Чемодан - СОВЕТЫ ПО ЭМИГРАЦИИ, ОБУЧЕНИЮ и ЖИЗНИ ЗА РУБЕЖОМ Все об эмиграции, образовании, работе и недвижимости за рубежом

Это архивная версия форума. Для перехода к оригинальной верии воспользуйтесь данной ссылкой

Список форумов Чемодан - СОВЕТЫ ПО ЭМИГРАЦИИ, ОБУЧЕНИЮ и ЖИЗНИ ЗА РУБЕЖОМ -> Канада (основной)
Vitalik_ter

Продовження терміну дії українського закордонного паспорта у Канаді...

Привіт усім,
хто може поділитись досвідом чи порадити у такій ситуації:
перебуваю в канаді на ворк перміті, який закінчується через 3 міс, планую подати на новий перміт на строк 24 міс, але мій паспорт закінчується через 12 міс (старішого зразка, червоний).
Чи можна продовжити термін дії старого (додати новий запис типу valid through .... + 1-2 роки) через консульство в торонто чи оттаві, чи потрбно отримувати повністю новий паспорт нового зразка (синій) в консульстві.. які можуть бути повязані з цим проблеми і як швидко це можна зробити.. якщо видадуть новий паспорт, то що буде з візою вклеєною у старий паспорт, якщо вона ще залишається дійсною? треба звертатись в імміграційну службу щоб вклеїли нову візу в новий паспорт?
може хтось уже з таким стикався?
дякую Very Happy
zedmm

Меня тоже интересует этот вопрос, форумчане подскажите возможно ли продлить или поменять на новый загранпаспорт Украины в Канаде?
Mila Vancouver

"3. ОБМІН ПАСПОРТІВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ
Консульський відділ Посольства України в Канаді здійснює паспортизацію лише тих громадян України, які перебувать у нього на постійному або тимчасовому консульському облікую Громадянам України, які постійно проживають в Канаді (що посвідчує в паспорті печатка компетентних органів України" ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ" ) для отримання паспорта нового зразка (у випадку обміну паспорта) слід подати або надіслати до Консульського відділу Посольства чи Генерального консульства України в Торонто реєстрованою поштою такі документи:

Оригінал паспорта (якщо паспорт загублений або вкрадений, то при наявності таких ксерокопії його ідентифікаційної та інших сторінок ) та ксерокопію свідоцтва про народження;

Три кольорові фотокартки паспортного розміру (3,5 х 4,5 см, анфас) та по дві фотокартки дітей віком більше 7 років, які були внесені в паспорт одного з батьків до виїзду за кордон (кожна фотокартка має бути підписана на звороті), а також ксерокопії свідоцтв про народження дітей;

Повністю, акуратно, розбірливим почерком заповнену, датовану та підписану заяву-анкету на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (Додаток № 6)

Оригінал квитанції поштового грошового переказу ("money order") або підтверджений (certified) банківською установою чек на суму 100 або 115 (в разі втрати паспорта) Канадських доларів (payable to the Embassy of Ukraine). Не підтверджені (certified) банківською установою чеки та готівка не приймаються;

Конверт зі зворотною адресою та оплаченою доставкою адресату, якщо паспорт має бути відправлений власнику поштою або кур’єрською службою;

У разі загублення або крадіжки паспорта –протокол поліції, що фіксує відповідний факт;

Довідку імміграційної служби Канади про ненабуття громадянства цієї держави (для громадян України, які перебувають в Канаді понад три (3) роки);

Свідоцтво про народження.

Громадяни України, які тимчасово перебувають в Канаді (у довгостроковому відрядженні, на навчанні, стажуванні, лікуванні, працюють за контрактом, тощо) на додаток до перерахованих вище документів подають або надсилають до Консульського відділу:

Лист від адміністрації з місця роботи, навчання, тощо, в якому обов'язково позначається дата зарахування на роботу, навчання, тощо і дата можливого закінчення контрактної угоди, навчання, стажування, лікування, тощо;

Ксерокопію документа імміграційних властей Канади щодо дозволу на перебування в цій країні (employement, student authorization тощо).

Оформлення паспорту триває протягом 3-х місяців з дня отримання повного зазначеного пакету. Оплата за термінове оформлення (до 2-х робочих днів) становитиме 200 або 230 (в разі видачі паспорта замість втраченого) Канадських доларів. "

http://www.infoukes.com/ukremb/visa-pravyla.shtml
Vitalik_ter

Дякую за інформацію)
а як на рахунок продовження терміну дії паспорта, а не обміну? це можливо?
Mila Vancouver

Гадаю, що можливо. Зателефонуйте до Отави.
CasaLoma

Vitalik_ter писал(а):
Дякую за інформацію)
а як на рахунок продовження терміну дії паспорта, а не обміну? це можливо?

