Перейти к содержанию



bombetel

Отримання Pr Через Навчання

Рекомендуемые сообщения

Усім привіт,

 

Я приїхав в Канаду близько 2 місяців назад і зараз навчаюсь на однорічній програмі Post Graduare Diploma in Project Management (Douglas College, Vancouver) . В Україні отримав бакалавра із міжнародної економіки, мав досвід неофіційної роботи, волонтерство та участь у низці міжнародних тренінгів Erasmus+

 

Я розумію, що після 1 року навчання я зможу отримати 1 рік PGWP, а після 2-х років 2-3-річний PGWP, тому звідси питання:

 

1. Чи варто ризикувати і після закінчення програми подаватись на PGWP і після року роботи - на PR, чи краще взяти ще одну програму, щоб в сумі було 2 роки? (Звичайно в моїх інтересах зекономити кошти, тому в пріоритеті 1 рік навчання)

2. Які ще в моєму випадку є шляхи легалізації в Канаді?

 

Буду вдячний за відповіді, поради і підказки.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усім привіт,

 

Я приїхав в Канаду близько 2 місяців назад і зараз навчаюсь на однорічній програмі Post Graduare Diploma in Project Management (Douglas College, Vancouver) . В Україні отримав бакалавра із міжнародної економіки, мав досвід неофіційної роботи, волонтерство та участь у низці міжнародних тренінгів Erasmus+

 

Я розумію, що після 1 року навчання я зможу отримати 1 рік PGWP, а після 2-х років 2-3-річний PGWP, тому звідси питання:

 

1. Чи варто ризикувати і після закінчення програми подаватись на PGWP і після року роботи - на PR, чи краще взяти ще одну програму, щоб в сумі було 2 роки? (Звичайно в моїх інтересах зекономити кошти, тому в пріоритеті 1 рік навчання)

2. Які ще в моєму випадку є шляхи легалізації в Канаді?

 

Буду вдячний за відповіді, поради і підказки.

В БК я бы не рисковал, можете и не успеть. А ПГВП дают только один раз в жизни.

Для вас лучший вариант - это Express Entry

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...