Jump to contentLeaderboard

The search index is currently processing. Leaderboard results may not be complete.

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/02/2024 in all areas

 1. Вітаю всіх, Вирішила поділитись гарною новиною. Перевірила дані PESEL і побачила зміну в графі громадянство на POLSKIE. Потім зайшла на https://inpol.mazowieckie.pl на мій акаун і побачила на Oś czasu "OOiR - rejestracja postanowienia o nadaniu obywatelstwa polskiego 21.02.2024 зміна 13.03.2024" Ще лістів від уженду не отримувала. Мій бекграунд. Польского коріння нема. Переїхала у Польшу у 2015 на навчання, і з того моменту мала 3 карти побиту і в січні 2022 отримала Резидента. Документи збирала сама, і заповнювала сама.Додавала, все що могла. Мала декількак довгих проєктів з волонтерством, участь у студеньскій організаціі під час навчання, і читала лекціі для них вже після випуску. Підтвердження участі у виставках, диплом магістра та післядипломної освіти та референціі з роботи + написала автобіографію. Все звісно було завірено нотаріально. Подавалась у Варшаві Відправила всі документи листом 05.10.2022 10.10.2022 в профілі Inpol зʼявилась інформація що лист дійшов Пізніше я зорієнтувалась що не додала автобіографію, дописала її у грудні і відправила на початку тогож місяца. 14.12.2022 в профілі Inpol зʼявилась інформація що лист з автобіографією дійшов і в полі Оновлення дата змінилась на 14.12.2022 06.06.2023 в в профілі MSWiA в полі Оновлення змінилась дата на 06.06.2023 відправили мої документи кудись ( МВС) 23.06.2023 отримала лист з МВС що моє прохання разом з опінієм отримали Лист з МВС що вислали до канцеляріі мені здається не отримувала. Десь пару місяців назад подумувала писати прохання закрити мою справу, тому що набридло чекати, і шанси невеликі + переїхала в іншу європейську країну тому що вийшла заміж, і є перспектива отримання іншого громадянства через 3 роки. Але звісно Польща, стала другим домом, тому вирішила почекати аж поки прийде відмова XD І ось, такий сюрприз. Тобто від подачі 05.10.2022 до реєстраціі рішення 13.03.2024 пройшло пройшло 1.5 року. Тепер чекаю на лист. Всім удачі, і гарних новин.
  2 points
 2. Еще одна клиентка получила ПМЖ (ILR) в Великобритании как жена британца. Заявление рассмотрели и одобрили за 1 день. Делюсь статистикой ежедневных одобрений заявлений клиентов.
  1 point
 3. Розумію ваші почуття. Від себе можу додати, що це лотерея. Все залежить від опініі воєводи. А це жива людина, як ми з вами. На неї впливають новини, політичний контекст і чи з тої ноги він/вона встав. Якщо на карту побиту/поляка/резидента/громадянство через воєводу є інструкції і регламенти, то процес через президента є максимально позбавлений таких рамок і противажелів. Інспектор напише опінію базуючись на своїх субʼєктивних відчуттях. Можна з ним погоджуватись або ні, але рішення не підлягає апеляції. Якщо ввійти в полеміку, чому моя аплікація була успішною, то мені здається значущу роль, зіграв факт що, я вирішила ризикнути і додати нетипові, та цікаві документи які могли вирізнити мене посеред інших. Я додала плакати та запрошення з міжнародної вистави, де є моє імʼя і фото учасників. Волонтерські проєкти, були не разовою акцією, а проходили червоною ниткою через весь час перебування у Польщі, і співпадали з моїми інтересами: історія, мистецтво, природа, та рецензії з роботи розкривали мене як особистість інтегровану і добре знаючу мову. Якби я була інспектором, і щоденно розглядала справи, з такими самими документами, автобіографіями і проханнями, то аплікація яка максимально розкриває людину як цікаву особистість і інтегровану в суспільство викликала у мене позитивні відчуття, що і є головною метою. Сподобатись людині. Але все рівно мені звісно теж підфартило, тому що це на сам перед лотерея, а далі все інше.
  1 point
 4. @gandizavrпоздравляю! Будет забавно, если мне ровно с такими же вводными данными (кроме гражданства, я из Беларуси) через пару месяцев во второй раз придет отказ
  0 points
×
×
 • Create New...