Можливе саме подовження терміну дії.
Я зверталася до консульства України у Торонто.
Процедура досить проста.
Треба надати паспорт, заяву, яку можна заповнити на місці та квитанція про сплату 15 CAD.
Отримала паспорт через 3 робочих дні.
У паспорті надпис: "Подовжено дію до 10 червня 2018 року". (печатка)
Після подовження терміну дії паспорту вже чотири рази перетинала різні кордони, питань не виникало.

Адреса консульства України у Торонто:
2120 Bloor St. W, Toronto
ON, M6S 1M8
tel.(416)763-3114
доїхати можно на метро (зелена гілка), зупинка Runnymede.
Vitalik_ter

Це було б класно, якщо так просто, дякую за інформацію!
Яправда у ванкувері то буду це робити поштою, надіюсь проблем не виникне.
А ще питання у вас паспорт був червоний чи синій? Very Happy
і чи треба ставати на тимчасовий консульський облік для паспортних процедур, я не на обліку, цікаво чи там можна все зразу зробити, тобто подати заяву і на те і на друге..
Я дзвонив в консульство в оттаву там сказали якщо червоний то точно треба міняти на синій і це 100 дол + треба заяву на те щоб старий паспорт з візою ще тобі залишили, а потім з подзвонив у торонто, там сказали що навіть якщо паспорт старого зразка то міняти не обовязково, але консул захворів і треба чекати коли він на роботу вийде щоб уточнити ці питання..
CasaLoma

Vitalik_ter писал(а):
Це було б класно, якщо так просто, дякую за інформацію!
Я правда у ванкувері то буду це робити поштою, надіюсь проблем не виникне...

Гадаю, що проблем не повинно виникнути, у Канаді багато яких процедур з документами робиться та надсилається поштою.
Не забудьте покласти додатковий оплачений конверт з вашою адресою для повернення вашого паспорту.
Vitalik_ter писал(а):
А ще питання у вас паспорт був червоний чи синій? Very Happy ..

Мій паспорт червоний.
Vitalik_ter писал(а):
і чи треба ставати на тимчасовий консульський облік для паспортних процедур, я не на обліку, цікаво чи там можна все зразу зробити, тобто подати заяву і на те і на друге....

Я на консульський облік поки що не ставала, а термін дії паспорту продовжила.
Для подовження терміну діі паспорту це не є обов'язковою умовою.
Але консульство надає таку послугу - тимчасовий консульський облік і зробити це можна одночасно.
Тільки сплатити треба за ці дві консульські послуги попередньо.
Вартість тимчасового конс.обліку підказати не можу, дізнайтеся у консульстві.
Vitalik_ter писал(а):
Я дзвонив в консульство в оттаву там сказали якщо червоний то точно треба міняти на синій і це 100 дол + треба заяву на те щоб старий паспорт з візою ще тобі залишили, а потім з подзвонив у торонто, там сказали що навіть якщо паспорт старого зразка то міняти не обовязково, але консул захворів і треба чекати коли він на роботу вийде щоб уточнити ці питання..

Не знаю, як у Оттаві, я туда не зверталася, тому що мешкаю у Торонто.
У Торонто мені сказали у консульстві, що можна не міняти, якщо у паспорті достатньо чистих сторінок для віз та митних штампів. На той час у мене була вільна майже половина сторінок паспорту.
slawek

CasaLoma писал(а):

У паспорті надпис: "Подовжено дію до 10 червня 2018 року". (печатка)
доїхати можно на метро (зелена гілка), зупинка Runnymede.

простите за вопрос, а вам паспорт продлили на 10 лет?
и работника консульства не смутило, что 20 лет фотография не меняется в паспорте?
я не могу сказать о продлении, но в свое время я получал утерянный паспорт в коснульстве.
возможно, что то изменлось, но первое условие, это встать на учет.
показать статус резидента канады, иначе одноразовая справка для въезда в украину.
CasaLoma

slawek писал(а):

простите за вопрос, а вам паспорт продлили на 10 лет?

Да, мой паспорт продлили на 10 лет.
Меня устроило бы продление на 1,5-2 года, но я их ни о каких сроках не просила.
В консульстве сами принимают решение на какой срок продлевать срок действия паспорта. Confused
slawek писал(а):
и работника консульства не смутило, что 20 лет фотография не меняется в паспорте?.

Об этом надо бы спросить сотрудника консульства.
Лично я, за те 10 лет, на которые был выдан паспорт, не изменилась. Как будет дальше одному господу богу известно. Very Happy
Скажу Вам, более того, это не смущает и паспортные, таможенные, пограничные контроли разных государств, т.к. я после продления срока действия паспорта пересекала неоднократно границы различных государств.
slawek писал(а):
z не могу сказать о продлении, но в свое время я получал утерянный паспорт в коснульстве.
возможно, что то изменлось, но первое условие, это встать на учет.
показать статус резидента канады, иначе одноразовая справка для въезда в украину.

