Перейти к содержанию



Micellangelo

Переслать деньги с Канады

Рекомендуемые сообщения

21 минуту назад, aurelio сказал:

Дякую за пораду, але я не розумію як це робиться. Якщо можливо, поясніть, будь ласка, як це зробити ? Дякую.

Той хто має аккаунт в США, повинен виписати вам чек і фізично вислати його вам поштою. Ви в свою чергу можете цей чек депозити через мобільний додаток або в найближчому відділенні банку. Ціна питання пересилка (1-2 дол) і депозит, якщо через банк 1,5-3 дол. Якщо через мобільний - безплатно.

Якщо в людини з аккаунтом в США НЕмає чеків, та людина може піти в банк і виписати мані ордер. На вигляд це те саме що чек, тільки він гарантований. В Канаді банки за це беруть 7-8 дол. Думаю в США ціна не вища.

Це звісно довше ніж СВІФТ, але якщо не горить, то саме так відбуваються 99% трансакцій між бізнесами в Північній Америці. Мій друг бухгалтер регулярно підписує чеки на суми, які інколи доходять до 900 тис. дол. :)

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Micellangelo сказал:

Той хто має аккаунт в США, повинен виписати вам чек і фізично вислати його вам поштою. Ви в свою чергу можете цей чек депозити через мобільний додаток або в найближчому відділенні банку. Ціна питання пересилка (1-2 дол) і депозит, якщо через банк 1,5-3 дол. Якщо через мобільний - безплатно.

Якщо в людини з аккаунтом в США НЕмає чеків, та людина може піти в банк і виписати мані ордер. На вигляд це те саме що чек, тільки він гарантований. В Канаді банки за це беруть 7-8 дол. Думаю в США ціна не вища.

Це звісно довше ніж СВІФТ, але якщо не горить, то саме так відбуваються 99% трансакцій між бізнесами в Північній Америці. Мій друг бухгалтер регулярно підписує чеки на суми, які інколи доходять до 900 тис. дол. :)

Да, это супер вариант между Канадой и США. В Украине минимум 60 дней будет такой чек клиренс проходить, а часто еще дольше.

Fully vaccinated from COVID-19.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, MartinEden сказал:

Да, это супер вариант между Канадой и США. В Украине минимум 60 дней будет такой чек клиренс проходить, а часто еще дольше.

Ну я тому і згадав, бо питання було сугубо за США-Канада. Чек поштою іде до 7 днів (залежно звідки), і кліриться десь 2-3 дня.
Якщо горить можна експерс доставити десь за 10-15 баксів.

Ostap Bosak, Regulated Canadian Immigration Consultant, License number: R707276 - Check my license

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.



×
×
  • Создать...