграція через Манітобську PNP? тоді прилетіти на лендінг треба саме в Манітобу, і всім своїм видом (білети, житло і тд) показувати що ви збираєтеся жити в Манітобі. Проте як тільки отримали ПР, ви маєте право "передумати" і жити будь де в Канаді.
    3. Для ІТ варто шукати роботу по всі Канаді, і осідати там де знайдете першу комфортну для неї роботу (s по роботі і по зарплаті). ІМХО жити треба там де добре платять, а решта вирішується відосно легко. Ну а якщо remote позиція, тоді взагалі повна свобода де будувати життя.
    4. В Манітобі без англійської може бути склажно зхнайти першу роботу. Проте роботи для чоловіків знаходяться швидше (склади, ремонти, і тд).
    5. Якщо можете заплатити наперед тоді взагалі без пролем. Якщо не можете, то всеодно знайдете, просто трішки довше займе, і можливо вибір менший. Якщо є в когось постійна зайнятість з документами, то переважно це не буде проблемою.
    6. В Вініпегу є трансопрт. Але як і будь де в Канаді з машиною буде на рівень зручніше.
    7. Саме так, LinkedIn and Indeed

    3 minutes ago, Starcrafter said:

    По роботі секуріті в Вінніпезі. Дайте свої контакти, скину Вам людину яка постійно наймає на такі позиції. При бажанні вийдете на роботу прямо з трапу літака.

    Але в цій галузі критично низькі зарплати. Її обирають тільки ну дуже ліниві люди яким в житті багато не треба.

    А жінку візьмуть?

    • Понравилось 1
  18. 8 hours ago, LevAris said:

    Кто либо пробовал в ближайшее время выезжать по канадскому паспорту в условиях войны, не въезжая ранее по нему? Интересен опыт. Читал, что пограничники не имеют никаких других баз данных, кроме своей, а потому проверить наличие украинского гражданства не могут. Соответственно если это действительно так, можно просто упереться на границе, что вот канадский паспорт, украинского гражданства нет, штамп в паспорт при въезде не поставили по неведомой причине. Но на сколько информация об отсутствии баз данных у погранцов правдива и мои предположения верны, очень хотелось бы понимать. 

    В паспорті написане місце народження - Україна. Значить ви апріорі громадянин України, якщо не можете надати наказ президента України, про виведення/позбалення вас з громадянства. Подібні накази публічні і їх можна швиденько знайти на закон.рада - тому так само швидко по вашому прізвищу можна знайти що такого наказу не було, і будучи народженим в Україні ви автоматично громадянин.
    Тому тут більше залежить від того наскільки митнику буде цікаво вас затримати, але легальні причини у них будуть.
    Ну і відповідно та сама ситуація була б навіть якщо ви заїхали по Канадському паспорту, так як Україна не визнає інші громадянства, вона буде до вас ставитися виключно як до громадянина України.

  19. On 6/7/2023 at 9:09 AM, Montreal85 said:

     Добрый день , скажите pls ,  
    по вашему опыту или может по клиентам( если вы работаете в этой сфере) или знакомым которые подавались на студ визу.
    На момент подачи по офицальном сайте писалось 7 недель , потом стало 6 , а последнее обновление 6ого июня снова показывает 7 недель. 
    Реальные ли эти сроки для граждан СНГ ? , сколько реально ( по факту )вы ждали ответ по study permit.
    Я подал  20 Апреля 2023 , биометрию сдал 26ого Апреля. В статус трекер в Backgraund пишется  in progres .  
    Ускорит ли процесс тот факт, что у меня где то 10 виз США последние + последняя на 10 лет в 2022 получал, в прошлом и UK  визы есть. 

    Спасибо за ответ .
     

    Не існує громадян СНГ. Тут від країни вашого громадянства залежить. По кожній країні терміни різні. Для Росії зараз місцями і по пів року може бути наприклад.

  20. On 6/3/2023 at 4:26 AM, fregat222 said:

    Друже, зараз посольства ні в Києві, ні у Львові не працюють на видачу віз від слова зовсім.

    Візові центри приймають біометрію. Львівський з літа минулого року, а Київський здається десь зараз мали запустити.
    Подача на CUAET онлайн, а після отримання рішення відправляємо паспорт тур фірмами в Варшаву на вклейку візи. Якщо потрібно можу дати контакти тур фірми з якою я працюю в цих питаннях.

  21. Приєднуюся до вище сказаного.

    Крім того додати на етапі апрувалу, це в тому числі затягне процес ще дальше.

    Як варіант, рахувати вашого чоловіка бойфрендом,Ю отримати ПР, і тоді одружитися. Коли переїдете в Канаду зможете спонсорувати його. Проте йому можуть не зразу дати візу, так як він потенційний спонсоруємий, тому я б рекомендував йому податися на CUAET (якщо є можливість катнутися до Львова або києва щоб здати біометрію).

    Тоді коли ви переїдете в Канаду, зможете його спонсорувати (а він спочатку з вами поїде як турист.

    Проте майте на увазі, у вас після апрувалу буде іміграційна віза (переважно на 6 місяців), під час якої треба приїхати в Канаду і отримати ПР. Крім того якщо ви за наступні 5 років, не пробудете хоча б 730 днів в Канаді, ви швидше за все втратете ПР.

  22. On 5/26/2023 at 1:25 AM, Alekse said:

    Доброе утро! Скажите, пожалуйста, у ребёнка 12ти лет паспорт и виза до конца сентября, у родителей до 2029, в Канаду не выезжали. Можем ли мы выехать с ребенком по этой визе до какого-то срока или уже это невозможно из-за срока действия паспорта? Читал, что нужно не менее полугода до окончания срока паспорта, но может есть какие-то лояльные условия по выезду сейчас? 

    В ідеалі за пів року, але зараз Українців пускають і з коротшими термінами. Проте нажаль якоїсь офіційної інструкції по цьому немає, тому це лише з досвіду людей з якими спілкувався - гарантувати що це безпроблемно я не беруся.

    Також крім перетину кордону враховуйте час на вироблення нового паспорта в Канаді. Бо якщо приїхати за кілька тижнів до кінця паспорта, ви просто не встигнете отримати новий паспорт, і дитина залишиться без статусу.

    Якщо їхати зараз, то це менш більш нормально по часу. Якщо десь під кінець літа, я б не ризикував, і робив зараз новий паспорт і нову візу. Хоча це звичайно залежить від ваших обставин.

    • Спасибо 1
  23. Можуть дати і на довжший. Якщо не плануєте їхати найближчим часом - подавайте.

    Але якщо плануєте їхати цього року, можете їхати сміливо з старим паспортом, і вже в Канаді зробите нову візу, і продовжите документ перебування (Ворк Перміт чи Візитор рекорд, в залежності від віку). Тут більше дивіться що вам зручніше логістично.

    • Понравилось 1
×
×
  • Создать...