Возможно что то изменилось...Жизнь такова, что постоянно что то меняется Very Happy
Я продлевала в апреле прошлого, 2008 года, никто мне не ставил условий - встать на учет.
На счет требования законного пребывания в Канаде на момент обращения в консульство, могу сказать - Да, оно раньше существовало и ныне существует.
Vitalik_ter

Дякую за відповіді! Стало легше, хай от тільки консул видужає Very Happy А то я вже думав в Україну вертатись паспорт робити новий Confused
До речі згоден що часом навіть в строго регламентованих процедурах можуть бути варіації залежно від субєктивної думкb працівника посольства)
Наприклад коли я вїжджав в канаду з кількома своїми друзями, не одночасно, а з інтервалом пару днів-тиждень, нам у пермітах поставили різні відмітки, хоч їхали ми по одинаковій програмі, в один і той же коледж, з ідентичними документами. А вийшло перміт кому open, кому з special notes, а кому вказано назву коледжу) Так що все буває)
Удачі всім у пошуках канадського щастя!
sunny.igor

Привет, форумчане! Вопрос о загранпаспорте. Собираю документы на федералку, т.к. моя профессия есть в списке 38. Но в ноябре 2009 заканчивается срок действия загранпаспорта. Как-бы ещё есть время подаваться на старом загранпаспорте (около 10 мес.), но можно и не успеть, ведь время так быстротечно! Как поступить: послать копии старого паспорта, а потом уже поменять на новый (так я теряю время, в паспортном отделе ОВИР - бардак), или всё же дождаться нового паспорта и посылать в Сидней его копии? Зараннее спасибо!
orient2

Да, мой паспорт продлили на 10 лет.
Меня устроило бы продление на 1,5-2 года, но я их ни о каких сроках не просила.
В консульстве сами принимают решение на какой срок продлевать срок действия паспорта. Confused
slawek писал(а):
и работника консульства не смутило, что 20 лет фотография не меняется в паспорте?.

Об этом надо бы спросить сотрудника консульства.
Подскажите, пожалуйста, а можно ли продлить срок действия российского паспорта в Канаде?
AndriyKa

Re: Продовження терміну дії українського закордонного паспорта у Канаді...

Vitalik_ter писал(а):
Чи можна продовжити термін дії старого

Ще рік тому в Торонто це робили без проблем і зайвих питань.
Здаешь документи, платишь на ім"я консульства якусь сумму в банку і через декілька днів забираєшь продовжений паспорт.
Мене дуже здивувало наскількі все було просто і доброзичливо.

Єдине що, там вони просто зверху ручкою написали, до якої дати продовжено термін дії, та поставили печатку.
Але біля фотокартки, так і залишився expiry date старий. Тому, якщо показувати якимось неукраїнським прикордонникам, навіть не знаю як вони на це відреагують. Якщо буде можливість, спитайте в консульстві, коли будете продовжувати, та напішіть сюди.
orient2

Подскажите, пожалуйста, можно ли продлить срок действия российских загранпаспортов в Канаде?
Vitalik_ter

Я уже поміняв паспорт, правда... (((( мені зробили помилку в даті (помилка в паспорті!!! wall wall - це тільки в укрконсульстві можуть)... прийшлось виробляти новий теж по пошті, але може то і на краще, того що справді написали тупо ручкою, якусь бліду печатку, ні слова по англійськи, впевнений шо з таким паспортом постійно виникали б проблеми... мені консул теж сказав що краще новий зробити по ці родовжені від руки написані паспорти будуть викликати лишні запитання.... так шо от маю новий український закордонний паспорт, видано в канаді.. звучить гордо) правда старого взірця ще, нові в торонто не дають....
orient2

пролонгация российского паспорта в Канаде

Ответьте, пожалуйста, можно ли продлить действие российского паспорта в Канаде ?
CasaLoma

Re: пролонгация российского паспорта в Канаде

orient2 писал(а):
Ответьте, пожалуйста, можно ли продлить действие российского паспорта в Канаде ?

orient2, почитаете о интересующем вас вопросе по этой ссылке (Официальный сайт Российского консульства в Торонто)
http://www.toronto.mid.ru/rus.html

Vitalik_ter писал(а):
прийшлось виробляти новий теж по пошті, але може то і на краще, того що справді написали тупо ручкою, якусь бліду печатку, ні слова по англійськи, впевнений шо з таким паспортом постійно виникали б проблеми...

Vitalik_ter, в мене теж саме - термiн дії паспорту дописано ручкою i блiда печатка...Я вже писала вище про це, коли на той момент перетинала кордони чотири рази. За цей час в моєму паспортi додатково з'явилися штампи про перетини ще 3-х кордонiв, ЖОДНОГО разу питань НЕ виникало!
Усi паспорти скануються i тому iнформацiя ДЕ i КОЛИ продовжено дiю паспорту є в мiжнароднiй iнформацiйнiй базi.
       Список форумов Чемодан - СОВЕТЫ ПО ЭМИГРАЦИИ, ОБУЧЕНИЮ и ЖИЗНИ ЗА РУБЕЖОМ -> Канада (основной)
Страница 1 из 1

Rambler's Top100