Чемодан - СОВЕТЫ ПО ЭМИГРАЦИИ, ОБУЧЕНИЮ и ЖИЗНИ ЗА РУБЕЖОМ Все об эмиграции, образовании, работе и недвижимости за рубежом

Это архивная версия форума. Для перехода к оригинальной верии воспользуйтесь данной ссылкой

Список форумов Чемодан - СОВЕТЫ ПО ЭМИГРАЦИИ, ОБУЧЕНИЮ и ЖИЗНИ ЗА РУБЕЖОМ -> Чехия
alex_kom

Мобильный Интернет от Ufon. Проконсультируйте...

Привіт, хто користується інтернетом від Ufon? як цей оператор взагалі, щвидкість стабільна, можна підключитись без підписання договору? Дякую Very Happy
dolar2007

Re: Мобильный Интернет от Ufon. Проконсультируйте...

alex_kom писал(а):
Привіт, хто користується інтернетом від Ufon? як цей оператор взагалі, щвидкість стабільна, можна підключитись без підписання договору? Дякую Very Happy
а,що тобі мішає заключиту договір?
alex_kom

Нема ВНЖ
vakula

Користуюсь уже 1.5 роки. Незнаю як зараз, але я мусив підписати договір на 24 міс. Оформити договір був вимушений на знайомого громадянина Ч.республіки тому що досі немаю rodne čislo. Швидкість не стабільна, увечері згіршується, а так нічого. Тяжко порівнювати тому що перед цим інтернет немав. Nabidka fofr internet -необмежений інтернет та бесплатна телефонна лінія в сіті ufon за 596 корун на місяць. Треба звертати увагу на карту покриття вона та все інше на ufon.cz.
dolar2007

alex_kom писал(а):
Нема ВНЖ
нерозумію,чому ви робете такі проблеми ,що в вас немає внж,скільки раз заключав договора,ніколи не требували внж,це ж не поліція.подзвонили на ту фірму яка буде вам підключати інтернет,договорились на дату підключення ,приїхав до вас технік все підключив,сказали свої дані і.ф.,номер паспорта,адресу,підпіс, і все для чого тут внж/недумаю що технік розуміє що таке внж//
alex_kom

Попробую але я сумніваюсь що щось вийде!
alex_kom

Допоможіть з тим Ufon хочу підключитись не знаю яка швидкість взагальному і в час пік, чи нема частих збоїів? будьласка проконсультуйте хто має буду дуже вдячний Question
vakula

Výsledek testu (rychlost, kvalita)
Download: 62,34 kbit/s (7,79 kB/s)
Upload: 130,04 kbit/s (16,26 kB/s)
Web odezva: 116.8ms172.9ms378.6ms 3 dobré
Stabilita: 36.9 %
Тілько-що провів тест на rychlost.cz. Результати не дуже, але ж зараз час пік. Чесно сскажу, що увечері бува і гірше, але ранком та в день набагато разів краще. Наприклад фільми он лайн без загрузки. Моя думка, як на ту ціну Ufon того вартий.
Boroda

Навіщо вам той U'fon здався?
Зараз у Vodafon пробіга акція: пів року інтернету здарма. Побробиці: http://www.internetdomobilu.cz/
Ніяких ВНЖ, віз тощо. В будь якому обході можно накупувати картку и користатися послугою. Працює дуже добре -- з мобільного розмовляю по скайпу.
alex_kom

От я завтра до них буду дзвонити питати, не знаю чи вдасться підключитись так як немаю ВНЖ думаю вони мені відкажуть Sad тести недуже зара сиджу через Vodafone то є 180-200 kbit/s але що мене невлаштовує що на EDGE погано робить skype Sad
vakula

Іще одна річ в даний момент живу в зоні скажімо з ненайідеальнійшим покриттям. Можливо у декого крутиться ліпше. А rodne čislo може вже й не являється для іностранців обовязковим.
Boroda

Výsledek testu (rychlost, kvalita)
Download: 30,37 kbit/s (3,80 kB/s)
Upload: 94,53 kbit/s (11,82 kB/s)
Web odezva: 605.3ms1163.9ms1615.6ms

Braindrain

Boroda писал(а):
Зараз у Vodafon пробіга акція: пів року інтернету здарма. Побробиці: http://www.internetdomobilu.cz/
Ніяких ВНЖ, віз тощо. В будь якому обході можно накупувати картку и користатися послугою. Працює дуже добре -- з мобільного розмовляю по скайпу.

Одно "но", он у них на полгода не безлимитный, а лимит там 100 МБ на 6 месяцев.
Boroda

Braindrain писал(а):
Boroda писал(а):

Одно "но", он у них на полгода не безлимитный, а лимит там 100 МБ на 6 месяцев.

Мне на 8 часов пока я на работе вполне хватает. Дома настроил WiFi, телефон при обнаружении на него переключается.
Да и после исчерпания лимита в 100 Мб интернет не пропадает, а просто немного (да и то не понятно) падает скорость. Как я и рассказывал паренек за первый месяц скачал пару фильмов по 300Мб. И сейчас продолжает говорить по скайпу. Правда говорит фильмы уже качать не получается... Мы вообще дружно перешли с телефонного общения на общение по скайпу, у кого мобильники позволяют.
alex_kom

Я буду підключатися до тарифу na stalo там ліміт 3 GB Vodafone Very Happy
Boroda

alex_kom писал(а):
Я буду підключатися до тарифу na stalo там ліміт 3 GB Vodafone Very Happy

Это денег стоит...
alex_kom

650 корун в міс я знаю Smile але по моєму найкращий варіан із інших пропозицій мобільного інтернетуWink
dolar2007

alex_kom писал(а):
650 корун в міс я знаю Smile але по моєму найкращий варіан із інших пропозицій мобільного інтернетуWink
за таку ціну,і ще ліміт?підключись доhttp://www.waycom.cz/ і ліміта не буде ,я правда смлуву з ними маю на 36 місяців ,aле плачу 4 Cool 70 крон,ліміта немаю.скорість зато 2000/500
       Список форумов Чемодан - СОВЕТЫ ПО ЭМИГРАЦИИ, ОБУЧЕНИЮ и ЖИЗНИ ЗА РУБЕЖОМ -> Чехия
Страница 1 из 1

Rambler's Top100